O

Yüzbaşı
20 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar 2004-2009 Knight Online maceramdan sonra Aion Online oynamaya başladım. Ama bir kaç formu günlük takip etmeyi hiç bırakamadım. İnsan knighttan kopamıyor çünkü. Aion knighta grafik yönünden m, mekanik yönden, pvp yönününden 10 basar. İlk başta 18 T.L aylık ücret vardı. O zamanlar çok harikaydı. 2011 den itibaren ücretsiz oldu. Ama ücretsiz iken bütün yapabildiklerin yarıya düşüyor. Mesala 4 def zindana girenler 2 defa giriyor. Yada günlük zindanlar 48 saat sonra girilebiliyor Gold Packet yani knightın premiumu oluyor. Gold paket olmadan trade atamıyorsun. Tezgah kuramıyorsun. Brokera item atıp alamıyorsun. Anlıyacağınız bütün online oyunlar para üzerine kuruludur. Aion knightın üzerinde bir oyun. Yılda 2 defa güncellenen bir oyun. Bir iteme 3 bin T.L para verir alırsın. 2 ay sonra o item çöp olur.
Knight benzeri koxp orada da var. 2 ay önce bot farmı bitti. İtemleri zindanlardan farmlıyorsunuz.Yarım el gibi no animation muahbbeti var. Anlıyacağınız ya online oyun oynarsınız ya da bu diyardan gidersiniz. Oyunun a b c ismi ile anılması önemli değil.Her oyunun artısı eksisi var. Hala oynayabiliyorsanız zevkini çıkarın bence.
Arkadaşlar 2009 da oyunu bıraktım. Usko sv açarsa burada kurian- porutu oynamak istiyorum. Ben bu char hakkında bilgi almak istiyorum. Oynayanlar bilgilendirirse o doğrultuda bir kaç pvp de taunt (zincirle çekip stunluyan built) built ile oynayacağım. Kaç hp kaç str, hangi skilleri vereceğim? Shellere ne basacağım ? Silah olarak ne kullanacağım? uzman arkadaşlar detaylı bi rehber yazabilir mi? Teşekkürler, saygılar
Evet arkadaşlar warlings tarzında tavsanlı kirpili kaplanlı kokarcalı bir oyun vardı. 5 yıl kadar önce browser üzerinden oynanıyordu. Roket, ısınlama,yaylım bomba baya bi atraksiyon vardı. İsmini hatırlayan ya da bilen varsa yazarsa cok sevinirim. Teşekürler...

Bu da Wrlings isimli oyunun videosu https://www.youtube.com/watch?v=p6mNKB6lzwE
Arkadaşlar tek atış tek ölü diye replik geçen bir keskin nişancı filmi vardı. Film baya bir eski filmdir. Hatırlayan olursa ismini yazabilir mi? Olimpiyat birincisi genç orduya katılıyor. Operasyonda hedefini vuramıyor. Eğitmen esir düşüyor. Tırnakları felan telle sökülüyordu filmde. Belki başka bir filmle de karıştırıyor olabilirim ama aklıma düştü izleyesim geldi. Saygılar..
Öncelikle herkese merhabalar.ç
Benim monster marka laptop um var ancak 2 gündür başlat çubuğu ve sağ tarafta bulunan pil internet ve ses çubuklarımı tıklayınca açamıyorum. Ancak ara dosyalarım komut istemciside ekli bunlarda problem yok tıklayınca açılıyor.Yanlışlıkla bir tuşamı bastım virüs mü bulaştı anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
Arkadaşlar herkese merhaba.
Yaklaşık 1 ay önce paintball a benzeyen bir oyun videosu gördüm. Ounda adam kamuflaj ile gizlenerek sniper ile herkezi vuruyordu. Vurulan el kaldırıp oyundan çıkıyordu. Adını airball diye hatırlıyorum ancak youtubeda ve internetten aratınca oyunla alakalı hiçbir bilgi bulamıyorum.. Sizden ricam paintball a benzeyen oyunların ismini yazabilir misiniz.?
......
Arkadaşlar katamilize ve steel wall bastion için glad stat değerleri ne olmalı?
Arkadaşlar Av 1 (Arnold S. oynadığı ) filmin çakması vardı. Çekik gözlü bir adam oynuyordu. Eskilerden aklıma takıldı nostalji yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Evet arkadaslar. Aion server birlestirme karari almis. Detayli arama yapsamda bir bilgiye ulasamadim. Yazabilirseniz cok sevinecegim...
Hakkında
Forum İmzası:
:::::::)giant gollemm at respawn point (::::::
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44.880 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.