Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyyah69

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah69

quote:

araç kaç model

2007

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navigold-citroen-berlingo-peugeout-308-tepee-129990453

Navigold Universal'e veya LF6220'e göre nasıl fark vardır segment aynı gibi gözüküyor ancak enteresan fiyat farklılıkları mevcut..... Navigold markasının AVGO 'dan daha üstün olduğunu kabul edebilirmiyiz...
    Bilgilendirme için tekrar teşekkürler...

öncelikle navigold üstün bir cihazdir sana verilen avgo universen her araca olan bir cihaz pek kaliteli deoğil sana verdikleri oem bile değil

benim linkte verdiğim cihaz oem peujonun direksiyon kumandan varsa caliştirir araba hiz benzin ıvır zıvır herşeyi gösterir senin aracin orjinal bir cihazidir

cyclone diye cihazlarin aynisi tv yok bnlarda kalite olarak ayni fiyat farki var cyclone 1500tl civarinda

• Ben baska bır konu acmıstım aslında bu konuya bır baksanız cevabınız benım ıcın onemlıdır

http://forum.donanimhaber.com/m_98178474/tm.htm
  • Hocam 2000 model Ford Fiesta Flairım var buna multimedia sistemi olur mu
    Olursa ne önerebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atireis

Hocam 2000 model Ford Fiesta Flairım var buna multimedia sistemi olur mu
    Olursa ne önerebilirsiniz

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

teybin bu ise aşşağidaki cihaz uyar

http://www.sanalpazar.com/Navigold-6911-Double-Din-Oto-Multimedia__isp20440430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 9 Ekim 2014; 22:16:17 >

• Merhaba hocam bende aranıza yeni katılıyom arabamda arkada 600*2 on kapılarda 300*2 ve on cam önünde 200*2 lik hoparlör var teybim jamesonun ekranlı teyblerindendi bozuldu yeni teyb alıcam önerileriniz nedir ? Şimdiden verdiğiniz destek için sağolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kircici

Merhaba hocam bende aranıza yeni katılıyom arabamda arkada 600*2 on kapılarda 300*2 ve on cam önünde 200*2 lik hoparlör var teybim jamesonun ekranlı teyblerindendi bozuldu yeni teyb alıcam önerileriniz nedir ? Şimdiden verdiğiniz destek için sağolun hocam

Buyrun bu urun sizin icin bicilmis kaftan

• quote:

quote:

Merhaba hocam bende aranıza yeni katılıyom arabamda arkada 600*2 on kapılarda 300*2 ve on cam önünde 200*2 lik hoparlör var teybim jamesonun ekranlı teyblerindendi bozuldu yeni teyb alıcam önerileriniz nedir ? Şimdiden verdiğiniz destek için sağolun hocam

Hocam urun güzelde benim butçeyi biraz zorluyu bunu almak için 3 ay beklemem lazım başka yok mudur önerileriniz birde hocam amfi yok benim arabada almak şart mıdır ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam urun güzelde benim butçeyi biraz zorluyu bunu almak için 3 ay beklemem lazım başka yok mudur önerileriniz birde hocam amfi yok benim arabada almak şart mıdır ?

Amfiye gerek yok ama bu urun piyasanin en kalitelisi nakitte 500tl yapabilirim sana

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amfiye gerek yok ama bu urun piyasanin en kalitelisi nakitte 500tl yapabilirim sana

biraz daha vakit geçsinde hocam ozaman tekrar konuşuruz verdiğiniz bilgi için tekrar sağolun

• Herkese mrbalar... Peugeot 307 marka aracıma bir multimedya cihazı almak istiyorum bikaç model arasında kaldım yardımcı olup fikir verebilirseniz sevinirim.

Roadstar sd8200
    jameson js-956
    navitech btv-8200
    navitech nx-206y
    pioneer sph-da02
    pioneer avh-x 1600dvd

pionerr marka olanlarda gps bulunmuyor diğerlerinde mevcut jameson marka olanın görünüşü çok şık fakat cd oynatıcısı yok. Farklı modellerdede önerilerinizi beklerim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan8

Herkese mrbalar... Peugeot 307 marka aracıma bir multimedya cihazı almak istiyorum bikaç model arasında kaldım yardımcı olup fikir verebilirseniz sevinirim.

Roadstar sd8200
    jameson js-956
    navitech btv-8200
    navitech nx-206y
    pioneer sph-da02
    pioneer avh-x 1600dvd

pionerr marka olanlarda gps bulunmuyor diğerlerinde mevcut jameson marka olanın görünüşü çok şık fakat cd oynatıcısı yok. Farklı modellerdede önerilerinizi beklerim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

bütçe nekadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atakan8

Herkese mrbalar... Peugeot 307 marka aracıma bir multimedya cihazı almak istiyorum bikaç model arasında kaldım yardımcı olup fikir verebilirseniz sevinirim.

Roadstar sd8200
    jameson js-956
    navitech btv-8200
    navitech nx-206y
    pioneer sph-da02
    pioneer avh-x 1600dvd

bütçe nekadar

aslında pionerları düşünüyordum bütcem 800tl civarında fakat yazdığım diğer modellerin fiyatları daha uygun ve daha kapsamlı cihazlar olduğunu farkettim tabiki kalite farklılıkları vardır aralarında. oyüzden işin içinden çıkamadım:)

• Merhaba arkadaşlar, 2011 model fluence e sahinim. Navigasyonu ve Bluetooth u iyi olan bir cihaz taktirmak istiyorum. Bi arkadasim navimex i onerdi. Disaridan guzel gozukuyor... navimex cihazlari ile ilgili yorum yapabilecek arkadaslar var mi. Simdiden herkese tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mstf.ky

Merhaba arkadaşlar, 2011 model fluence e sahinim. Navigasyonu ve Bluetooth u iyi olan bir cihaz taktirmak istiyorum. Bi arkadasim navimex i onerdi. Disaridan guzel gozukuyor... navimex cihazlari ile ilgili yorum yapabilecek arkadaslar var mi. Simdiden herkese tesekkurler...

DİREksiyon kumandası calişmiyor fiyat ne aldin bilmiyorm ama benim elimde s100 marka flueancın orjinal oem i var 1400tl fiyati
  • Ilginize teşekkür ederim. Aslında benim İcin direksiyon kumandasi Cok önemli değil, aracım extreme, kendi kumandası daha çok ışimi girecektir. Navimex iyi midir prkix
    Ama orjinaline bakmak isterim mümkünse... Yeriniz nerde? Ayrica Sıfır mi ikinci el mi? Montaj dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstf.ky

Ilginize teşekkür ederim. Aslında benim İcin direksiyon kumandasi Cok önemli değil, aracım extreme, kendi kumandası daha çok ışimi girecektir. Navimex iyi midir prkix
    Ama orjinaline bakmak isterim mümkünse... Yeriniz nerde? Ayrica Sıfır mi ikinci el mi? Montaj dahil mi?

tahtakale de yerimiz zaza han no203
  • Hocam Merhaba.

2012 ople insignia için 8'' android
    2013 ceed premium çin 8'' android cihaz varmıdır ? Varsa montajı sizmi yapıorsunuz (istanbul için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bipper

Hocam Merhaba.

2013 ceed premium çin 8'' android cihaz varmıdır ? Varsa montajı sizmi yapıorsunuz (istanbul için)

Android cihazlarin satişini yapmiyorum win ce olarak var cok sorun cikartiyor android ler ve yavaş montaj istanbul içinde ümraniyede yapiyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bipper

Hocam Merhaba.

Android cihazlarin satişini yapmiyorum win ce olarak var cok sorun cikartiyor android ler ve yavaş montaj istanbul içinde ümraniyede yapiyoruz

Peki bu wince olan cihazlar her iki araç içinde 8 inch mi yoksa 7 mi, ayrıca montaj dahil fiyatlarını öğrenebilirmiyim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.