Şimdi Ara

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
84.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bravo aynen öyle.. Ancak ben tvyi %95 TV izlemek için alıcam. Doğrusu wifi internet hikaye.. Hl500 de beni kurtarır. Ben hl6oo ü bekliyorum fiyat aynı.. Görsellerde arattim a101 diye ordan gordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum yüzünden net çekemedim ama yine de görün istedim.Görüntü kalitesi ve hoparlör iyi bence. Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpi20 -- 10 Haziran 2016; 2:09:24 >

• Nisan ayında Hi-level 43HL500 led tv yi bende A101 den hediye etmek için almıştım. bence görüntüsü ve f/p iyi.
  • Scorpi20 S kullanıcısına yanıt
    Resimler icin teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar annem baya tv izlediği için kendisine hediye olarak hi-level 49hl500 aldım bu akşam. kurulumunu kendim yaptım, digiturk hd kutu ile kullanılıyor şu an.

1199 tl dediler, taksitle vade farklı 1260/8'e aldım. sorular varsa cevaplamaya çalışayım. fiyatına göre baya beğendim.

• euro 2016'dan fotoğraflar ekliyorum :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi? Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi? Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Alamadim sunun 49unu ustune evdeki tvm de bozuldu.. emanet 37 ekran siyah beyaz TV buldum onla izlemeye calisiyorum.. resimler için teşekkürler

• 49hl 500 bana da lazim hangi semtte ki a101de var acaba.. isigi acip bi ik görsel daha atma sansin var mi? Biraz menü vb tanitimina da ihtiyaç var doğrusu..

• bimcell24 kullanıcısına yanıt
    ışık açıkken de çekip ekledim ama gm5 plus karanlık çekiyor biraz tv'ye odaklandığı için
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi? Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi? Hilevel 43HL500 Almaya Değer mi?

ben izmir özkanlar'dan aldım ancak son 49 buydu. her yerde promosyon ürün olan 43" var.
    menülerde görmek istediğin yerler nereler?
  • Emeğine teşekkür ederim.. Bazilari ses bandini acip kisarken merak ediyordu. Birde hani menü tuşuna basildiginda genel görüntü işte.. detay değil zahmet olacak.. çok sağol

hocam bi konu açacam yarın. şimdilik senin için drive'a yükledim.

sonradan okuyacak arkadaşlar için ürün Hi-Level 49HL500 modeli, A101'den 10.06.2016 tarihinde 1199-TL peşin alınabilirken, 1260 TL'den 8 taksitle alındı.

kurulumu kendimiz yaptığımız için garanti olması açısından açılış için birkaç video çekmiştim. onları cepten birleştirdim ancak ses yok.
    videoda göreceğin kutu içinde çıkanları yazayım. ayak, ayak montajı için aparat, duvara montaj için 2 parça plastik, kumanda, vida gizleyici silikoncuklar, 2 adet pil, nem alıcı paket.

klasör linki:https://drive.google.com/folderview?id=0BxOpOAgX55IwaGFtQTBVN0hqZ0E

videoların 2si sd yayın (cnn türk ve kanald) diğer ikisi de hd yayın. bilerek altyazılı videolar da çektim. ayrıca bir de kısa voleybol maçı koydum, hareketli sahnelerdeki performansı için.
    gerçek 50, yazılımla 200hz olması nedeniyle altyazılar ve maç sahneleri ele verir vaziyeti diye düşündüm.
    menüleri de çektim klasöre yükledim. onlara da bakabilirsin. ancak ne yazık ki çanak TÜRKSAT yönünde olmadığı için dahili uydu alıcısını deneme fırsatı bulamadım. digiturk alıcısıyla performansı bu.
    onun dışında bence fiyatına göre gayet makul bir ürün. birkaç gün daha kullanıp bulabilirsem ikincisini de ofisteki başka bir odaya almayı düşünüyorum.

• Adamsın!

hocam cevapla butonunu kullanmazsan bildirim gelmiyor bana

• 49hl500 ü kendime almıştım. 43ü de anneme aldım. 49smartlı ama daha hiç smartını kullanmadım. 43ü yüzde 10 indirimle 863e aldım. Annemler çok memnun

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    indirim varmı halen %10
    hocam 49hl500 serisinde smart yok. büyük ihtimalle 49hl600 serisi o. ben 49hl500 aldım, kumanda da smart tuşu olmasına rağmen tv'de bu özellik yok.

ayrıca nereden ve ne zaman indirimli aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

hocam 49hl500 serisinde smart yok. büyük ihtimalle 49hl600 serisi o. ben 49hl500 aldım, kumanda da smart tuşu olmasına rağmen tv'de bu özellik yok.

Doğru hocam 500ü yanlış yazmışım.ben alalı 2 hafta oldu yeni değil bütün a101 lerde bütün ürünlerde yüzde 10 vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

indirim varmı halen %10

2hafta önce bütün a101lerde yüzde 10 vardı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.