Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132667426

Bir ay önce yazmıştım. 8.sezonun çekimlerine 2019 yılında başlanacak, normalde şubat ayı gibi yayınlanmaya başlayan dizi doğal olarak birkaç ay sarkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 3 Haziran 2018; 17:47:53 >
  • bu 7.sezon en güzel sezondu.
  • Haziran 2019

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Haziran 2019
    oha yav, niye bu kadar uzun ara veriyorlar arkadaş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim Saul Berenson'a bak sen

• Rahip Brunson

Saul Berenson

...
  • Homeland’in ilk 4 sezonundan sonra 5-6 epey sıkılmıştım, dizi heyecanını ve kalitesini kaybetmişti.

Bu 7.sezon ise gerçekten eski tadını verdi. Gayet sürükleyiciydi ve güzeldi.

8.sezonda da iyi bir şeyler bekliyorum artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5.sezon sonlarındayım sanırım 4.sezon tüm sezonların eniyisi olacak gibi duruyor.
  • 7 sezonda netflix'e gelmiş. Başlasam mı acaba polisiye normalde pek sevmem true detective gibileri hariç ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

7 sezonda netflix'e gelmiş. Başlasam mı acaba polisiye normalde pek sevmem true detective gibileri hariç ama
    Harika dizi hocam polisiye deyince bol aksiyonlu diziler akla geliyor bunda o kadar aksiyon yok ama temposu pek düşmüyor.
  • 8.sezon final sezonu olacaksa bir efsane daha veda ediyor demektir.hakettiği değeri görmedi bence birçok netflix dizisinden çok daha iyidir.
  • Bayağı beklettiler ama boşlukta eski kralın tahtına Jack Ryan oturdu...Umarım Jack abimiz de uzun ömürlü olur..
  • Yeni başladım diziye baya hoşuma gitti fx crime de altıncı sezonu izledim komple sonra en başa döndüm. Final sezonu olması üzdü...

• Dar başkana dikkat edin demişti harbiden karı da bisi var bu bana bizim ülkede RTE hatırlattı ABD ise Trump diyebilir miyiz?

• ilk sezonu bitirdim, diğer cia temalı diziler gibi önceden tahmin edilemiyor, yalnız bu esas kızın manik atakları beni sinir hastası yapacak bazı sahneleri atladım, çekilmez.

dizi çok iyi bir teknikle gri propaganda yapıyor ayrıca takdir ettim.
  • İlk 3 sezon bombadır bomba..diğer sezonlar da çook güzel...Böyle dizi az bulunur..İzlemeye devam,pişman olmazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

İlk 3 sezon bombadır bomba..diğer sezonlar da çook güzel...Böyle dizi az bulunur..İzlemeye devam,pişman olmazsın...
    Benim çok hoşuma gitti bitirdim tüm sezonları 7 hariç onu Fx'den bakıyorum harika ötesi bitmesi üzdü şahsen beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Bayağı beklettiler ama boşlukta eski kralın tahtına Jack Ryan oturdu...Umarım Jack abimiz de uzun ömürlü olur..
    İzlenir mi sarıyor mu Homeland ayrı bir güzellik var sonuçta ülkede olan politik olaya da dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

İzlenir mi sarıyor mu Homeland ayrı bir güzellik var sonuçta ülkede olan politik olaya da dönüyor.

Alıntıları Göster
    24 + Homeland = Jack Ryan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

24 + Homeland = Jack Ryan

Alıntıları Göster
    O kadar diyorsun yani hocam aldım listeme...
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.