Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. Ben hatırlamıyorum nereden izlediğimi ama opensubtitles ta var sanki. Ne kadar uyumludur bilmiyorum ama.

https://www.opensubtitles.org/en/search/sublanguageid-all/searchonlytvseries-on/pimdbid-160904/season-7

Planetdp dede çıkıyor.

https://www.planetdp.org/subtitle/spooks-sub89796

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 12 Ocak 2020; 11:29:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamdır dediğiniz sitede buldum 7. Sezon altyazıyi. Aslında o sitede Türkçe altyazı sitesinden almış ama kaynak sitede yoktu. Teşekkür ederim

• 8. sezon düştüüü
    claire danes geçen diyordu, diziye başlarken bekardim, şimdi ise 2 çocuğum var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s08e01

afghanistandaki muhbir öldürüldüğüne göre demekki carrie 'nin zihnine girmişler, başka neler sızdırdı acaba. brody 'ye yaptıkları gibi, onu da kendi taraflarına çekip kullanabilirler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 9 Şubat 2020; 12:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

s08e01

afghanistandaki muhbir öldürüldüğüne göre demekki carrie 'nin zihnine girmişler, başka neler sızdırdı acaba. brody 'ye yaptıkları gibi, onu da kendi taraflarına çekip kullanabilirler mi
    Tam açıyordum son anda bölüm adını gördüm alışmışız yeni bölüm gelmemesine
    Normalde yarın sabah çıkacaktı o yüzden altyazı sıkıntısı yaşanabilir gerçi telif yüzünden hemen çeviren var mıydı hatırlamıyorum

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    altyazı yok, bam bam bam

• Altyazı yabancı sitelerden hangisine yükleniyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyazı yok çevireni de yok
  • Netflix'de yine yok anlaşıldı bunlara 10tl bile çok.

• 08x01

Bence bilgi sızdırdı sızdırmadı bilinmezliğinde bırakıp zihinsel yıkmak istiyorlar. Büyük ihtimal o sızdırmadı. Ee tabi dizi senaristleride bizde böyle algı yaratmayı amaçlıyorlarki muhabbet yürüsün gitsin.

• Türkçe alt yazı, opensubstitle'ın sitesinde mevcut şu anda. Beklemek istemeyenlere duyurulur.

@White Devil

Showtime'ın dizisi olan Homeland niye Netflix'te olsun ki şu anda. Sezon bittikten birkaç ay sonra eklenir.
  • ülkemizde yayın hakkını foxcrime almış, neyse bundan sonra eski sitile devam.
  • Güzel başladı bence başka bir diziden replik bırakıyorum şuraya siz anlayın.

Her sistem yeterli zaman verilirse hacklenebilir...
  • Türkçe altyazıda bir arkadaş çevirmeye başlamış,muhtemelen yarına yüklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Türkçe altyazıda bir arkadaş çevirmeye başlamış,muhtemelen yarına yüklenir.
    Dünden bugüne %40 anca geldi bu gidişle 2-3 gün daha gerekir. Opensubtitle'daki çeviri translate olmasa oradan izlerdim de denedim biraz çok abuk subuk çeviriler var.
  • Pazartesi sabahı TSİ sabah beşte çıkan bölümün alt yazısı hala çıkmış değil. Pazartesi günü opensubtitles sitesindeki alt yazıyı önermiştim ancak o alt yazı da çok kötüydü, 2 dk izleyip kapattım. Türkcealtyazı sitesinde ise alt yazı neredeyse beş saattir %99 düzeyinde gözüküyor, bir türlü bitemedi. Geçen sezonu çevirip çeviriyi subscene sitesine atan arkadaş muhtemelen dizinin çevirisini bıraktı, yoksa bu zamana kadar alt yazıyı iki kez atmış olurdu. İlk bölüm için sezonun geri kalanıyla ilgili yorum yapmak çok doğru olmasa da bu sezonda biz dizinin izleyenleri alt yazı sıkıntısı çekeceğiz gibi duruyor. Keşke diziyi merakla bekleyen ve keyifle izleyen bir arkadaş çevirileri üstlenseydi de alt yazı için dört gün beklemek zorunda kalmasaydık.

Edit: Alt yazı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 13 Şubat 2020; 21:49:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Pazartesi sabahı TSİ sabah beşte çıkan bölümün alt yazısı hala çıkmış değil. Pazartesi günü opensubtitles sitesindeki alt yazıyı önermiştim ancak o alt yazı da çok kötüydü, 2 dk izleyip kapattım. Türkcealtyazı sitesinde ise alt yazı neredeyse beş saattir %99 düzeyinde gözüküyor, bir türlü bitemedi. Geçen sezonu çevirip çeviriyi subscene sitesine atan arkadaş muhtemelen dizinin çevirisini bıraktı, yoksa bu zamana kadar alt yazıyı iki kez atmış olurdu. İlk bölüm için sezonun geri kalanıyla ilgili yorum yapmak çok doğru olmasa da bu sezonda biz dizinin izleyenleri alt yazı sıkıntısı çekeceğiz gibi duruyor. Keşke diziyi merakla bekleyen ve keyifle izleyen bir arkadaş çevirileri üstlenseydi de alt yazı için dört gün beklemek zorunda kalmasaydık.

Edit: Alt yazı geldi.
    Çeviriyi bekleyen sayısı 900 civarıydı en son bu diziyi kimse takmaz diğer diziler için çevirmenler kavga eder

• Şu dizi 8 sezondur bir kere bile Türkiye'de geçmedi ya ona yanarım. :)

8.sezon da klasik Homeland girişi ile başladı.

Bu arada turkcealtyazı'da diziyi çeviren arkadaşa teşekkürler ama Pazar gecesi yayınlanan Homeland gibi kült bir dizinin çevirisi en geç Salı hazır olmalı görüşündeyim. Çünkü epey güncel takipçisi var bu yapımın.

Umarım bundan sonra 1-2 hafta beklemek zorunda kalmayız.
  • Kaçıncı sezondu hatırlamıyorum , 4 mü 5 mi son bölümünde Carrie İstanbul a atanmıştı ama sonraki sezon vaz geçtiler sanırım ki, Pakistan a atandı :) Yoksa o sezon Türkiye de geçecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 14 Şubat 2020; 14:7:50 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.