Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.213
Cevap
142
Favori
1.333.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marmarali

@ersindurum hocam yazdıklarında ciddimisin ben Accordu sorunsuz diye tercih ediyorum bu konuda accordun sorumsuzluğu her zaman on planda tutulmuştur..

her arabada sorun vardır bunlar accordun sorunları ama dikkat et km yapmış ve zorlanmış araçlarda olanlar bunlar

ben serviste çalışıyorum

geçen gün müşteri 26000 tl ye 140 000 km de bir accord almış 3000 tl harcadı bir 3000 tl daha harcasa o arabayı toplayamaz disk balata derken bir teste gittim şanzımanda sorun vardı adam şimdi ne yapacak bugün sahibinden com a bakın satıcıların %90 arabam temiz der dikkat edin ucuz etin yahnisi bunlar araba süper benim de var 2004 model 2.4 çok memnunum ve lpg taktırmıyorum bunu siz bilmiyorsunuz lpg ye giren çıkamaz
  • @ersindurum, arkadaşlara expertiz,vb konularında yardımcı olur musunuz ? Noktalama işaretleri kullanır mısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

@ersindurum, arkadaşlara expertiz,vb konularında yardımcı olur musunuz ? Noktalama işaretleri kullanır mısınız ?

tabiki yardımcı olurum
  • Teşekkürler. Hangi şehirdesiniz ? Size pm den ulaşılmasını mı tercih edersiniz ?
  • @ersindurum yazılan sorunların hiçbiri LPG kaynaklı değil. Piyasada 1500 kilo benzinli araç olupta 1-2 yaşından sonra LPG'ye dönüşmeyen araba kalmadı nerdeyse. CRV'ler, C180K'lar, E kasalar vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 24 Aralık 2011; 0:15:45 >
  • Bu ne kibarlık böyle.
    Bu ne güzel Türkçemizi kullanmak böyle.
    Ağlamak istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

3.klima kompresörü bozulur

diğerlerini bilmem ama bunun sebebi hareket halindeyken tamamen kapalı olan klimayı çalışır hale getirmek. Çözümse boşa alıp devri rolantiye indirmek ve klimayı öyle açmak. Yani araç yükte değilken klimayı çalştırmak

B kasa vectra ve F kasa Astra'larda çok meydana gelen bir arızadır bu hatta.

@Fatih Abi

Biz de seni özledik be abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Orijinalden alıntı: ersindurum

3.klima kompresörü bozulur

diğerlerini bilmem ama bunun sebebi hareket halindeyken tamamen kapalı olan klimayı çalışır hale getirmek. Çözümse boşa alıp devri rolantiye indirmek ve klimayı öyle açmak. Yani araç yükte değilken klimayı çalştırmak

B kasa vectra ve F kasa Astra'larda çok meydana gelen bir arızadır bu hatta.

Ben bu şekilde çalıştırmaya çok dikkat ederim de, şimdi bizim tosunda nasıl olacak bu iş

Otomatik ya kendisi, klimayı açmak için vitesi boşa alıp geri vitese takınca dakla atıp güneşi görmeyelim sonra

• geri yani R'ye atmazsin abi

normal vitese alip bosa almak cok ekstrem zararli bisey gibi gelmesin.

abim pisligi uyanmis olsaydi 499 a ps3 almis olcaktim.
  • Haa ha ha ha

ne kadar saçma yazmışım ya, klimayı açmak için vitesi boşa alıp geri vitese takınca dakla atıp güneşi görmeyelim sonra

geri vitese değilde vitese geri takınca diye yazmam lazımdı

Yolda belli bir hızla ilerlerken vitesi boşa aldıktan sonra aracı tekrar vitese aldığında otomatik şanzıman beyni doğru vitesi seçemeyebiliyor Evocum, dolayısıyla olması gerekenden küçük bir vitese alırsa takla atabiliriz

Bu arada kampanya sürüyorsa alayım ben sana hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

Haa ha ha ha

ne kadar saçma yazmışım ya, klimayı açmak için vitesi boşa alıp geri vitese takınca dakla atıp güneşi görmeyelim sonra

geri vitese değilde vitese geri takınca diye yazmam lazımdı

Yolda belli bir hızla ilerlerken vitesi boşa aldıktan sonra aracı tekrar vitese aldığında otomatik şanzıman beyni doğru vitesi seçemeyebiliyor Evocum, dolayısıyla olması gerekenden küçük bir vitese alırsa takla atabiliriz

Bu arada kampanya sürüyorsa alayım ben sana hemen

Bak bunda haklı olabilirsin. Ama diğer türlü de kompresör ü yeme ihtimali yüksek.

Abi stok 400 dü kalmaz sanıım ki zaten abim gitmiş şimdi yokmuş onlarda zaten dedi.

Ben ayda 50-50 abime ödicektim. Sana öderken sıkıntı olur.

• quote:

Bak bunda haklı olabilirsin. Ama diğer türlü de kompresör ü yeme ihtimali yüksek.

Abi stok 400 dü kalmaz sanıım ki zaten abim gitmiş şimdi yokmuş onlarda zaten dedi.

Stokta ürün kaldıysa alalım, sen boşver ödemeyi falan, hallederiz orası kolay.

Alırsan sen de bi kere oynatırsın ama artık

Aldığımdan beri bakamadım ama aklımda bir ara bakacağım, satış temsilcisi klima motoru motor kayışından bağımsız çalışıyor falan filan diye birşeyler söylemişti. Eğer ayrı çalışıyorsa istediğin zaman açıp kapatabilirsin sorun olmaz da bakmak lazım işte nasıl çalışıyor diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Stokta ürün kaldıysa alalım, sen boşver ödemeyi falan, hallederiz orası kolay.

Alırsan sen de bi kere oynatırsın ama artık

Aldığımdan beri bakamadım ama aklımda bir ara bakacağım, satış temsilcisi klima motoru motor kayışından bağımsız çalışıyor falan filan diye birşeyler söylemişti. Eğer ayrı çalışıyorsa istediğin zaman açıp kapatabilirsin sorun olmaz da bakmak lazım işte nasıl çalışıyor diye.

sanmıyorum kaldığını stoğun ama bakarsan çok sevinirim abi. axess ve bonus a 8 taksitti.

ayrı çalışıyorsa eğer çok iyi

• PS3 kampanyası iyiymiş ama gidip bakmaya üşendim,denk gelse alırdım..
  • Antares'e gittim 2 adet optik kablo almaya.
    Oradan Teknosa'ya da uğradım ana baba günü gibiydi.
    499 TL olan PS3 bitmiş. Sadece 2 adet varmış zaten

Birde tekrar eve dönerken bir sıkıntı oldu.
    Araba LPG de iken gaza basınca gaz yemiyo araba titriyor ve benzine geçiyor..
    4-5 defa aynısı oldu ve benzinle geldim.. LPS Prins marka..
    Sizce neden olmuştur? Pislik falanmı sıkışmıştır acaba? Hafta içi sanayiye gidicem mecburen..

• fatih hocam kaptana söyle biraz gaza bassın canım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Antares'e gittim 2 adet optik kablo almaya.
    Oradan Teknosa'ya da uğradım ana baba günü gibiydi.
    499 TL olan PS3 bitmiş. Sadece 2 adet varmış zaten

Birde tekrar eve dönerken bir sıkıntı oldu.
    Araba LPG de iken gaza basınca gaz yemiyo araba titriyor ve benzine geçiyor..
    4-5 defa aynısı oldu ve benzinle geldim.. LPS Prins marka..
    Sizce neden olmuştur? Pislik falanmı sıkışmıştır acaba? Hafta içi sanayiye gidicem mecburen..

Gaz bitmiş olmasın,lpg tankının üzerindeki regülatör arızalandıysa gösterge gaz olduğunu gösterir..

• Elimde 4 adet 2003 -2008 accordlara uygun hazır 2 cm kesilmis orijinal yaylar var. Kestirip pıstırmak isteyenlere duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcpIp

Elimde 4 adet 2003 -2008 accordlara uygun hazır 2 cm kesilmis orijinal yaylar var. Kestirip pıstırmak isteyenlere duyurulur.

Nerden geldi o 4 adet kesilmiş yay?

Yoksa o sen miydin
  • Benimkiler kesikti yenilerini taktirdim. O kimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 24 Aralık 2011; 15:36:53 >
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.