Şimdi Ara

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
92
Favori
83.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    enpara temsilcisi bana merkez bankası kuru baz alınır 1 gün önceki kur ne ise oradan işlem yapılır

banka çeviri için extra komisyon almaz satıcının komisyonu varsa o eklenir dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ilk sayfada oyunlarin yaklaşık ne kadar tutacağını yazdim. googleden aratip 4000rupi 315lira yapiyor diyenler var. merkez bankasi kuru bizi bağlamiyor malesef. her bankanin kendi kuru var yurtdısı alişveriş komisyonu var. şuanki kur ile yaklaşik 340lira bizim alabildiğimiz rakamdır.
    Nerden alabiliyoruz şuan hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetleri ezbere konuşur hocam :)
    2ay önce aramizda geçen konuşmalara bakin isterseniz 3500rupi lik kart aldiniz amazondan 51.41$ provizyon gözuktü kartinizda dolar 5.80 di 298lira yansidi kartiniza. yani şuan alsaniz bugünkü kurla 286lira yansır yaklaşik olarak ama 3500 rupi merkez banksi kuru ile 270lira yapiyor şuan.

hatta 3ay önceki konuşmamizda 4000 rupinin 337lira yaptiğinı sizin kartinizda 355lira çekildiğini yazdiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 15 Ağustos 2019; 21:25:1 >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ezbere konuşamaz merkez bankası 1 gün önceki kurundan hesaplanarak vadesiz hesabınıza yansıtılır dedi web sitende haftasonu resmi tatillerde bilgiler yansıtılmamaktır yazıyor anca pazartesi günü orada kur güncellemesi olur enpara ile şuanda alırsan 5.49 dan işlem görür eğer farklı tutar çıkarsa şikayeti basarsın ses kaydı dinlenir fark iade edilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Enpara kredi kartı komisyon alıyor hocam, banka kartı direk usd üzerinden yapılan işlemlerde merkez kurundan çekiyor.

Banka kartı ile de alışveriş yapılsa, para birimi usd değilse önce usdye çevriliyor, bu aşamada komisyon oluyor enpara banka kartında. Senelerdir aliexpress, bangood, amazon.com vs dolar çeken sitelerden 1 kuruş komisyon almadı benden.

• hagiosmann kullanıcısına yanıt
    tamam hocam ayni şeyi yazdim bende dolar değil rupi alişverişi olduğu için illaki fiyat farki çıkıyor. yani 4000rupiyi 315liraya almanin imkani yok. neyse artik amazona stok gelince alip görürüz

• up
  • Hocam sana RazorPay'i sormuştum ama cevap gelmedi senden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne sormuştunuz hocam unuttum razorpay ne zaman gelecek diye soruyorsaniz tarih belli değil

• Arkadaşlar fifa 20 alabilen var mı ? En uygun nasıl alabiriz ?
  • Bilgilendirici bir konu teşekkür ederim, fakat amazon'a bir türlü stok gelmiyor siz hangi siteden temin ediyorsunuz ?

• Sanırım şuan Amazon'u beklemekten başka seçenek yok

• off gamers da yok mu?

• arkadaşlar amazonda kart yok nasıl çözeceğiz bu durumu. ayrıca rus storeden de alınabilir. oyunlar orada paypal var.
  • Ben çok uğraştım banka ile ama sıkıntı bankalarda. Kur farkı bahane. Dolar 5 TL iken oyunu alıyorum. 2 gün bekletiyorlar. 2 gün kestiklerinde dolar 4,8 e düşmüş oluyor. Bana yine kur farkı diye iteliyorlar. En para ve finansın müşteri hizmetleri ile ayrı ayrı defalarca konuştum bu konuyu. Aynı şekilde dolar kurundaki hareketlilik ve doların, euro nun artması nedeni ile bu fark oluşuyor dedi. Bende ona aynen şunu dedim madem kur farkı oluşması nedeni ile oluyor tüm bunlar. Aldığım günden bu güne kadar dolar kuru düşüşte sizde kontrol edebilirsiniz isterseniz beklerim dedim. Uygulamış olduğunuz kur farkı kuralına göre benden fazla para kesmek yerine eksik para kesmeniz gerekiyor dedim. 40-50 TL kesikleri oldu onları iade isteyip uğraştım aldım. Düşük miktarlar ile uğraşmıyorum. Enpara kredi kartı da finansın normal kartıda bu şekilde kesinti yapıyor.
  • https://prepaidgamercard.com/category/playstation/psn-india/

Bu sitedeki yetkiliyle whatsaptan konuştum kendi kredi kartımı kullanmak istediğimi söylediğimde G2APAY ile direk kendi kartını kullan demişti . kullanan var mı acaba ? ne kadar komisyon alırlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluegreenoguz B kullanıcısına yanıt
    4000lik kart için 600rupi komisyon aliyor g2a. resimde görüldüğü gibi. tl karşılığı 377lira gözüküyor ama imkansiz :) rupi önce dolar sonra tlye çevriliyor bankalarimiz tafindan 4600rupi 68$ yapiyor bu günkü kurla 390lira yapar. ek okarakta altta yazan 17liralik işlem ücreti bu hesaba dahil olmiyabilir emin olamadim onuda eklersek 407lira yapar.

yine benzer şekilde us paypal kullanarakta kod alinabiliyor ayni siteden oda komisyonla 68$ geliyor

HiNDiSTAN PSN'den TÜRKÇE OYUN NASIL ALINIR  [ANA KONU]

• 3 gündür plati.ru vs sitelerde bende kod arıyorum ama malesef yok .
    prepaidgamercard.com sitesinde bende whatsap ile görüşme yaptım amazone pay ile ödeyin dedidler fakat hiç kullanmadım bilemiyorum
    acaba plati.ru sitesi bu işe bi el atarmı biraz talebi arttırksak ?
  • psthegame P kullanıcısına yanıt
    plati.ru en vukati bol sitedir sakin bulaşmayin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.