Şimdi Ara

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.351
Cevap
50
Favori
87.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Oyun tam giriş anında mektup sahnesinde çöküyor. 6600xt ekran kartım var. yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba ?

teşekkürler.. (ayrıca fsr seçili oldugunda çözünürlüğü kısıyor. nedenını bulamadım)

• Gölgelendiricileri yeniden oluşturmayı deneyebilirsiniz. FSR ya da DLSS seçili olduğunda düşük çözünürlükten monitörün çözünürlüğüne upscale ediyor, gayet normal.

• selam arkadaşlar. ps5 den pc ye geçtim. 17lvl civarları olan varsa save dosyası paylaşabilir mi ?

dc: Eren#1666

• psycho90 kullanıcısına yanıt

Güzel inceleme olmuş çoğumuz ortak düşüncesi Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU] Oyunda arka fona karakter eklerken resmen sıkılmışlar yaa offf olsun bitsin artık demişler, ortak salonda yemek masasında birebir aynı 3 tane npc beraber yemek yiyor benzer hareketlerle Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]  arkadaş hiçmi kopyala yapıştır yaparken bakmadınız buna. HP atmosferi evet çok güzel, okul büyük geniş gez gez bitmiyor ama oyunda bir soğukluk, kopukluk anlamlandıramadığım basit bir hava var kalabalık ama canlı değil, okuldasın ama ders okul havası tam yok...

• Satışlar iyi olunca tabi dibini sıyırmak istiyorlar

https://twitter.com/75_fps/status/1648189535518441472?s=46&t=23r3CTsk69sflPAOzp64JQ

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Bunu ayrı bir oyun olarak yapiyolar galiba değil mi? Hogwarts a entegre edilmeyecek yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğrudur ayrı bir oyun olarak çıkacakmış. Ayrıca single senaryo yok online olarak kapışacağız

Valla Hogwarts legacy oyuncularına kazık atmak demektir bence bu 😀 Millet quidditch diye ölürken dlc ile gelecek diye beklerken sen git ayrı oyun yap. 🙂

• Valla hocam bu konuya da yazmıştım, Hogwarts Legacy kesinlikle benim beklediğim oyun değil. Harika bir atmosferi var, Hogwarts’ı müthiş yansıtmışlar ama sadece bu kadar. Keşke okulda gezmeye değecek bir keşif hissi, yan görevler, canlı ve yaşadığını gerçekten hissettiren bir açık dünyası olsaydı. Neyse şimdi saymaya başlarsam önünü alamam Bu yüzden bu oyundan da gram beklentim yok sadece HP hayranlarından para koparmak için yapılan bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Aynen hocam eleştirilerinize birebir katılıyorum. Ama yine de harry potter temalı bir oyun yapiyosun. Quidditch sahası da var halihazırda. Herkes en kötü dlc ile geleceğini beklerken sen gidip ayri oyun cikariyosun. Bu kadar insani yok sayiyosun. Eleştirim bu aslında. Yoksa hogwarts legacy ile ilgili benim de çok eleştirim var 🙂

• Haklısınız hocam ama WB paraya doymuyor işte Bunlar Quidditch’i oyuna DLC olarak ekleyecek olsalardı bile ana oyun parasına yakın para isterlerdi şimdi bu online oyun bir de Pay to win mantığında olursa (ki öyle olacağını düşünüyorum) misal parayı basanın daha kaliteli, hızlı süpürge vs alabildiği bir oyun çıkarsa adamlar paraya para demezler

• Oyun güncelleme almıyor mu yeni sürüm paylaşılmıyor kürekli versiyonlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEVEL Nisan Mayıs sayısından

Hogwarts Legacy (2023) [PC ANA KONU]
  • Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Kırılmış oyunlarda çok çok büyük problemler olmadığı sürece yeni versiyonları kırmaya uğraşmazlar. İlk çıkan versiyon stabil ve oynanabilir durumdaysa o şekilde kırıp bırakıyorlar

Rtx 4080 le rtx açınca kasıyordu oynamayı bıraktım o yüzden başka oyunlara geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kışın eve kapanıp oynanacak oyunlar listesine eklendi.

Yazın bilgisayarda vakit geçiresi gelmiyor insanın hiç.

RDR2 ile bu, beni 1-2 ay oyalar herhalde.

• Abicim iyi hoş oyunsun da hikaye anlatimi bu kadar bayık ve sıkıcı olmamali yan görevler de bile bir yapaylik var 18.saatindeyim oyunun bir türlü oyunun içine giremedim ana hikayeden çok sapiyor oyun belli bir süre sonra ulan bizim amacımız neydi neyin peşindeyiz diye sorguluyorsun onca görev yaptim öff herifler ne görev yapmış demedim ciddi anlamda sıkıcı olmuş. RPG oyunlarını sevmeme rağmen aşırı boş diyalog var yani gereksiz konuşuyor karakterler. Artık kış mevsimi gelecek umarım açılır biraz da heyecan katar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 19 Nisan 2023; 21:40:25 >
  • Trakyacus kullanıcısına yanıt

Yok artık , Kaç ay geçti hala adam gibi güncelleme gelmedi. Şu yaziyi okurken üzülüyorum.. Bu oyun Nvidia kullanicilarini süründürüyor farkındalar ama amaclari ne ?

• Önce bunu oynayın hocam. Rdr2 oynarsanız oyun diye yüzüne bakmazsınız bunun

Hocam RDR2 oynadıktan sonra zaten hiçbri sarmıyor ki. Kısmetse 2. defa oynayacağım en baştan :)

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.