Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
337.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alsonleris

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: alsonleris

Hocam iyi günler bendr 2005 model opel meriva mevcut nasıl bir multimedya sistemi almalıyım ? Sahibindende 1 2 tane 700 liraya buldm sıfır ürünler. Öyle her multimedya alınırmı ?

http://www.sanalpazar.com/Opel-Uyumlu-Navigasyonlu-Multimedia-Oem-Teyp-Navigold__isp27573408

ilandaki ürünü alabilirsiniz

Alicağiniz ürün Necvox yada Navigold olmasına dikkat edin diğerleri sahte marka yapiştiriyorlar servisleri dahi yok

Hocam sizin gösterdiğinizi düşünüyorum bide şu ürün var

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-nav9903-hd-opel-meriva-multimedya-kamera-anten-hediyeli-177799374/detay/

siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

garantisi yok servisi yok bozlsa muhattap olucagın birisi yok

ben 2 yil garanti veriyorum bozulursa direk ben ilgileniyorm senle ayrica ürün ayni ürün biri ali biri veli ben 700e veriyorm o 800e benimki 2yil garantili ithalatci firma tarafindan o garanti kim belli bile değil
  • Hocam merhaba
    2014 sifir caddy aldim.kaliteli bir multimedya dusunuyorum.sizce degistirmelimiyim?yoksa 1 2 yjl icindeki teypi kullanmalimiyim?eger multimedya taktirirsam direksiyondan kumanda ozelligi gidermi?tv si navigasyonu video oynaticisi usp girisi bluetooth u herseyi olan goruntusu cok iyi olan bi multi istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

Hocam merhaba
    2014 sifir caddy aldim.kaliteli bir multimedya dusunuyorum.sizce degistirmelimiyim?yoksa 1 2 yjl icindeki teypi kullanmalimiyim?eger multimedya taktirirsam direksiyondan kumanda ozelligi gidermi?tv si navigasyonu video oynaticisi usp girisi bluetooth u herseyi olan goruntusu cok iyi olan bi multi istiyorum.

Tvsiz 2.el zenec var tertemiz 1350tl
    Bosch alman 2.el tertemiz rns 510 var 1700tl
    Navigold 0 tvli full +full cihaz var 700tl

• quote:

quote:

Hocam merhaba

Bosch un sifiri yokmu hocam?urunun linki varmi?

• quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba

Bosch un sifiri yokmu hocam?urunun linki varmi?

Sifiri serviste var 4000tl link yok malesef ama resimleeini upload edebilirim

• Hocam Laguna 2 Faz-1 için double tavsiyesi rica edecektim. Sanırım araca direk uyumlu system yok veya ben bulamadım.Konsolun fotoğrafı aşağıda . Çok teşekkürler.
    Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sek0o0

Hocam Laguna 2 Faz-1 için double tavsiyesi rica edecektim. Sanırım araca direk uyumlu system yok veya ben bulamadım.Konsolun fotoğrafı aşağıda . Çok teşekkürler.

selam uyumlu cihazi malesef yok ancak cerceve ile üniversal cihaz takilabilir
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edeceğeniz universal bir cihaz varmı peki. Fiyat önemli değil.
  • quote:

Elimde var isterseniz navigoldun yeni modelleri

• quote:

quote:

Aslında android modeller daha cok ilgimi cekiyordu. Ankara'da iseniz adres yollarsaniz uğramak isterim.

• quote:

quote:

quote:

Aslında android modeller daha cok ilgimi cekiyordu. Ankara'da iseniz adres yollarsaniz uğramak isterim.

Istanbuldayiz
    Ankarada tanidigim var isterseniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Istanbuldayiz
    Ankarada tanidigim var isterseniz

Ankara icin tavsiyenizi memnuniyetle öğrenmek isterim. Cok tesekkurler

• Yeni aldığım citroen c elysee Model aracımda motevo kr-8041 multimedya cihazı var. İçindeki Navigasyon programını beğeniyorum. İgo ile değiştirmek istedim. İgo wince için olanı indirdim ama cihazdaki sdmmc slotunu bulamadım. USB microsd ve ipod Girişi var ama Navigasyon yazılımın bulunduğu sdmmc slotunu bulamadım. Cihazı gövdeden söktüm içerde kalan kısmada baktım ama bulamadım.
    Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: barish

Yeni aldığım citroen c elysee Model aracımda motevo kr-8041 multimedya cihazı var. İçindeki Navigasyon programını beğeniyorum. İgo ile değiştirmek istedim. İgo wince için olanı indirdim ama cihazdaki sdmmc slotunu bulamadım. USB microsd ve ipod Girişi var ama Navigasyon yazılımın bulunduğu sdmmc slotunu bulamadım. Cihazı gövdeden söktüm içerde kalan kısmada baktım ama bulamadım.
    Yardımcı olursanız sevinirim

O cihazin icinde olabilir bir bakmak gerekiyor

• Hocam Honda city 2006 için bastan sona ses sistemi geri görüş yaptiricaz pek bilgi bulamadim bana double teypli bir tesisat kurarmisiniz bütçe max 1500tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    peugeot boxer aracımda AVGO 1100 model bir multimedya takılı ancak geneli itibarıyla çok kaliteli değil.... Radyosunda son kanalı hafızada tutamıyor sistem her çalıştırıldığında yeniden ayar yapmak gerekiyor direksyon kumandası zaten bağlanamıyor ekran hassasiyeti zayıf v.s..... Yerine kullanabileceğim cihaz tavsiyenizi rica ediyorum Roadstar RD 9200 üzerine yoğunlaşmıştım bir ara ancak AVGo'dan farklı olmadığı yönünde eleştiriler yüzünden vazgeçtim....
    Kalın sağlıcakla
  • araç kaç model
  • quote:

araç kaç model

2007
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah69

quote:

araç kaç model

2007

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navigold-citroen-berlingo-peugeout-308-tepee-129990453
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah69

quote:

araç kaç model

2007

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navigold-citroen-berlingo-peugeout-308-tepee-129990453

Navigold Universal'e veya LF6220'e göre nasıl fark vardır segment aynı gibi gözüküyor ancak enteresan fiyat farklılıkları mevcut..... Navigold markasının AVGO 'dan daha üstün olduğunu kabul edebilirmiyiz...
    Bilgilendirme için tekrar teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.