Şimdi Ara

Hizmet dondurma sonrası internet kesintisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , temmuz ve ağustos aylarında internet hizmetini dondurmuştum memlekete döndüğüm için. Eve dün geldiğimde adsl ışığı yanmasına rağmen internet yoktu. Herhangi bir siteye girmeye çalıştığımda kullanıcı adı ve şifrenizi yanlış girdiniz uyarısı geldi. Böyle olunca modemi yeniden kurdum kullanıcı adı ve şifremle . ( Kullanıcı adı ve şifremde bir sorun yok , doğru.) İnternet gelmedi tabi . Son olarak müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı oluşturdular. Dondurma işlemi sonrası bazı sıkıntılar olabiliyor dedi . Siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı daha önce ? Tahmini ne kadar sürer internetin gelmesi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turknetse dogal 1ayda olabilir gelmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dondurma işlemleri her ayın 1 inde gerçekleşir ve ardından normalde dsl lambası söner, açtırmak istediğiniz zaman 30 dk 1 saat içinde dsl sinyali geri geliyor. 2 defa dondurup açtırdım TürkNet de sıkıntı yaşamadım. ama önceden hizmet almanızda problem yoksa portunuzun kontrolü TürkNet de olması lazım arıza kaydınız açıldığına göre yarın çözüm masasından biri bakıp çözer diye umuyorum
  • Şehir değiştirip nakil yaptırdık, anında gelmişti sinyal ama Superonline adsl kullanıyorum arada farklar olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.