Şimdi Ara

Homefront: The Revolution - Türkçe Yama Çalışması [Durduruldu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
9.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, uzun süredir dosyaları üzerinde çalışma yaptığımız Homefront: The Revolution'ın
    Türkçe Yama çalışmaları başladı! 1 hafta süren Türkçe font çalışmamız da meyvesini verdi.
    Bu yama ilk versiyonda Senaryo bölümünü içerecek. 2. versiyonda 3 DLC ve Multiplayer kısımları tamamen Türkçe'ye çevrilecek. Takipte kalın...

Çalışmadan Görüntüler:

Orijinal Konu (İlerlemeyi buradan takip edebilirsiniz):
    Homefront: The Revolution - Türkçe Yama Çalışması | TG Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 6 Ağustos 2018; 1:59:28 >

• Arkadaşlar, maalesef çalışma durma noktasına gelebilir. Çünkü bazı dosyalar 3 farklı şifrelemelere sahip, bu yüzden dosyaları şimdilik açamıyoruz. Bu dosyalar da, oyun içi alt yazıları barındırıyor. Zaten oldukça çok olumsuz geri dönüş aldık. Evet şunu kabul ediyoruz ki, oyun biraz kötü, ayrıca 1 Milyondan fazla satır var (Menüler & Notlar & Alt Yazılar). Bu da çeviri zamanını oldukça arttırıyor. Yani aylarca sürebilir. Zaten 2 kişi çalışıyorduk. Ama şu şifrelemeleri çözersek, yavaştan devam etmek de istiyoruz. Bu durum için çok özür dileriz. Proje bir süre durdurulacak. Bu sırada, Far Cry 5 ve Call of Duty WW2 dosyalarına daha da ağırlık vereceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Güzel bir haber daha.Kolaylıklar dilerim
  • Kolay gelsin.
  • Güzel haber. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin oynamayı düşündüğüm bir oyundu.
  • Dil dosyasının bir gün açılacağını tahmin etmiş ve oyunu oynamamıştım.

Türkçe yama ile 1 haftada bitirir hikayeyi anlarız. Beğenmemiş olsamda oynarım

Kolay gelsin şimdiden.
  • Türkçe yaması yok diye indirimlerde almamıştım.İlk indirimlerde almak farz oldu.Kolay gelsin...

• Kolay gelsin.
  • Kolay gelsin.

• çok çok güzel bir haber Allah hepinizden razı olsun büyük işler yapıyorsunuz hep
  • Bildiğim kadarıyla iyi olmayan bir oyun. İncelemeleri baya düşüktü yanlış hatırlamıyorsam. Keşke bu oyuna değil de mesela bundan kat kat daha iyi bir FPS oyunu olan Wolfenstein II The New Colossus'a yapabilirdiniz. Yine seveni vardır gerçi. Kolay gelsin sizlere.
  • Elimizde dil dosyası açılabilen başka bir oyun bulunmuyor maalesef. Biz de dil dosyası açılan oyunları değerlendirmek istiyoruz. Wolfenstein II ile de iligili çalışmalarımız var. Dosyaları çözdük, geriye sadece dosyaları çıkarmak/paketlemek için gerekli aracın hazırlanması kaldı.

• Kolay gelsin , başarılar.
  • Kolay gelsin. Oyun aslında söylenilen kadar kötü değil. Türkçe yamayla daha zevkli olacakır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegioXII

Elimizde dil dosyası açılabilen başka bir oyun bulunmuyor maalesef. Biz de dil dosyası açılan oyunları değerlendirmek istiyoruz. Wolfenstein II ile de iligili çalışmalarımız var. Dosyaları çözdük, geriye sadece dosyaları çıkarmak/paketlemek için gerekli aracın hazırlanması kaldı.
    Titanfall 2 yamanızdan beri takipçiniz oldum sonrasında CoD: Ghost ve CoD: Advanced Warfare yamalarınızı gördüm gerçekten takdir edilesi çevirilere imza atıyorsunuz ellerinize sağlık. Ayrıca dil dosyaları açılan oyunlara öncelik vermeyi değerlendirmeyi ortamı boş bırakmamayı çok iyi düşünmüşsünüz, umarım bir gün Wolfenstein II ile beraber Watch_Dogs 1'in dosyaları da çözülür tools bulunur WD1'i de diğer oyunlarınız gibi Türkçe oynama şerefine ulaşırız (WD2 yerine bence WD1 daha çok Türkçe olmayı hak ediyor).

Oyuna ait 11 adet DLC içeriği varmış Steam'de "Homefront Collection" paketi olarak satılıyor tüm bunlar yamaya dahil miydi? Bunlar arasında ne var ne yok tam bilmiyorum, konu başında "2. versiyonda 3 DLC ve Multiplayer kısımları tamamen Türkçe'ye çevrilecek" sonraki güncellemeye dahil olacak demişsiniz de sorayım dedim.

Homefront The Revolution için Steam dışında GamersGate ve GreenManGaming siteleri arada sağlam indirimler yapıyor bilginiz olsun. Bir de geçen gün HRK.GAME diye yeni bir yer buldum H. The Revolution şu an 24 TL, yine aynı yerde (@tgyama'nın yaptığı yamaları için düşünürseniz) CoD: Advanced Warfare 40TL ve CoD: Ghosts 30TL hepsi Steamworks key.
    https://store.steampowered.com/app/223100/Homefront_The_Revolution/
    https://www.greenmangaming.com/games/homefront-the-revolution/
    https://www.hrkgame.com/en/games/product/homefront-the-revolution/

Bu arada Homefront 1'in yaması varmış yeni gördüm bilmiyorum nasıldır:
    http://www.oyunceviri.com/turkceyamalarimiz/homefront/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 6 Ağustos 2018; 9:32:24 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. 11 DLC zaten ana oyunda mevcut. Sadece ek 3 DLC var, bunlar ana senaryodan ayrı hikaye ve ayrı 3 görev olarak geçiyor.

• Arkadaşlar, şu anda biraz çevirmen sıkıntısı yaşıyoruz. Sadece 2 çevirmen şu anda aktif çalışma halinde. Bu da çalışmanın 1 aydan fazla süreceğini gösterir. Bu projede bizimle çalışmak isteyen, İngilizcesi iyi olan arkadaşlar, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkür ederiz.
  • Oyunun Optimizesi nasıl hocam? oyunu Steam'a göre mi yapıyorsunuz? yoksa korsanla da uyumlu olucak mı?
  • Optimizasyon biraz kötü. GTX 1070 Ti kartımız var, sürekli droplar oluyor. Kaliteyi ufak düşürünce daha iyi hale geliyor. Sürüm konusunda, Steam son sürüme göre hazırlıyoruz. Ama diğer tüm sürümler ile de uyumlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 5 Ağustos 2018; 15:51:9 >
  • Teşekkür ediyorum tekrardan kolay gelsin gelişmeleri takip ediyor olacağım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.