Şimdi Ara

hizlial.com da 1.298 TL Yerine 899 TL'ye Samsung Galaxy S i9000 - Son 50 Ürün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
8.264
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 50 ürün nerde yazıyor. bu sistem hızlıalda yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

son 50 ürün nerde yazıyor. bu sistem hızlıalda yok diye biliyorum.

gelen mailde yazıyor...

http://euromessage-ecomm.ebultenim.com/Subscribe/vc.asp?MID=9D4CF85EB9EA48B998038B512D3B2A11&CID=8802E8C673CA4DA3A06AD3C4C093869E
  • Bir ara Darty 799'dan sattı. Acaba alan arkadaşlara cihazlar ulaştı mı ulaştıysa garantisi ne idi?
  • bu hızlıaldan telefon falan alınmaz arkadaşlar hediye olarak verdikleri telefonum kayıt dışı diye 2 kere kapandı ve 2 aydır telefonu açamıyorlar paranızla rezil olmayın
  • bu cihaz yerine motorola atrix almak çok daha mantıklı olacaktır sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Bir ara Darty 799'dan sattı. Acaba alan arkadaşlara cihazlar ulaştı mı ulaştıysa garantisi ne idi?

Ben Darty den aldım 2 yıl KVK garantili . siparişimden itibaren 3. gün elimdeydi.
  • Ben araç bluetooh bağlantısında sorun yaşıyorum. eşleşip 1 kere konuştuktan sonra cep ekranında hata veriyor. Tekrar eşleşmesi için teli kapatıp açmam gerekiyor. Var mı yaşayan?
  • Az kalsın alıyordum meğer flaşı yokmuş bu atrix alınası bi telefonmu arkadaşlar samsung wonder veya nokia 700 den iyimidir
  • Bu telefonun ederi nedir?
    Bir de i8150 galaxy w mi yoksa bu mu desek?
  • atrix, galaxy s2 nin fiyat olarak altında kalan her telefonu performans olarak tokatlar. bunu şunun için diyorum s2 kullananda, sensetion kullananda, ace kullananda, tablet kullananda telefonu çok beğeniyor telefonu andoid her hangi bir telefon kullanan kime gösterdiysem beğendi.açıyor bir iki program ,özelliklerini inceliyor diyor kaça aldın, 1200 lira diyorum adam alınır diyor sonra diyorsun fiyatı şu kadar adam telefonu satmaya çalışıyor. fatura ödemeye gidiyorum telefoncuya bakıyor merak ettiysen incele diyorum gözün kalmasın diyorum abi sadece parmak izi okuyucusu yeter biz bunu 1000 liraya bile satarız diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maeds -- 31 Mart 2012; 0:12:14 >
  • Atrix varken bu paraya bu cihazı almak,kusura bakmayın ama biraz akılsızlıktır...

• fiyat fena değil alınabilir bence cihaz iyi çünkü
  • Super fırsat hizlial hep yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Bu telefonun ederi nedir?

Galaxy W
  • quote:

Tartısmasız galaxy s. Sırf islemcisi daha hızlı diye galaxy w ya da atrix alınmaz. Galaxy S semaphore kernel ile 1.3 ghz stabil calısıyor ve dahili ses kartıyla voodoo sound özelligi kazanıp müthis bir muzik dinleme deneyimi sunuyor. Ayrıca gpu ve ekran kalitesi olarak her iki telefondan da cok daha üstün. Forumda pek cok defa yazdım ama her yoruma itimat etmeyin, bilen de konusuyor bilmeyen de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Tartısmasız galaxy s. Sırf islemcisi daha hızlı diye galaxy w ya da atrix alınmaz. Galaxy S semaphore kernel ile 1.3 ghz stabil calısıyor ve dahili ses kartıyla voodoo sound özelligi kazanıp müthis bir muzik dinleme deneyimi sunuyor. Ayrıca gpu ve ekran kalitesi olarak her iki telefondan da cok daha üstün. Forumda pek cok defa yazdım ama her yoruma itimat etmeyin, bilen de konusuyor bilmeyen de..

- Galaxy S 1.3 ghz hızında çalışabiliyor. Ama atrix'de rahatlıkla 1.3 ghz de çalışıyor (faux kernel ile) Birde üstüne Atrix'de 2 adet Cortex A9 işlemci var. Galaxy S de ise Cortex A8

Arm kendisi Cotex A8'e 2 dmips Cortex A9'a ise 2.5 dmips demiş. Yani teorik olarak.

Galaxy S :1000 MHZ * 1 çekirdek * 2dmips = kabaca işlemci gücü = 2000

Motorola Atrix: 1000 Mhz * 2 çekirdek * 2.5 dmips= kabaca işlem gücü = 5000

- Ekran kartı Galaxy S'de daha iyi demişsiniz. Evet Atrix'de bulunan ekran kartı video çözme konusunda galaxy Sden daha kötüdür. Ama onun haricinde her anlamda Atrix'de bulunan Geforce, Galaxy S de bulunan Sgx540'dan iyidir. Şu linkle görünebilir;

http://www.anandtech.com/show/4144/lg-optimus-2x-nvidia-tegra-2-review-the-first-dual-core-smartphone/8

Atrix yerine aynı ekran kartını kullanan Optimus 2X, Galaxy S yerine de Nexus S dikkate alınabilir.

- Atrix'de ram 1 gb iken Galaxy S'de 512 mb dir. Android kullananlar ram'in ne kadar önemli olduğunu bilir.

- Ve bence en önemlisi Atrix'in pili Galaxy S'den en az 1,5 kat fazla gider. İkisinide kullanmış biri olarak söylüyorum.

Yazdığınız tek bir şey doğru;

Forumda pek cok defa yazdım ama her yoruma itimat etmeyin, bilen de konusuyor bilmeyen de..

• çok uzun süre kullanırım diyenler için en iyi seçim atrix olacaktır.atrix 2. elde büyük değer kaybı yaşatır, piyasada 2. elde motorola tutulmuyor.Samsung kolaylıkla 2. elde satılır.karar verirken bunlarıda göz önüne almak gerekir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.