Şimdi Ara

hizlial.com'dan uzak durun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hızlıal.com dan 05.04.2017 tarihinde cep telefonu siparişi verdim fakat ürünün temin edilemediğini biraz beklememiz gerektiğini söylediler bende beklemek istemediğimi 07.04.2017 tarihinde siparişimi iptal ettim bana ücretimin 7 gün içerisinde iade edileceğini söylediler fakat tarih 09.05.2017 olmasına rağmen param hala iade edilmedi müşteri hizmetleri 3 haftadır çalışma bahanesi ile kapalı sadece site üzerinden iletişim kurulabiliyor. oradan da gelen mesajlar evlere şenlik mesajlar ekte görülmektedir. şuanda hızlıal.com sms olu ile olsun mail yolu ile olsun bir çok yerde aşırı derecede reklam yapmaktadır fakat ellerinde birçok ürün yok yada sipariş iptalinizde kesinlikle paranızı geri alamıyorsunuz. Alışveriş yaparken benim bu yaşadıklarımı dikkate alın derim
    hizlial.com'dan uzak durun hizlial.com'dan uzak durun hizlial.com'dan uzak durun hizlial.com'dan uzak durun hizlial.com'dan uzak durun

• ne kadar güvenilir bir firma olduklarını kanıtlamışlar (!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar dalga geçmiş resmen, bende geçen yaz bir kablo almıştım, hem geç göndermişlerdi hemde paketleme kötüydü. Bir daha bulaşmamak lazım demek ki. Bankayla iletişime geçtiniz mi onların sistemine düşen bir iade var mıymış peki?
  • sodwinder kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir iade söz konusu değil harcama itirazında bulundum bankaya onunda sonuçlanması 60 ila 100 arası sürüyormuş herkes görsün hocam bu firmaya bulaşmasınlar aylardır uğraşıyorum
  • 3-4 yıl öncesine kadar iyiydi. İflas etme meselesi oldu herhalde sonradan durumda böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.