Şimdi Ara

Hey gidi KO Genel :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 46
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • S (6 mesaj) elLbufFer (2 mesaj) Turkhes (2 mesaj) Ruoja (2 mesaj) Sánchez (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (14 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Hey gidi KO Genel :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Oyunu bırakalı yıllar oluyor ama şu bölüme girmeden yapamıyorum. Şimdi de bi konu açayım dedim, bayağıdır forumda da aktif değildim. Burada çok arkadaşla klanlar kurduk PK'lar attık, kimler var eskilerden bi' gelin bakalım dostlar.

|
    |
  • Arada sırada şu soundtrackı açıp dinlerim hâlâ. eskilerden oynayan kalmamış galiba.

• Teğmen
    164 Mesaj
    Hocam bende bırakalı yıllar oldu ama arada buraya girmeden yapamıyorum bünye istiyor
    |
    |
  • Yarbay
    3497 Mesaj
    Selamlar Serkan kardeş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

@Sheri10 Hocam oyunu bıraktım bölümü bırakamadım yahu.
    @Sánchez Seninle de güzel vakit geçirdik bro. Selamlar olsun. Ne yapıyorsun bakalım.
  • Yarbay
    5561 Mesaj
    Bu oyunun yeri her zaman ayridir bizde. Gencliğimizi geçirdik oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 3 Şubat 2018; 16:34:44 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    Burası ko ile bütünleşmiş bir mazi. Az önce ilk mesajımı bulmak için geçişe baktım 2006 da yaptıklarımdan utandım :) Lunara mob çekip adam öldürmek bile güzeldi be .
    |
    |
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arada sırada şu soundtrackı açıp dinlerim hâlâ. eskilerden oynayan kalmamış galiba.

• Yarbay
    3250 Mesaj
    Eski slot basma zevkini aldıgım bir pvp server var onun harici usko iyice kendini kaybetmiş
    |
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    her yıl bi KO atağı geçiriyorum tekrar başlayayım diyorum sonra bi kaç haftada geçiyor
    |
    |
  • Yarbay
    2336 Mesaj
    Steam ko cyper de oynuyorum ben akşamları çok hoş oluyor tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1567 Mesaj
    Sen her mesajında değişik emojiler kullanan arkadaşmıydın ya Karıştırıyorda olabilir imza ve avatarı aynıydı çünkü
    |
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Ben bir oyuna bu hale geldiği için çok üzüleceğimi düşünmezdim. Bi an başlayayım diyorum sonra krovazıdır kanatıdır saçma sapan efektleridir düşünüp vazgeçiyorum. Ya bana 2004-2010 yılları arasını verin yada abi 10k verirmisin plsssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colonistr -- 16 Şubat 2018; 1:17:14 >
  • Yarbay
    2292 Mesaj
    oyunu değilde, o yılları özlüyoruz galiba.
    |
    |
  • Yarbay
    2004 Mesaj
    4-5 Ay önce Steamko'ya başlıyayım dedim. 70 oldum bıraktım. Kimse kalmamış,özlüyor insan eskileri.
    |
    |
  • Binbaşı
    1013 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S

Arada sırada şu soundtrackı açıp dinlerim hâlâ. eskilerden oynayan kalmamış galiba.

Tüylerim ürperdi hacı bu nasıl müziktir baya oldu

|
    |

• Yarbay
    3497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S

@Sheri10 Hocam oyunu bıraktım bölümü bırakamadım yahu.
    @Sánchez Seninle de güzel vakit geçirdik bro. Selamlar olsun. Ne yapıyorsun bakalım.

İş güç biraderim ne yapalım. Ara ara giriyorum öyle foruma, bakınıyorum. Özlüyorum bu oyunu ama oynayacak zaman yok. Hiç bir şeyi düşünmeden PK atmayı özledim valla
    |
    |

• Yarbay
    14303 Mesaj
    Biz bu oyunun hem en iyi hem de en kötü zamanlarına denk geldik. Bu oyunu oynadığım için kendimi her türlü mutlu hissediyorum, her ne kadar sınıfta kalsam da her güzel/kötü şeyin bir sonu var. Ve eskisi gibi olmayacak hiçbir şey bu oyun için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4899 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Vakit olsa bende açıp biraz nostalji yapacaktım ama ona bile vakit yok. Birde eski tadı alamayacağımı biliyorum o yüzden kendimi durduk yere hayal kırıklığına da uğratmak istemiyorum.

@Karlo Yok hocam ben değilim, imza avatar benim tasarımım ama forumda çok kullanan var.
    |
    |
    Bahsedilenler: Karlo
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    o zamanlar ****de ko bölümü daha canliydi burda üyeliğim yoktu tüh..:)
    |
    |
  • Yarbay
    4481 Mesaj
    Oyun hala canlı oynayacaksanız eğer USKO'da başlayın manes, destan ve rosetta efsane kalabalık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.