Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
49
Favori
418.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Durmanıza yada cama vs tutmanıza gerek yok. Plakadan okuyor 1 gün sonra bakiyenizden düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de İş Bankasından HGS etiketi istedim ama 3 hafta geçmesine rağmen hala gelmedi. Bu sürede sürekli hgs'den geçtim ve geçerken her seferinde ceza gösterdi ekranda ama banka uygulamasından bakınca geçişler gözüküyor. Bu durum bi sorun yaratır mı etiket gelene kadar?
  • Hgs uygulamasından yükleme yaptım. 3 tl masraf aldı. Bu masraf banka ptt vb. yerlerden yükleme yapılsa da alınıyor mu?
  • Bende HGS kullanıyordum. Araç satışı yaptım içinde 44TL varmış onu geri almakla uğraşacağım şimdi. Bence geçiş yaptıktan sonra bu siteden ödemek daha mantıklı. Tabi en pratik olanı arabaya HGS alıp yapıştırmak ama böyle de uzun bir süre binilebilir..
    https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama
  • 20 gün önce hgs den geçtim fakat işlemlerde görünmüyor para da kesilmedi sebebi ne olabilir? Sonra başımız yanmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Hgs uygulamasından yükleme yaptım. 3 tl masraf aldı. Bu masraf banka ptt vb. yerlerden yükleme yapılsa da alınıyor mu?
    teb otomatik ödemede. herhangi bir ücret almıyor.
    ayrıca, ptt şubelerden, herhangi bir kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı oluşturabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Temmuz 2020; 18:57:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ptt 'den alınan hgs için otomatik ödeme talimatı verilebiliyor mu, bilgisi olan var mı ?

edit= verilebiliyor ama ptt şubeye gitmek gerekiyormuş

http://hgsmusteri.ptt.gov.tr/mobil/notSupported.jsf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 6 Temmuz 2020; 18:57:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Akbank internet subesinden eve isteyeyim dedim. 40 tl ucret istiyor. Her yerde fiyat ayni mi?
    hayır, ptt'de 12.5 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Hgs uygulamasından yükleme yaptım. 3 tl masraf aldı. Bu masraf banka ptt vb. yerlerden yükleme yapılsa da alınıyor mu?
    PTT şubelerinde vezneden veya atm'den öderseniz ücret almıyor.
  • Akbank subeden 40 tl karsiliginda etiket aldim. Axess e de otomatik odeme talimati verdim. Ptt den alsam axess e talimat veremiyormusum. Ptt bonus diye bi kredi karti varmis sanirim, otomatik odeme ondan oluyormus.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulabildiniz mi? Geçen yıl satın aldığım araca HGS çıkardım hiç İstanbul'a gitmemesine rağmen FSM geçiş ücreti kesmişler... Burada okuduğum bazı geçenlerden de ücret alınmamış. Buradan benim çıkardığım sonuç plaka okumaları düzgün yapılmıyor. Karayollarına mail attım cevap- düzeltme yok aylardır. 10 lira için dava açtıracaklar bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam94

Çözüm bulabildiniz mi? Geçen yıl satın aldığım araca HGS çıkardım hiç İstanbul'a gitmemesine rağmen FSM geçiş ücreti kesmişler... Burada okuduğum bazı geçenlerden de ücret alınmamış. Buradan benim çıkardığım sonuç plaka okumaları düzgün yapılmıyor. Karayollarına mail attım cevap- düzeltme yok aylardır. 10 lira için dava açtıracaklar bana...
    Henüz ilgilenmedim bu durumla, ama hep aklımda..

• flonky kullanıcısına yanıt
    hocam onda zaten sorun yok ama bazı yerlerde bariyer var, bariyer açılmazsa ne yapacağız
  • sabah dalmışım 80 ile geçtim hgsden hız cezası yer miyim
  • klongs kullanıcısına yanıt
    Hgs daha kendi etiketini okuyamıyor. Sizin hızınızı hiç tespit edemez. Ama emniyetin kendi mobesesi varsa orada iş karışır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Bende HGS kullanıyordum. Araç satışı yaptım içinde 44TL varmış onu geri almakla uğraşacağım şimdi. Bence geçiş yaptıktan sonra bu siteden ödemek daha mantıklı. Tabi en pratik olanı arabaya HGS alıp yapıştırmak ama böyle de uzun bir süre binilebilir..
    https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama
    Bende hgs aboneliği yok. Etiket çıkartmadan geçiş ücretini buradan ödeme yapabilir miyim? Ayrıca Plaka girişi yaptım ama geçiş görünmüyor.

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra gözükür. Ben şu anlık öyle kullanıyorum. Bilen varsa bizi aydınlatsın
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Normalde bende etiketsiz geçer ücreti web ihlalden oderdim dün Bolu'da otobandan çıktım ogsden geçtim kaçak gectim 120 küsur lira ceza yazdı siren falan caldi fakat dünden beri web ihlali sorguluyorum geçiş gözükmüyor bir kaç gün daha beklyeyim bakalim

• Ogs var gam yok...

Ayrıca konunun ilk sayfasında ogs ile ilgili verilen bilgilerin çoğu yanlış... Almak da hiç zor değil bahsedildiği gibi... kredi kartına bağlanınca tadından yenmiyor... basit bir mobil banka uygulamasıyla her şeye hakimsin...

Otoyolda sol şeritte giderken gişelere gelince yengeç gibi yan yan sağ tarafa geçmiyorsun...

İstersen gişeden 150 ile geç okudu/okumadı derdi yok.. Anında okuyor...

• Arkadaşlar bu HGS yüklemede hizmet bedeli almayan internet platformu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.