Şimdi Ara

HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
14
Favori
33.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • homend marka blender kullanıyorum çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederim.
  • Kod lazım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun arkadaslar
     HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU
  • 32anb67o % 40 indirim yapıyor.

• Sepete 417 TL lik ürün atarsanız sepete gittiğinizde otomatik %35 indirimli görünüyor 271 tl

bunu %40 yapmak isterseniz bu bahsedilen kodlardan girmelisiniz bu %40 ı World kart için yapıyor
    ve VADAA kodunu girmelisiniz, başka kodlar da %40 indirim sağlıyor herneyse......

417 tl %40 ile 250 tl yapıyor ve worldkart ile alışverişi yaptığınızda da 25 tl puan veriyor karta,
    225 e gelmiş oluyor, yinede fena sayılmaz %50 olaydı 417 tl 208 tl olacaktı.

sonuçta adamlarda kendi cebini düşünüyor, sitede sürekli %50 indirim vardı zaten anneler günü yaklaşınca
    farklı bir taktik sergilediler ve işe yarıyor ki herkes burda konuşuyor yazıyor çiziyor.

en mantıklısı piyasada çok uyguna bulamayacağınız fiyatlı ürünlerinden seçmek tabi beğenmelisinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 6 Mayıs 2014; 14:37:53 >
  • %50 kod gören duyan bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • arkadaşlar kod yazan yere

xxx

yazın kod çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinty -- 2 Haziran 2014; 8:43:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

arkadaşlar kod yazan yere

ast

yazın kod çalışıyor

%40 yapıyor

• bugün sordum arkadaşlar canlı destekten %50 indirimimiz bitti dediler %40 devam ediyormuş bilginize.
  • Coca Cola Kırmızı Kasa ile 30 puana Homend %50 indirim çeki aldım ve dün alışverişimi gerçekleştirdim çalışıyor arkadaşlar.
    30 puan için 10 adet kod gerekiyor. Kod alım satım bölümünden 1,20 TL karşılığında 10 adet kod alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOMEND kodu ile indirimli %50 indirim yapabilirsiniz arkadaşlar
  • jaqquine J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

HOMEND kodu ile indirimli %50 indirim yapabilirsiniz arkadaşlar

Bende %40 yaptı bu kod?
  • LCW
  • Cok tesekkürler

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)
  • Kod çalışıyor.Teşekkürler.
  • Kod için teşekkürler, çalışıyor ama ben bulana kadar başka ürün araştırmıştım; şimdi kafam karıştı. Şarjlı süpürge almak istiyorumda Homend ve profilo arasında kaldım.

https://www.homend.com.tr/dustrider1217.asp (siklonik sistem var) (kod ile 96 liraya geliyor)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/profilo-es4144-bogurtlen-metalik-sarjli-el-supurgesi-fiyati%2C65992.html?ref=akakce&v=1.72.7#TabPanelStart (neklonik filtre var bilmiyorum bulamadım ama siemensin benzer bir ürünüyle birebir aynı)

Aşırı kararsızım ve yarın almam gerek. En azından fikir verebilirseniz çok sevinirim.

• 500 lira siparişe 120 liralık çay makinesi + 50 world puan + Homend kalitesi.

İspanyol boğası gibiyim yerimde zor duruyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

500 lira siparişe 120 liralık çay makinesi + 50 world puan + Homend kalitesi.

İspanyol boğası gibiyim yerimde zor duruyorum şu an

Siz ne dersiniz şarjlı süpürge konusuna?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.