Şimdi Ara

HOMEND %50 İNDİRİM KUPONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
14
Favori
33.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

500 lira siparişe 120 liralık çay makinesi + 50 world puan + Homend kalitesi.

İspanyol boğası gibiyim yerimde zor duruyorum şu an

Siz ne dersiniz şarjlı süpürge konusuna?

ben o bahsettiğiniz süpürgeyi de siparişe ekledim:)

tavsiyem imkanın varsa ve worldcardın varsa 500 liralık sipariş vermen ortalama ürün 75 liraya geliyor. 75 liraya falan bu kalitede ürün bulamazsın.

Homendin hediye olarak verdiği çay makinesini (kırmızısını) ve elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Philipsmiş Siemensmiş gerisi yalan. İki üründe üst seviye kaliteli. İşim düşmedi ama müşteri hizmetleri aşmış. Ayrıca türk markası. Daha ne olsun. Başka marka olsa 6 adet ürünü aynı üreticiden almam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

500 lira siparişe 120 liralık çay makinesi + 50 world puan + Homend kalitesi.

İspanyol boğası gibiyim yerimde zor duruyorum şu an

Siz ne dersiniz şarjlı süpürge konusuna?

ben o bahsettiğiniz süpürgeyi de siparişe ekledim:)

tavsiyem imkanın varsa ve worldcardın varsa 500 liralık sipariş vermen ortalama ürün 75 liraya geliyor. 75 liraya falan bu kalitede ürün bulamazsın.

Homendin hediye olarak verdiği çay makinesini (kırmızısını) ve elektrikli süpürgesini kullanıyorum. Philipsmiş Siemensmiş gerisi yalan. İki üründe üst seviye kaliteli. İşim düşmedi ama müşteri hizmetleri aşmış. Ayrıca türk markası. Daha ne olsun. Başka marka olsa 6 adet ürünü aynı üreticiden almam

Evimde aynı şekilde süpürgesi ve saç kurutma makinesi var. İleri bir tarihte tost makinesi de alacağım ama öyle 500'lük alışveriş falan mümkün değil. Ama siemensi öyle bir çırpıda silip atmayın hocam ayıptır :) Siemens-bosch aynı markalar sayılırlar beyaz eşyada ve üst düzey kaliteye sahiptir. O marka göründü mü akan sular durur o derece. Ve bu profilo da aynı şekilde bosch fabrikasından çıkıyor. Ama düşünün homend'in kalitesine de güvenmişim ki profilo ile arasında kararsız kalabiliyorum.

Ama asıl öğrenmek istediğim siklonik sistemin böyle ufak bir alette ne kadar fark edeceği. Profilo şarjlı süpürgedeki sistem nedir, ne kadar farklıdır falan. Kararsızım ondan sorayım dedim.

• AurorAbeam kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam zaten homend küçük ev aletleri yapıyor, BSH profilo gibi beyaz eşya yapmıyor. Ama servis hizmeti eminim BSH den çok daha iyi.

Sorduğunuz soru biraz teknik bilgi o konuda bişey diyemem. Ama bende Elektrolüx ün Cyclonic elektrik süpürgesi de var T3 modeli (düzeltme T8 modeliymiş). Diğer kullandığım Homend 1203 model ürün ondan bir tık daha iyi. Her ikisini de 1 ay arayla almıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 8 Mayıs 2014; 4:22:08 >
  • quote:

Anladım hocam zaten homend küçük ev aletleri yapıyor, BSH profilo gibi beyaz eşya yapmıyor. Ama servis hizmeti eminim BSH den çok daha iyi.

Sorduğunuz soru biraz teknik bilgi o konuda bişey diyemem. Ama bende Elektrolüx ün Cyclonic elektrik süpürgesi de var T3 modeli (düzeltme T8 modeliymiş). Diğer kullandığım Homend 1203 model ürün ondan bir tık daha iyi. Her ikisini de 1 ay arayla almıştım :)

Son kez yazayım yoksa küfredecekler bize :) Bizimde kullandığımız süpürge 1203

Öyleyse yarın arayıp sorayım stoklarında varsa alayım. Acaba 1218 modelini mi alsam diyorum azıcık daha güçlü ama gereksiz gibi geldi; fazladan 20 lira.

• AurorAbeam kullanıcısına yanıt
    ben 1217 yi aldım iki ürünün motor haznesine bakarak çok farklı olduğunu düşünmüyorum + 80 ml sıvı çekme haznesi var. 1218 e vereceğim 25 lirayı başka ürüne kullandım
  • quote:

ben 1217 yi aldım iki ürünün motor haznesine bakarak çok farklı olduğunu düşünmüyorum + 80 ml sıvı çekme haznesi var. 1218 e vereceğim 25 lirayı başka ürüne kullandım

Az önce online yarımdan stok bilgisi aldım ve siparişi geçtim. Evet bu saatte açıktı

LCW kodu an itibariyle halen %50 veriyor bilginize.
  • %50 indirim ile birlikte 350lik alisverise supurge en iyi kampanyasi idi. Ancak bu da Maximum kart puani kazanilirsa ona yakin bir firsat, gayet sicak. Ben 508lik bir sepet olusturdum, aksama alacagim bir evdekilere de sorup.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homend’ten Anneler Günü'nde Napolyon.com'a Özel Tüm Ürünlerde %50 İndirim!
    Homend’ten satın alacağınız her ürünü, Napolyon.com'da, biriken 10.000 nap puanınıza karşılık olarak %50 indirim fırsatı ile alabileceksiniz.

Hemen katılın, bu fırsatı kaçırmayın.

Böyle bir mail geldi arkadaşlar.
  • Sigortam.net aynı maili yollamis.

• Bilgilendiren arkadaşa teşekkür ediyorum LCW koduyla yaptım alışverişimi

HOMEND 1501 BREADFAST EKMEK KIZARTMA
    HOMEND 1701 ROYALTEA PLASTİK GÖVDELİ CAM DEMLİKLİ
    HOMEND 1218 DUSTRIDER SÜPÜRGE
    HOMEND 4901 S3 TABLEBLENDER
    HOMEND 2401 S3 STEAMCOOKER BUHARLI PİŞİRİCİ

G.Toplam
    569,96TL

50 TL Worldpuan da gelsin ;)
  • Online yardimla konusup yuzde elli kuponu istedim ve tek kullanimlik bir tane kupon aldim.S3 blender set, celik kettle ve 1108 adventouch utu aldim.260 lira tuttu.urunler yarin gelir.Fikirlerimi tekrar yazarim alacak arkadaslar icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÜTÜDEN BENDE ALDIM ÇOK İYİ BİR ÜRÜN SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEME KULLANILMIŞ ÜRÜN KAYDI YAPMAYI UNUTMAYIN ÜTÜDE ELİNİ KOYUNCA ÇALIŞMA OLAYI ÇOK İYİ VE İYİ ÇALIŞIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkantokgoz

ÜTÜDEN BENDE ALDIM ÇOK İYİ BİR ÜRÜN SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEME KULLANILMIŞ ÜRÜN KAYDI YAPMAYI UNUTMAYIN ÜTÜDE ELİNİ KOYUNCA ÇALIŞMA OLAYI ÇOK İYİ VE İYİ ÇALIŞIYOR

Sevindim oyle olduguna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tost makinesi hangi modeli önerirsiniz
    şu nasılhttps://www.homend.com.tr/toastbuster1310.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

tost makinesi hangi modeli önerirsiniz
    şu nasılhttps://www.homend.com.tr/toastbuster1310.asp

döküm plakalı olanları tercih edin hocam
  • Homend şarjlı süpürge lıp kullanan var mı acaba? Kalitesini merak ettim.
  • indirim kuponu satılır yüzde %50 fakat şimdi kamapanyalarında homend de çogu üründe %35 indirim yapıyor bu kopon ile %50 ye çıkıyor

%35 lik kampanya bitince de kulanılabilecek bir kupon ilgilenenler pm atabilir.
  • kod satın alınmasına gerek yok. LCW yazın direk %50 indirim uygulanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emukl

kod satın alınmasına gerek yok. LCW yazın direk %50 indirim uygulanıyor...

Malesef firsatcilar çok aramızda. Artık adına firsatci denilebilir mi bilmiyorum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emukl

kod satın alınmasına gerek yok. LCW yazın direk %50 indirim uygulanıyor...

Çok makbule geçti. teşekkürler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.