Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X O onay tusları farklı mı bu psnde fifa 20 almayı düşünüyorum
  • Arkadaşlar, en ucuz Türkçe oyunların olduğu PSN Hindistan'mı? Ayrıca Hindistan PSN Kartlarını en ucuz, komisyonsuz nereden alabiliriz? Amazon'da var mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 20 Haziran 2019; 17:47:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan en ucuz Hindistan PSN ve cusa kodları bizim TR store ile birebir aynı. Konunun ilk mesajını okursanız amazon.in üzerinden komisyonsuz alınabiliyor.

• eonmg kullanıcısına yanıt
    ''Sony de zaten dikkat edersen gideri olan oyunlara 469 'u yapıştırıyor. Satılmayan ve çokda gideri olmayan oyunlar hem ucuz oluyor hemde çabuk ucuzluyor.''

Bu neyin kafası anlamadım zaten ben. Geçen gün baktım: FF VII Remake 300 lira, Watch Dogs Legion 470 lira.

Lan gidip Almanya store'a, İngiltere store'a bakıyorum. Oralarda biri neyse, diğeri de o fiyatta. Hayırdır PS TR? Şark kurnazı mı kesildin başımıza!?

''FF çok bilinmiyor ülkede, 300 koysak yeter. Watch Dogs Ubisoft oyunu, yapıştır 470'i. Alan çok olur onu'' mantığı var beynini sevdiklerimde.

Lan demek ki 300 lira size yetiyor bir oyun için. Daha ne milleti yolmaya çalışıyorsunuz 470 yapıp. Bir de ''exclusiveleri'' özel fiyatla satıyorlar, 420 liracık(!).

Days Gone'ın incelemeleri düşük gelince anında 420'den 300'e indirmelerini unutmadık. Keriz mi sanıyorsunuz siz bizi. Ahlaksız pislikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenk_Perry -- 23 Haziran 2019; 15:15:44 >

• Amazon.in'de PSN Hindistan kodu kalmamış maalesef.

PES 2020 alacaktım 3500 Hindistan parasına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazona 4000 rs stoğu eklendi alabilirsiniz.

• Başkan paylaşım için tekrar teşekkür ederim.
    Bu konu sayesinde biz de alışverişimizi yaptık. İyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 24 Temmuz 2019; 23:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abidinkaya

Amazona 4000 rs stoğu eklendi alabilirsiniz.
    Link var mi acaba

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Rs.4000 Sony PlayStation Network Wallet Top-Up (Email Delivery in 1 hour- Digital Voucher Code)https://www.amazon.in/dp/B07K6RYVJ5/ref=cm_sw_r_cp_api_i_IIbpDbP9E5BNB

Hocam link bu ama stok yine bitmiş. Amazonda oturum açıp stoğa girince bana email at seçeneğini seçerseniz stoğa girince haberiniz olur.

• Herkes uygun fiyata oyun alamıyor. Hindistan PSN güzel bir fırsat herkes için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesMaster_27 -- 20 Ağustos 2019; 16:20:34 >
  • haviconi kullanıcısına yanıt
    Hocam pes20 nin linkini atabilir misin bulamadim ben..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Hocam pes20 nin linkini atabilir misin bulamadim ben..
    https://store.playstation.com/en-in/product/EP0101-CUSA14918_00-PES2020BUNDLEPRE?smcid=pdc%3Aen-in%3Apdc-home%3Aheader-%3Anull%3A

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sagol ustad simdi bunu alabilmek icin 4000 lik gift mi alabiliyoz 3500 luk yoktur heralde..

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    kod var hocam 300 liraya geliyor pes20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 5 Ağustos 2019; 17:44:52 >
  • hocam oyunların fiyatlarını değişti ilk syfayı güncellersin cyberpunk 285 tl death stranding 313 tl pes 2020 313 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 5 Ağustos 2019; 21:16:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

hocam oyunların fiyatlarını değişti ilk syfayı güncellersin cyberpunk 285 tl death stranding 313 tl pes 2020 313 tl
    fiyatlari güncelledim hocam ama dediğiniz fiyatlara almanin mümkünü yok. death stranding i 313liraya almak için hindistanda yaşamak lazim. pes20 ile cyberpunk fiyatlari aynı yaklaşik 300lira siz birine 285 diğerine 313 yazmişsınız. ben yaklaşik fiyatlari yazdim. o günkü kur ve bankanizin aldiği komisyona göre fiyat farki olabilir.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    3500 TL'lik satış oluyor Başkan.
    Oyun da 3499 TL

Diğer arkadaş oyunun bağlantısını göndermiş tekrar göndermiyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyelim sanada

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

3500 TL'lik satış oluyor Başkan.
    Oyun da 3499 TL

Diğer arkadaş oyunun bağlantısını göndermiş tekrar göndermiyorum. Şimdiden hayırlı olsun diyelim sanada
    Merhaba. 3500 Rs'lik kod göremedim ben amazon'da. Legend edition için 4799 Rs. gerekiyor. Bunu nasıl yapacağız?
  • no8name kullanıcısına yanıt
    3500lik kod bazen stoğa giriyor amazonda takip etmek lazim. bende var düşünurseniz 295lira. Legend edition içinde 5000lik kod lazim 420lira yapiyor onun fiyatida

ek olarak şimdi baktimda legend edition ingiltere psnde biraz daha uyguna alinabilir 60£ fiyati. 405-410 liraya gelir. amazon.co.uk tan kod alarak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 10 Ağustos 2019; 18:23:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

3500lik kod bazen stoğa giriyor amazonda takip etmek lazim. bende var düşünurseniz 295lira. Legend edition içinde 5000lik kod lazim 420lira yapiyor onun fiyatida

ek olarak şimdi baktimda legend edition ingiltere psnde biraz daha uyguna alinabilir 60£ fiyati. 405-410 liraya gelir. amazon.co.uk tan kod alarak..
    Peki uk psn de oyun Türkçe mi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.