Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüneytcim, sport modeli için oldukça iddialı bir rakam değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Cüneytcim, sport modeli için oldukça iddialı bir rakam değil mi ?

Düşük km.
    Boyasız
    Teleflex LPG ( 2500 tl şu an )

Sen olsaydın ne isterdin ..
  • 2007 Model Kazasız- Değişinsiz
    Landi Renzo LPG takılı ( şehir içi 26kr şehirdışı 16kr yakıyor )
    2.0 Accord Executive aracımı model yükseltmek için satıyorum, takasa açığım
    Takas yapılacak araçlar Sırasyla aşağıdadır

İlanım yok şımdılık, ancak herseyıyle aynı olanların lınklerı asagıdadır
    1 -http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-2007-lpg-li-fume-hatasiz-garaj-arabasi-servis-bakimli-65790295/detay
    2 -http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-l-p-g-li-triptronik-honda-accord-68700530/detay

istediğim rakam 40.000 TL'dir
    Takas fiyatım değişir

1- Yeni Accord
    2-BMW 3.20i - 5.20i
    3.Mercedes C Serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

quote:

Cüneytcim, sport modeli için oldukça iddialı bir rakam değil mi ?

Düşük km.
    Boyasız
    Teleflex LPG ( 2500 tl şu an )

Sen olsaydın ne isterdin ..

Ben 30 isterdim...
  • Takas olayi bana garip geliyor,iki tarafli memnuniyet imkansiz. Biri ağlayacak :( ki digeri gülsun :) doğa kanunu bu, win-win değil, win-lose.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 25 Aralık 2011; 16:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

quote:

@ersindurum, 98-02 Amerikan Kasa hakkında bazı kullanıcıların şanzımanla ilgili şikayeyleri olmuş. Özellikle Amerika da. Burada da sanayi yolunu tutan çok sayıda insan var. Çok şükür bende sıkıntı yok. Rutin bakımları dışında sanayiye uğramıyorum. Sizin malumatınız var mı bu durumdan ?

3.0 motorlarda vardı 2.0 motorlarda genelde kullanıcı hatalarından başka problem olmadı sizin araç 2.0 değilmi o raçlarda lpg çok problem yapıyor birde yapını ince alın 0 veya 5 numara doğru zamanda da değişim vtec selenoidi bozuluyor lpg de de katalizör tıkanıyor

@ersindurum
    2.0 ex lerde bakimlari yaptirp subap ayarlarini yaptiktan sonra lpg de sorun olma riski varmi. 20 bin km dir bir sorun yasamadim.

sorun herzaman var ama subap ayarı gerekli sürekli özellikle katalizör bozuluyor o arabalarda yağ değişimi de çok önemli geçirmeyin özellikle orjinal yağ filtresi kullanın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oscartybalt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

@Marmarali
    Kaç model Accord bakıyorsunuz ?

2.4 arıyorum 03-04-05 farketmez 2.4 olsun benim olsun :))

2.0 sport olursa benim aracı düşünürmüsünüz ?
    Çok temiz 2. sahibiyim, 2005 model ,80 bin km de. Boyasız sayılır , sadece tamponları ben boyattım park çiziklerinden dolayı..Teleflex LPG var. Gri renk..

hocam sahibinden de varmı ilan? araca ne kadar istiyosun?

Yok ilan vermedim. Satıp satmamakta da kararsızım . Araçla ilgili en ufak bir problem yok.İstediğim rakamı bulabilirsem satıp ya CRV yada son kasa Accord niyetim var..
    İstediğim rakam 35.000 TL..

arkadaşlar şuanki son model cıvıc olmuş 50.000 tl 2004 model cıvıc 2.eli olmuş 28-29.000 tl bence arabanı o fiyatın altına verme düşük fiyata gitsinler galeriden ne olduğu belli olmayan araçları alsınlar bende o fiyatın altına vermiyorum bizim arabanın neyi varmış 28-29.000 edecek

millet bedavaya araba arıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

@ersindurum hangi sehir hangi hondadasin gorevin ne tam olarak.. Teşekkürler

Samsun honda plaza ÇİM-ART ta serviste atölye formeni olarak görev yapıyorum sıkıntısı olan varsa yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

İzmire giderken Söğüt Acıpayam arası enfes bir belediye yokuşu var. Orda sallıyorum D'den 5-6km belediyeden gidiyorum. Bir de İzmir Aydın istikametinde otoyolda güzel bir belediye yokuşu var... N'den D'ye çekince hiç problem yaşamadım Maşallah, ama risk tabi...

arabanla geri geri yokuş çıkabiliyormusun bir dene ama dik yokuşu 600-700 metre kadar çıkmıyorsa zorlama

ayrıca yokuş aşşağıya inerken ayağını gazdan çek boşa almandan daha ekonomiktir
  • @ersindurum
    Makyajli kasa accord ile yeni kasa arasinda ses yalitimi,konfor,kalite anlaminda ciddi nir iyilestirme var mi?siz satip ne almayi dusunursunuz.
  • malesef var kalite düşüyor bizim şuan kullandığımız accordun alt takımına 10 sene bişey olmaz direksiyonlarına da şuan piyasada olan tüm arabalardan bilgim var yinede honda derim emin olun elinizde 2.4 accord varsa bırakmayın derim
  • @ersindurum

sol ön çamurluk plastik davlumbazımı değiştirmem gerekiyor ve görünen o ki
    servise mecburum. davlumbazın kendisi klipsleri vb 250tl yi geçiyor fiyat uygunmu
    bilginiz varmı acaba sanayide yok bu davlumbazlar...

bir şey daha sorucam aracımın gelecek yıl 100.000 km bakımı yapılacak yetkili servis
    bazı kayışların değişeceğini söyledi 1000 tl yi bulur dediler doğrumudur?. bu km de değiş
    mesi gerekiyormu, fiyat bumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: knggizmo

@ersindurum

sol ön çamurluk plastik davlumbazımı değiştirmem gerekiyor ve görünen o ki
    servise mecburum. davlumbazın kendisi klipsleri vb 250tl yi geçiyor fiyat uygunmu
    bilginiz varmı acaba sanayide yok bu davlumbazlar...

bir şey daha sorucam aracımın gelecek yıl 100.000 km bakımı yapılacak yetkili servis
    bazı kayışların değişeceğini söyledi 1000 tl yi bulur dediler doğrumudur?. bu km de değiş
    mesi gerekiyormu, fiyat bumudur?

evet kayış değişmeli ama 1000 tl çok expertiz listesini görmeliyim
    buji de değişecek
  • @ersindurum

eyvallah. servisteki arkadaş 1000 tl yi bulur dedi yani 100.000 km bakım artı
    kayışlar vs. davlumbaz için bi yorumunuz varmıdır acaba?
  • yan sanayi davrulmaz ince biçimsiz oluyo davrulmazı orjinal klipsi yan sanayi al bence numune al sanayide 1.5 lira olmalı
  • ersindurum,spectakuler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-59-000-km-de-orjinal-yok-boylesiiii-63821671/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasizboyasizkazasizz-65895989/detay

Yani fiyat 27- 40 arası değişiyor. Düşük km li olanlar 30-40 arasında..

Bence söylediğim fiyat çok değil..

• Cüneyt kardeşim, inşallah istediğin fiyata satar, yeni aracına kavuşursun...
  • quote:

ersindurum,spectakuler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-59-000-km-de-orjinal-yok-boylesiiii-63821671/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasizboyasizkazasizz-65895989/detay

Yani fiyat 27- 40 arası değişiyor. Düşük km li olanlar 30-40 arasında..

Bence söylediğim fiyat çok değil..

km alma bence de

• @Ersindurum ben arac almak için arıyorum 2.4 ariyorum. ama kafama yatan su anda bir araba bulamadım.. Şimdi sahibinde 27.000 tl bir ilan var boyasiz sanirm onu almayı düşünüyorum ama adam mesajla cevap istiyor benim mesajlarımı okuyor cevaplamıyor çok liginc birşekilde.. Bana tavsiye edebileceğin bir arac varmı? Ve ya neye dikkat etmeliyim alırken.. Yetkili servise ekspertiz yaptırmadan kesinlikle arac almam ama orada çıkan sonuclar ne olmalı neye dikkat etmeliyim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 25 Aralık 2011; 20:09:59 >
  • Davlumbaz ne zaman DAVRULMAZ oldu?

Benim arabam niye geri geri yokuş çıkamasın ki? Hey Allahım! Şanzımandan yana sorunum yok. Yokuş aşağı gaza basmadan inince cut-off yapıyor, onu biliyorum ama her yokuşu da hızlanarak inemiyor. Neyse, ben biliyorum nerede ne zaman vitesten sallayacağımı. İlgin için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.