Şimdi Ara

HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
14
Favori
33.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homend'in anneler günü kampanyası devam ediyor.

http://www.indiringo.com/firma/homend
  • arkadaşalr bundan bir sene evvel homend den 100 liraya aldıgım ütü bozuldu yapılması için homend servisine gönderdim servis bana dönüş yaparak ürünün tamiratının mumkun olmadıgını onun yerine 100 TL fark ödeyerek Jetsteam 1112 Buhar Kazanlı Ütü stoklarındaki tek ürün olan bu ütü önerildi sizce ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkantokgoz

HAKLISINDIR BEN O KONUYU ARAŞTIRMADIM YAZILANLARI SÖYLEDİM DİREK HOMEND ALMAN ADI GİBİ ONA KANDIM BİRAZ

Kraft ı da Alman firması sanan bir sürü insan var, oysa yerli

• bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    Aldığın fatura tutarını isteme hakkın var. Ama teklif iyi bence.

• 2artı8 2 kullanıcısına yanıt
    teklifi düşünüyorum hocam da bir de tüketici olarak bir üst modeli gönderme durumları oluyormuydu tam bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

arkadaşalr bundan bir sene evvel homend den 100 liraya aldıgım ütü bozuldu yapılması için homend servisine gönderdim servis bana dönüş yaparak ürünün tamiratının mumkun olmadıgını onun yerine 100 TL fark ödeyerek Jetsteam 1112 Buhar Kazanlı Ütü stoklarındaki tek ürün olan bu ütü önerildi sizce ne yapmalıyım

Ben chicco dan buhar makinesi aldım, garanti sonrası bozuldu, ücretsiz kargoyla gönderdim, bana bir üst modelini ücretsiz gönderdiler, hizmet budur

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

arkadaşalr bundan bir sene evvel homend den 100 liraya aldıgım ütü bozuldu yapılması için homend servisine gönderdim servis bana dönüş yaparak ürünün tamiratının mumkun olmadıgını onun yerine 100 TL fark ödeyerek Jetsteam 1112 Buhar Kazanlı Ütü stoklarındaki tek ürün olan bu ütü önerildi sizce ne yapmalıyım

Selam,
    Elektronik aletler 2 sene garanti X sene de satış sonrası yedek parça bulundurma zorunluluğu ile satılır. Farklı ürünler için X değeri değişmekle birlikte
    2011 yılı resmi gazeteye göre Ütüler için bu süre 10 yıldır. Parçası yok para ver üst modeli yollayalım bilgisini kendinize yazılı olarak iletmelerini rica edin :)
    Nedenini sorduklarında:
    "4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN GEREĞİNCE SATIŞ SONRASI HİZMET VERİLMESİ ZORUNLU OLAN ÜRÜNLER LİSTESİne baktım. Ütü için 2 senelik garantiyi bir kenara bıraksak 10 sene yedek parça bulundurma zorunluluğunuz varmış. Yazılı olarak tamir edilemediğini iletirseniz tüketici mahkemesi üzerinden ürünün ayıplı mal olarak iadesini talep edeceğim deyin..." Vermezse sorun değil ses kaydı aldım bu da oluyormuş deyin. bakın eğlenceye ondan sonra.
    Kolay gelsin.

15.1.16
    ÜTÜLER
    10 YIL
    HER COĞRAFI BÖLGEDE EN AZ 3 ADET OLMAK ÜZERE 7 BÖLGEDE TOPLAM 30 SERVIS ISTASYONU
    kaynak:http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2011/04/20110424-7-1.xls

• oasisngn kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkurler hocam bilmediğimiz çok şey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: ozkantokgoz

HAKLISINDIR BEN O KONUYU ARAŞTIRMADIM YAZILANLARI SÖYLEDİM DİREK HOMEND ALMAN ADI GİBİ ONA KANDIM BİRAZ

Kraft ı da Alman firması sanan bir sürü insan var, oysa yerli

Gıda şirketi olan kraft mı?

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, şu bebek arabası filan üreten firma

• Saat 4 e kadar ücretsiz kargo var
    ayrıca 2016 yazarsanız %10 indirim var

edit: Dustrider 1218 El Süpürgesi aldım 188 TL'ye geldi Kargo bedava. 2 sene içinde bozulursa yenisini verirler 3 günde. Ama başka daha kaliteli markalar da var ama garantisi hiç sanmıyorum Homend kadar iyi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igidu -- 20 Mayıs 2016; 17:02:35 >
  • Şuan için %50 kampanya kadu mevcutmu arkadaşlar.

Not: Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın..
  • birkaç aydır indirim kodu kampanyası olmadığını söylüyor call center

YENIHOMEND ya da YENİHOMEND yazınca %10 yapıyormuş, denemedim. (indirim kampanyalı ürünlerde ve sarf filtre vb ürünlerde geçerli değilmiş)
    belirli saatler, 11:00 - 24:00 arası da kargo bedava olayı var anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyigun -- 26 Ağustos 2016; 13:37:22 >
  • Filtrelerde geçen alt limitsiz kod olsa stok yapılır aslında

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.