Şimdi Ara

HITMAN REBOOT ANAKONU [PS4] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
12
Favori
12.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce Square Enix Hitman'in Geliştiricisi IO Interactive için elden çıkarma kararı aldı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Square_Enix_ile_IO_Interactive_Yollarini_Ayirdi-86844.htm#yorumlar

Şimdide IO Interactive çalışanlarını işten çıkarma kararı almış. Üzücü oldu bu haber.

http://oyungezer.com.tr/haber/49228-hitman-in-gelistiricisi-io-interactive-de-isten-cikarmalar-basladi

• HITMAN - Welcome to The Playground | PS4

• HITMAN Giriş Paketi ücretsiz versiyon yayınlandı. HITMAN hikayesinin başlangıcını bedavaya oynayabilirsiniz...

- 2 Hikaye görevi, bütün oyun videoları da dahil
    - 2 Yükseliş Kontratı
    - 40'ın üzerinde Zorlu Görev
    - 17 Kupa

İndirme Linki:

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/h%c4%b1tman/cid=EP0082-CUSA02369_00-HITMANGAME000001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 20 Haziran 2017; 16:38:2 >
  • Diğer bölümler içinde güzel bir indirim gelir yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Us psn de zaten indirim de şu an bölümler ve komple oyun. Bölümlerin tanesi 4 $ komple oyun ise 24 $ dan satışta. Tr de en düşük 89 tl yi görmüştü sanırım.

• Oyunu oynayamamıştım. Ücretsiz olduğu için şuan indiriyorum. Bu CEO türkçe altyazı falan da ekler oyuna artık
  • Hiçbir yenilik yok. Hitman Blood Money'i oynamıştım birkaç sene önce. Grafikleri daha iyi sadece Blood Money'e göre. Hayal kırıklığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Hiçbir yenilik yok. Hitman Blood Money'i oynamıştım birkaç sene önce. Grafikleri daha iyi sadece Blood Money'e göre. Hayal kırıklığı oldu.

Blood money e lafım yok. Hala açıp oynarım aynı zevkle ama bu oyunun hakkı çok yeniyor. İnan BM den daha sağlam bir oyun. Tek kötülüğü bölüm bölüm çıkması hatta birde tek senede bitiremediler season 2 diye devam edeceklerini açıkladılar. Bütün hitman unsurları diğer oyunlardan çok daha fazla.
  • butun bolumlerı kaplayan sec hakkını satmak ısteyen olursa haber verebılır alırım
  • Türkçe altyazılı olarak gelseydi iyiydi

• beyler bu yeni hitman benim kafamı çok karıştırdı yaw. Şimdi oyun reboot gibi görünüyor ama hikaye 99da başlıyor ve eğitimi geçtikten sonraki sinematikte dikkat ederseniz hitman 2-3-4 ve absolutiondan sahneler gösteriliyor. yani bi bağlantı var gibi görülüyor. ama ilginçtir ki 99da geçen eğitimlerden sonra parise veya diğer bölüme geçtiğimizde anlıyorsuzki oyun günümüze gelmiş fakat kelimizde zerre yaşlanma da yok, absoltionun devamını da anlatmıyor, hatta onu bırak 99dan 2017ye kadar daha efsanevi tabancası olan hand ballerı bile almamış ajan 47. bu nasıl iş yahuu? kafam karman çorman oldu. bu oyun eski serilerle tamamen bağımsızsa eski hitmanlerden sahneler neden gösterildi? yok bağımsız değilse yıl olmuş 2017 veya artık hangi yılda geçiyorsa oyun bilmiyorum ama neden hitman yaşlı değil veya absolutiondan sonrasını anlatmıyor? neden hand ballers yok??? sorular sorular kafamda deli sorular.. keşke doğrudan absolution'ın devamı anlatılsaydı. tam da güel yerde bitmişti. ayrıca çoğu hitman fanının aksine bence hikaye odaklı bir hitman gayet güzeldi.

neyse kafamdaki sorulara cevap verebilecekler varsa büyük merakla dinlemek istiyorum oyunun şu an 4. bölümündeyim.
    ahhh ahh , oyun blood money'e benziyor gerçekten çok güzel olmuş ama silah modifiyesi yok,silahlar çok az
    off off :(

• oyunun hakları kendilerinde olduğuna göre dil desteği güncellemesi yaparlar mı satışlar da iyi olur bir önceki oyuna göre dil desteği verdiler ama yeterli satışı yakalayamadılar umarım Türkçe oynama imkanı olur

• Oyunda o kadar çok detay ayrıntı var ki anlat anlat bitmez.Blood money'i bile cıktığı günden beri arada açar oynarım. Aşırı benziyor Bm ye. Göreve girmeden önce silahları customize etme olsaydı efsane olurdu. Opportunities'i ve instict'i kapatıp oynayınca aşırı eğlenceli oluyor.

• Beyler oyunu Kutulu 2.el alsam içinden özel içerik & bonus şifresi filan çıkıyor mu kutuların? sıkıntı olur mu? yoksa psn den mi alsam;?
  • Hitman | Game of the Year Edition Trailer | PS4

• Hitman Tatil Paketi bedava veriliyor...

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA02369_00-0000HOLIDAYPARIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Aralık 2017; 20:53:46 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt

aldığım episodeları oynayamıyorum, storea atıyor?

ne salak bişe la bu
  • hitman kullanıcısına yanıt
    PS4’ten kütüphaneden ana oyunu indirin. Ayrıca, “Download to PS4” yazısına tıkladınız mı?

• İlk oynadığımda beğenmemiştim. Tatil paketini indiriyorum, yeniden deniyicem. Sanırım bu kez Türkçe olmamamsı da olumsuz etkiledi beni oyun konusunda.
    Toplamda kaç bölüm arkadaşlar? Yeterli doyuruculukta mı bölmüler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Görevlere girevbildim ama download deyince mi oldu tam anlamadım. şu episode işleri ile oyunun içine ettiler. oynaması bu kadar karışık oyun. Elusive Target Reactivation fln.

Yalnız bundan sonra daha da full edition harici oyun almam. GOTY şu an çok iyi fiyat Plus ta.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.