Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde istersen avic bt910 pioner var 2.el fiyati 1200tl navigasyonlu birde navigasyonsuz avh x5650bt var 925tl
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Montaj yapıyor musunuz ? Araçta Geri görüş kamerası ve usb tesisatı var... Birde yeriniz nerede ?
    Sordugum sorulara cevap alamadım. Bu yuzden teklifleriniz hakkinda yorum yapamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NYNERVOUS

Montaj yapıyor musunuz ? Araçta Geri görüş kamerası ve usb tesisatı var... Birde yeriniz nerede ?

selam montaj yerimiz var ümraniye de montaj yerimiiz geliirseniz orada halledebiliriz özelden cep telefonunu ver ulaşayım siize
  • 1 aracınıza sorunsuz sekilde uygulanabilir hherhangi br problem cıkartmaz
    2 o tür cihazlara ihtiyac duyuyorsanız alabilrsinizfakat pek kaliteli değillerdir aracınızın orjinalliiğiini bozmaz
  • Teşekkürler. 910bt hakkında araştırma yaptım. Sonuç bek olumlu degil. Galiba ileride paraya kıyıp, alpine 977bt alacağım.

• slm arkadaşlar Pioneer AVH-X 5650 BT Bluetooth'lu Double Teyp aracımda takılı android telefonla baglanmak içinhttp://www.alibaba.com/...er-car_60098894607.html bunu önerirmisiniz veya başka alternatif varmı?
    Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: poyraz27201

slm arkadaşlar Pioneer AVH-X 5650 BT Bluetooth'lu Double Teyp aracımda takılı android telefonla baglanmak içinhttp://www.alibaba.com/...er-car_60098894607.html bunu önerirmisiniz veya başka alternatif varmı?
    Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

ekstra araça gerek yok teypte zaten bluetooth var baglayabilirsiniz

• saattıgın teybte zaten bluetooth var telefon görüşmesi başka bişi yok
    önemli olan şu
    RGB Mirabox WIFI ayna bağlantı kutusu Araç Ses çalar ses ve akıllı telefon ya da ped (canlı ekran) video aktaran Araç Ses Akıllı Telefonu profesyonel bir araba standart Wi-Fi AV ayna dönüştürücü. Bu cihaz sayesinde, kullanıcı arabada tüm uygulamaları ve akıllı telefon içeriğini keyfini çıkarabilirsiniz:
    - Hat navigasyon üzerinde (gelişmiş fonksiyonu: TMC, konum payı, ücretsiz harita güncelleme)
    - Müzik dinleme ve video izleme
    - İnternet sörf (film izlerken, haber-tarama, twitter, Google konuşuyor)
    - Oyun oynarken

Uyumlu: IOS cihazı ve android cihaz
    4. Kablosuz kullanıcı deneyimi: gerek yok dönüştürücü kutu telefondan herhangi bir kablo veya adaptör
    özelliği samsung galaxsi s5 in tüm ekran görüntü video ve sesi veriyor
    Avantajı: wifi doğrudan bağlantı,

• ne demek istediğinizi anlamadim zaten siz 5650 almişssiniz nerden aldiysaniz bluetooth içerisinde var dvd ve usb var başkada hiç birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Görüntü sistemi üzerine hertürlü sorularınızı sorabilirsiniz ayrıca yedek parça tamir için bilgilendirebilirim

hocam bu oem teyplerin amfi cikisi varmi yoksa dwck cevirici kullanmalimiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Görüntü sistemi üzerine hertürlü sorularınızı sorabilirsiniz ayrıca yedek parça tamir için bilgilendirebilirim

amfı cikişi vardır ceviriciye gerek yoktur
  • quote:

quote:

quote:

tesekkurler hocam resimlerine bakınca rca cıkısı falan görünmüyor sadece bisürü pin görünüyor o yuzden sordum ...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tesekkurler hocam resimlerine bakınca rca cıkısı falan görünmüyor sadece bisürü pin görünüyor o yuzden sordum ...

O pine takilan deck kablosu var o kabloda
    anfi cikislari goruntu cikislari camera cikislar vsvs var

Merhaba

İletişim bilgilerini PM attım geçen hafta bilgi verirsen sevinirim
  • yarın arayım öyleyse
    teşekkürler
  • Hocam merhabalar ..

Aracım 2001 model bmw 320i e46 kasa..Orjinalinde kasetçalar var.Ben aracıma multimedya ve ses sistemi taktırmayı düşünüyorum.Başlığınızı görünce yorumlarıda okuyunca sizede danışmak istedim.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BakkalGazi41

Hocam merhabalar ..

Aracım 2001 model bmw 320i e46 kasa..Orjinalinde kasetçalar var.Ben aracıma multimedya ve ses sistemi taktırmayı düşünüyorum.Başlığınızı görünce yorumlarıda okuyunca sizede danışmak istedim.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Selamlar.

**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 3 Aralık 2014; 20:35:58 >
  • 2008 civic için android multimedya ürün arıyorum uygun ve iyi bir ürün önerebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.