Şimdi Ara

***HİZLISAT'TAN PİL ALANLAR*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tebrik ederim, kararı eğer burada paylaşırsan benzer durumlar için örnek olur
  • Arkadaşlar hafta basında nokia e50 telefonumu para iadesi almak için hakem heyeti durusmasına gittiğimde pil alısverisimdeki kararın yazıldığını imza beklediğini haftaya imzadan çıkacağını söylediler
    aslında bana iki kararıda beraber alabilirsin demelerine rağmen sizleri daha fazla bekletmemek için haftaya yazılı kararı almaya gideceğim.alıncada sizlerle tabiki burdan paylaşacağım

bu arada teknosa dan aldığım cep telefonununda 1 yılda 2 den fazla aynı arızayı yapması dolayısıyla para iadesine karar verildi :=))
  • son durum nedir, kararlar açıklandı mı hocam?
  • arkadaslar kararı aldım fakat yeni kanunda itiraz hakları varmıs ve firma ticaret mahkemesine dava acmıs
    celp geldi bana konu mahkemelik oldugu icin su an birsey yazmıorum size bakalım neler olacak
  • arkadaslar hakem heyeti dilekcenizi almak zorundaymıs size sadece bundan sonuc alamazsın seklinde tavsiyede bulunabilirmis ısrarınıza ragmen eger gene de almıyorsa iadeli tahahutlu posta ile gonderin almak zorunda kalacaklardır (hakem heyetindeki baro temsilcisi avukat soyledi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: anubi

arkadaslar kararı aldım fakat yeni kanunda itiraz hakları varmıs ve firma ticaret mahkemesine dava acmıs
    celp geldi bana konu mahkemelik oldugu icin su an birsey yazmıorum size bakalım neler olacak

hocam kararı pmden paylaşma imkanın var mı?

umarım sonuç lehine olur
  • anlamıyorum arkadaşlar burda herkes şikayetçi olduğunu söylüordu
    bugün duruşmada hakime benzer şikayetler de olduğunu öğrendim diye belirtince avukat hakime başka dava açan olmadı dedi
    eğer pil davasında hakem heyetine başvuru yapan kimse varsa bana pm den ulaşırlarsa sevinirim
    bu arada mahkeme devam edior sonuçtamn haberdar edeceğim sizi
  • Arkadaşlar hakem heyetinin toplantısına katıldım bugün.

Daha önceden Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü'nün tutmuş olduğu tutanak işime yaradı. Heyet başkanı onu okuduğundan firmanın haksız yere satıştan kaçındığını, buna hakkı olmadığını söyledi. Bu arada daha önceden firma yetkilileri savunmasında "toptan satışımız yok bunun için iptal ettik" gibi saçma bir savunma yapmış. Bende sitenin bireysel tüketicilere açık olduğunu söyledim. Sanırım 20 Güne kalmaz Hakem Heyeti Kararı çıkacak büyük ihtimalde lehime olacak (anubi arkadaşımız gibi- bu arada çok teşekkürler kendisine).
    Burayı takip eden ve firmayı Hakem Heyetine veren başka arkadaşlar varmı acaba ? Buradan birbirimize destek olalım isterim. Saygılar sevgiler...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.