Şimdi Ara

MSİ 730 GT 4 GB ekran kartı düşük özellikli oyunda kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 hafta kadar önce msi 730 gt 4 gb model ekran kartından satın aldım. Önceki ekran kartım eskidiği için model yükseltmek amaçlı bu ekran kartını aldım ancak sorun şu ki 6 yıl kadar önce satın aldığım 1 gb 128 bit atı readon hd 5800 model ekran kartım cs go isimli oyunu orta seviyede çatır çatır oynatırken yeni aldığım bu ekran kartı düşük seviyede genede kasıyor özellikle oyunda bulunan sis bombası ekranda belırınce ekran kartı kendıni resmen bırakıyor fps 15 20 ye düşüyor. Bütün Driver lar güncel herşeyi tekrar tekrar kontrol ettim. Sizce yanlış yada eksik yaptıgım bir sey mi var yoksa bu ekran kartı o kadar dandik ki 6 yıl önce alınan ekran kartının bile yaptığını yapamıyor mu. Eğer öyleyse gerçekte çok acı bir durum :D şimdiden herkese cevapları için teşekkürler

edit: Konuyla ilgilenen ve cevap veren herkese tekrar teşekkür ediyorum ama galıba benden kaynaklı bi anlaşılamama sorunu var. Şu ana kadar cevap veren arkadaşlar ekran kartının düşük özellikli olduğunu söylemiş ve haklılarda ancak benim sorunum şu tekrar altını çizerek söylüyorum eski ekran kartım 6 yıllık bir kart ve 128 bit 1 gb özelliğe sahipti ancak cs go isimli oyunu sorunsuz çalıştırıyordu, yeni aldığım başlıkta adını söylediğim ekran kartı ise kasarak çalıştırıyor. Yeni alınan msi 730 gt 4 gb isimli ekran kartının 6 yıllık atı readon hd 5800 isimli karttan daha kötü olma olasılığı var mıdır ? bu yüzden mi oynadığım oyun kasıyor ? Yoksa eksik birşeyler mi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞEYHİ -- 16 Eylül 2015; 11:53:33 >

• İade edebilme şansınız varsa edin. Daha sonra da bütçeye bağlı olarak min 750 Ti alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde arkadaşlar aklıma şöyle birşey daha geldi pc de 4 gb ram var. eskiden 1 gb ekran kartı 4 gb ram vardı, şimdi ekran kartı 4 gb olunca acaba 4 gb ram yük mü oldu ekran kartına. rami 8 yapmak bişileri değiştirir mi ?
  • Gt 730 gibi ekran kartları günümüz alt seviye ekran kartidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramide 16 gb yap tamamdir

• fatihmutlu06 F kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz iyi bir ekran kartı olmadığını bende biliyorum ancak 6 yil önceki teknolojiye sahip bir kartının yaptığını yapamaması normal midir sizce

• Sorunun kaynağı ram midir sizcede. Benimkisi sadece bir tahmindi sizin konu hakkında bilginiz var mi ? Düşük ram ekran kartını etkiliyebilir mi ?

• Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Sorun ekran kartından kaynaklı mi diyorsunuz

• Dediğim gibi daha giriş seviyesi modellere bakarsanız sizi daha çok memnun edecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmutlu06

Gt 730 gibi ekran kartları günümüz alt seviye ekran kartidir

Film izlemek için on numara karttır.

Hem de 4 cigolayt.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.