Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9 Şubat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Homeland (2011-2020)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Numan reis abd dizilerinin kadrolu teröristi galiba.
  • Sömürerek bilerek cahil bıraktırarak terorizmi kendileri yaratıyor sonra teroristle mücadele algısı. Yiyen kalmışmıdır bu yalanları acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

Numan reis abd dizilerinin kadrolu teröristi galiba.
    Herif de tam cihatçı terörist tipi var ondan. :) Zaten çirkin olduğundan kötü karakterlere de gidiyor.

Jack Ryan dizisinde de kadın taciri rolünde avanta para alarak CIA'e arabuluculuk yapıyordu Adana'da.

Homeland severlere o diziyi de tavsiye ederim, yoklukta her türlü gideri var.
    Hem de ilk sezonunda Türkiye bolca yer alıyor.

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    relax aaa relax

adam 3 dil biliyor, burada yapımcılık yapmış, bakalım popüler kültür ne zaman keşfedecek.
  • Gelse de izlesek artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

relax aaa relax

adam 3 dil biliyor, burada yapımcılık yapmış, bakalım popüler kültür ne zaman keşfedecek.
    Almanya'da doğmuş büyümüş yaşamış sanırım, ordan da bağlantıları var galiba. Bunun da avantajını kullanıyor. Baştan beri Türkiye'de olsaydı buralarda göremezdik bence.
  • Final sezonunu merakla bekliyorum. Özletti. Keşke bitmeseydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Aralık 2019; 18:9:49 >
  • Efsane geri dönüyor son kez
  • Bu diziyi çok beğenen ve boşluğa düşen arkadaşlara 24 dizisini öneririm.Kesinlikle gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biridir...
  • Netflixe ne zaman gelir acaba ilk 7 sezon mevcut ama TR de ilk gösterim hakkı kimdedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

Netflixe ne zaman gelir acaba ilk 7 sezon mevcut ama TR de ilk gösterim hakkı kimdedir acaba ?
    Netflix'e geleceğini sanmıyorum yeni sezonun.
    Çünkü en başta Netflix dizisi değil, Showtime yapımı.

Ayrıca Netflix Türkiye öyle cins bir uygulama yapıyor ki kendi dizilerinin bile son sezonlarını vermiyorlar.

Orange is the New Black adlı bir dizileri var, en baştan beri Netflix yapımı.
    Dizi çoktan bittiği halde son 2 sezonu yok.
    Para verip Netflix üyesi olsanız bile Netflix dizisinin son sezonlarını korsan izlemek zorundasınız.
    Düşünün böyle bir saçma işleyişleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 27 Aralık 2019; 0:15:51 >
  • hayatimda izledigim en akıcı dizi. bir gunde 1.sezonu bitirmistim yanlis hatirlamiyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

hayatimda izledigim en akıcı dizi. bir gunde 1.sezonu bitirmistim yanlis hatirlamiyorsam.
    Daha da akıcısı 24 dizisi ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Daha da akıcısı 24 dizisi ;)

Alıntıları Göster
    Mesaj-pp uyumu Hem her bölüm 1 saat işleyip hem de bu kadar akıcı olmak cidden zor iş 24 hak ettiği değeri göremiyor. Homeland için ben de dahil burada birçok kişi 24'ün aksiyonsuz olanı diyor. Temposu yüksek ama çatışma sahneleri de var ama 24 kadar değil yine de birini izleyen ötekini de sevecektir. Bir de ikisinin arası Jack Ryan var onu da tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Mesaj-pp uyumu Hem her bölüm 1 saat işleyip hem de bu kadar akıcı olmak cidden zor iş 24 hak ettiği değeri göremiyor. Homeland için ben de dahil burada birçok kişi 24'ün aksiyonsuz olanı diyor. Temposu yüksek ama çatışma sahneleri de var ama 24 kadar değil yine de birini izleyen ötekini de sevecektir. Bir de ikisinin arası Jack Ryan var onu da tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Bakacağım tşk ederim.

• Ben spooks diye bir dizi var onu tavsiye ederim, bu tarz konulardan hoşlananlara. 2002-2011 arasında 10 sezon devam etti. Konusu ingiliz mi5. Gerçekçi ve çok başarılı. 24 homeland tarzında onlardanda iyi diyebilirim.

• final sezonu çok iyi olacak gibi duruyor

fragmanı izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Ben spooks diye bir dizi var onu tavsiye ederim, bu tarz konulardan hoşlananlara. 2002-2011 arasında 10 sezon devam etti. Konusu ingiliz mi5. Gerçekçi ve çok başarılı. 24 homeland tarzında onlardanda iyi diyebilirim.
    Mesajınızdan sonra diziyi araştırdım gayet güzel yorumlar var, kaliteli bir diziymiş. Öncelikle öneri için teşekkürler. Yavaşta olsa indirmeye başladım.
    Yalnız altyazı sitesinde nedense 7. Sezon altyazı yok. Var mı bir fikriniz?

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.