Şimdi Ara

hıs 4850 ıcq 4 de problemmi var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün aldım his ıcq 4 de tdu da 1280*1024 hdr+4xaa açıkken ortalama 30 gridde yine 1280*1024 ultra higde max 37 fps aldı linkini verdiğim sitede giride 78 fps aldı benimki bununun yarısı bile derğil nerde hata yapmış olabilir temiz bir vista kurulu 8.8 driverı kurulu yük altında max 60 derecede yardımlarınız için şimdiden teşkkürlerhttp://www.eurotechzone.com/tr/index.php?option=com_content&task=view&id=92&Itemid=11&limitstart=1
    not : işlemci 2.8ghz overclock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentozi1905gs -- 14 Eylül 2008; 23:10:18 >

• vista yapıyor olabilir...ben xp ye geçtim +20 fps kazandım
    ekran kartı sürücüsü yapıyor olabilir,forumda baya bir tartıştılar bu sürücü bozuk diye.ben hala 8.6 hotfix kullanıyorum.
  • 8.6 hotfixi berdenn bulabilrim acaba başka neden kaynaklanıyor olabilir ekran kartı bozuk desm hiç çalışmaz bence işlemci darboğaz yaratıyo desem bukadar da yaratmaz heralde yarsı bile performans vermiyor
  • arkadaşım merhaba,öncelikle şunu belirteyimki his 4850 ıceq4 turbo aldım bundan bir hafta önce(çok hevesle) :) birkaçta resim çektim takmadan hemen önce eğer gönderebilirsem sizinlede paylaşmak isterim,,kartı aldığım akşam 3dmark 06 yaptım onbin beşyüz civarlarında puan aldım.ertesi gün 8600 gt sonic'imle yarım bıraktığım gridde birkaç saat vakit geçirdikten sonra tekrar 3d mark yapayım dedim lakiin 3dmark devam ederken önceki akşam 80-90fps aldığı yerlerde birden bire 20 fpslere düştü aha nooluyo demeden bilgisayar kitlendi,vede 4850 ıceq 4 turbo takılı iken birdaha görüntü gelmedi,emektar 8600 gt sonicimi takınca canavar gibi görüntü geldiğinde anladımki ekran kartı nanayy...hemen aldığım yere götürüp iade ettim çok şükür problem çıkarmadılar (tabi ekran kartının başından geçenleri anlatmadım) şimdi ise aynı yerden saphire 4850 toxic alıcam stoklarına girdiğinde şimdi biri bana yüksek kb li resimleri buraya nasıl gödereceğim konusunda yardımcı olursa sizinle paylaşmaktan zevk alıcam

• quote:

Orjinalden alıntı: yusufcik82

arkadaşım merhaba,öncelikle şunu belirteyimki his 4850 ıceq4 turbo aldım bundan bir hafta önce(çok hevesle) :) birkaçta resim çektim takmadan hemen önce eğer gönderebilirsem sizinlede paylaşmak isterim,,kartı aldığım akşam 3dmark 06 yaptım onbin beşyüz civarlarında puan aldım.ertesi gün 8600 gt sonic'imle yarım bıraktığım gridde birkaç saat vakit geçirdikten sonra tekrar 3d mark yapayım dedim lakiin 3dmark devam ederken önceki akşam 80-90fps aldığı yerlerde birden bire 20 fpslere düştü aha nooluyo demeden bilgisayar kitlendi,vede 4850 ıceq 4 turbo takılı iken birdaha görüntü gelmedi,emektar 8600 gt sonicimi takınca canavar gibi görüntü geldiğinde anladımki ekran kartı nanayy...hemen aldığım yere götürüp iade ettim çok şükür problem çıkarmadılar (tabi ekran kartının başından geçenleri anlatmadım) şimdi ise aynı yerden saphire 4850 toxic alıcam stoklarına girdiğinde şimdi biri bana yüksek kb li resimleri buraya nasıl gödereceğim konusunda yardımcı olursa sizinle paylaşmaktan zevk alıcam

http://load.imageshack.us/ bu siteye gir gözat de resmi ordan bul aşşağıdan resize image yazan yerin yanından 800*600 ü seç sonra alttaki host it! tuşuna tıklayıp biraz bekleyin işlem yapınca karşınıza çıkan ekrın en alttan üçünü yani show image to firends yazan yerin yanındaki linki kopyala ve bu cevap yaz ekranının üstünde image var[simage][/simage]bu ikis arasına linki kopyala bu kadarkartın sorunlu olduğunu düşünmüyorum ama olabilirde

• [simage][/simage]http://img55.imageshack.us/my.php?image=img0734qr3.jpg[simage][/simage]
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufcik82

[simage][/simage]http://img55.imageshack.us/my.php?image=img0734qr3.jpg[simage][/simage]

2 tane [simage][/simage] koymana gerek yok.

• arkadaşlar bu konu biraz tartışılmıştı daha önce Grid oynamak istiyosanız kesinlikle XP'ye geçmelisiniz diye
  • cpu da hafif darboğaz yapıyor gibi
  • Benimde kartımda sanırım sorun var. Sadece World of Warcraft'da denedim aslında belkide WoW ile ilgili bir sorun olabilir şu anda emin değilim. Kimsede donma sorunu ve sonrasında ekran görüntüsünün gitmesi oluyor mu? Görüntü tekrar geliyor, fakat bi 10 saniye donma yaşıyorum. Sistemim : AMD 5200+, MSI K9N Ultra board, OCZ 2x1gb ram, Thermaltake tr2 500w psu. Umarım sadece WoW'dadır sorun, bahane ile Warhammer filan oynarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.