Şimdi Ara

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
84.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, çok önemli bir yerde kullanilmayacak büyük beklentilerim yok yani, fakat 109cm ekrana göre 1000tl gibi cazip bir fiyatı var. En büyük dezavantajı tabiiki marka. Televizyon hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yada fiyat olarak bu civarda onerebileceginiz TV var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu modelleri nasıl bilmiyorum ama ben a101 den hi level 4K tv aldım. Gerçekten çok memnunum, görüntü kalitesi de öyle kötülendiği gibi değil. Ama FHD paneller nasıldır hiç canlı olarak görmediğim için bir şey diyemem. Şu ana kadar sorun yaşayanların da vestelin garantisinden memnun olduğunu görüyorum. Hayatta vestel almam derdim ama ön yargılarım biraz kırıldı, lakin yine de biraz pahalı geliyor ürünleri. Smart özelliği mesela hiç iç açıcı değil, bazı özelliklerde sıkıntılar mevcut. DTS ve miracast de sadece bende sorun var sanırdım meğer muadili vestel de de sorun varmış. Bunları göz önünde bulundurursak hi level aslında vestelin olması gereken fiyat bandında ürün satıyor diyebiliriz (bence)

Alırken konuşun mağaza ile, zaten tanıdık bir dükkan ise iade konusunda sorun çıkartmaz. A101 genelde iadelerde sorun çıkartmıyor. Evde test edersiniz beğenmezseniz geri götürürsünüz. Zaten çok ahım şahım bir özelliği yok diye biliyorum. FHD uydu alıcılı bir tv sadece smart ve 3D özelliği yok sanırım.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Birde şöyle:http://www.hepsiburada.com/vestel-40fa5050-40-102-ekran-full-hd-200-hz-uydu-alicili-led-tv-p-EVVES40FA5050 150yl farkla vestelin tvsini buldum. Arada nasil bir fark var? 150tl ve ekrandan birazcık ödün vermeye değer mi?

• Vallahi benim hilevel de pixellence yok ama mağazada incelediklerimde de müthiş fark göremedim açıkçası. Hem bu 40" hi level 43. Gerçi ikiside FHD ama ikisinde de vestel garantisi olduğundan aynı diyebiliriz. Görüntü olarak nasıl bir fark olur test etmeden ne desem yalan olur. O kadar çok model var ki insanın kafası karışıyor :) Zaten hazırda vestel düşünüyorsanız Hi-level 'i tercih edebilirsiniz bence.
  • Su televizyonu alan bir allahın kulu yok mu?

Tam kapalı kutu, patlamasin elimizde.

42 inch monitor TV alacaktık lg piyasada kalmamış.

• Raskolnikov R kullanıcısına yanıt
    Bu model bu gün satista. Biri alsin da bi kaç resim atsin.. ne biliyim tanitim yapsin.. yorum lazim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de merak ediyorum bu televizyonu, görüntüyü geçtim ses kalitesi nasıl acaba. kulak tırmalar mı yüksek seste
  • Ben bugun a101'den sipariş verdim, mağaza baska bir mağazadan getirtti ancak iş çıkısı saat 5 gibi alacagım o zaman birkaç görüntüsünü falan paylaşabilirim
  • Arkadaşlar ben aldım güzel ürün biraz araştırdım. Akşam 7 gibi kutusunu açıp kurulumunu yapıcam. Vestel servisi kendiniz kurabilirsiniz faturası olması yeterli servis için dedi. Kurulumdan sonra sizinle paylaşırım deneyimlerimi. Not: A101'den aldım. Duvar askı aparatları kutu içeriğine dahil.

• paradox_15 kullanıcısına yanıt
    Biraz tanıtıma ihtiyacımız var güzel olur vallahi.. Bekliyoruz...

• Obilginozi O kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın... Ya çok alasım var bu TV yı çokça resim bekliyoruz.. Takipteyim

• Arkadaşlar sabah aldık kurduk Allah'ın izniyle. Benim açımdan eski tüplü televizyona bakacak olursam çok iyi geldi bu :D Fiyatına göre gayet iyi diyebilirim beğendim yani
  • Merhaba arkadaşlar biraz önce a101'den aldım, kurulumu henuz yapmadım, ancak hdmi ile pc ya bağlayıp test ettim bence fiyatına göre güzel görüntüsü var sesi de güzel

• Scorpi20 S kullanıcısına yanıt
    Bi kac resimde siz atin menü görünümü vs.

• paradox_15 kullanıcısına yanıt
    Görüntüsü güzel geldi.. paylasim için teşekkürler.. tecrübeleri bekliyoruz

• Ben de 49HL500 baktım bugun, 1199 tl dedi, alsak mı acaba ya , yarın maçlar baslıyor.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    49hl500 iyice sorun öyle alin derim. Nerde ki a101de var? O modeli alacsktimda hesapta olmayan bi harcama yaptigimdan alamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

49hl500 iyice sorun öyle alin derim. Nerde ki a101de var? O modeli alacsktimda hesapta olmayan bi harcama yaptigimdan alamadim

49HL500 A101 de hocam 1199 TL. Ne dogru dürüst inceleme var ne , foto ne video alırsam kapalı kutudan ne cıkarsa bahtıma. Bunun dısında Migros'ta 1389 TL ye SEG marka 49SC7600 var, bu daha iyi 400hz, smart, dahili uydu alıcılı. Bir de aynı modelin 43 inch olanı 43SC7600 seg ise vatan,teknosa,migrosta 1099 TL, bu da 400hz, smart, dahili uydu alıcılı.. Bugun yarın maçlar baslamadan almam lazım. 43 alcak olsam direk 1099 a SEG i alırım, ama acaba 100 tl daha versem de 1199 tl ye 49' hi leveli mi alsam..
    kafam karıstı iyice..

• Hmm Hi level TV alirsan tanıtım resimleri bekliyoruz.. Evet ne çıkarsa bahtina
    Ya gerçekten elektronik şans işi. Bekliyoruz..

Edit: HL5oo serisi smart değil! Sadece HD dahili uydulu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimcell24 -- 9 Haziran 2016; 23:56:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

Hmm Hi level TV alirsan tanıtım resimleri bekliyoruz.. Evet ne çıkarsa bahtina
    Ya gerçekten elektronik şans işi. Bekliyoruz..

Edit: HL5oo serisi smart değil! Sadece HD dahili uydulu..

evet dogrudur hocam , smart serisi HL600 den ibaret baslıyor ama onlar da kalmamıs pek. Insan olmusken iyi kötü bir smart da olsun istiyor, o yuzden SEG e kayabilirim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.