Şimdi Ara

Hiç Çalışmadan Bu Puan İyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yazın açıklarımı kapamayı düşünüyorum,bugün lys denemesi vardı.

Sonuçlarım geldi

Türkçe:23
    Mat: 11.50
    Sosyal: 16 net.

TM-1=324.921
    TM-2=322.310

Ve ben daha tek soru bile çözmedim.Tek test kitabı açmadım.Yazın güzel bi çalışmayla 400+ yapabilirmiyim?

Umut varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordCambaz -- 21 Haziran 2010; 21:31:41 >

• Kac soru vardi ki
  • hacı napmışın sen ya umut varda bayağa bi çalışman lazım
  • çok kötü bu netler

çok çalışman lazım çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtylmz07

çok kötü bu netler

çok çalışman lazım çok

Tüh. O kadar da sevinmiştim.
  • Bu zamana kadar kitap açmamışsan bu zamandan sonra da açmak zor.Kendini yavaştan çalışmaya alıştır.Yok bugün tatil yapayım ertesi gün başlarım nasıl olsa 3 ay tatilim var deme sakın kaybeden sen olursun.Bunları yaptıktan sonra 400+ rahat alırsın ama sadece nefsine izin verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !LLéqaL

Bu zamana kadar kitap açmamışsan bu zamandan sonra da açmak zor.Kendini yavaştan çalışmaya alıştır.Yok bugün tatil yapayım ertesi gün başlarım nasıl olsa 3 ay tatilim var deme sakın kaybeden sen olursun.Bunları yaptıktan sonra 400+ rahat alırsın ama sadece nefsine izin verme.

Yok zaten bu yazı derse ayırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordCambaz

quote:

Orijinalden alıntı: !LLéqaL

Bu zamana kadar kitap açmamışsan bu zamandan sonra da açmak zor.Kendini yavaştan çalışmaya alıştır.Yok bugün tatil yapayım ertesi gün başlarım nasıl olsa 3 ay tatilim var deme sakın kaybeden sen olursun.Bunları yaptıktan sonra 400+ rahat alırsın ama sadece nefsine izin verme.

Yok zaten bu yazı derse ayırdım.

Ben de ayırmıştım zamanındaSonuç kuzen aradı gel buraya diye.Gittim gidiş o gidiş...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.