Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
339.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bipper

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: Bipper

Hocam Merhaba.

2012 ople insignia için 8'' android
    2013 ceed premium çin 8'' android cihaz varmıdır ? Varsa montajı sizmi yapıorsunuz (istanbul için)

Android cihazlarin satişini yapmiyorum win ce olarak var cok sorun cikartiyor android ler ve yavaş montaj istanbul içinde ümraniyede yapiyoruz

Peki bu wince olan cihazlar her iki araç içinde 8 inch mi yoksa 7 mi, ayrıca montaj dahil fiyatlarını öğrenebilirmiyim.

7" inç 2 side

fiyatlari 850tl montaj dahil

2013 ceed 850tl
    2012 insignia 850tl

• Navimex A3 için Aktepe Sound Maslak'da taktırdım, montaj dahil 900 tl verdim, ancak bin pişman oldum.

iGO navigasyon ve geri görüş kamreasından memnunum.

Ancak radyo adam gibi çekmiyor,
    Radyo kanalı sadece 6 adet kaydettiriyor, onlarda da istasyon ismi değil sadece freakans yazıyor,
    Bluetooth ile bağlantıda iphonedan müzik dinlerken şarkı bilgileri yazmıyor,
    En önemlisi telefonun rehberini görmüyor,
    Ürün özelliklerinde iphonela tam uyumludur yazıyor, ama cihaz üzerinde sadece mini usb girişi var, yani iphoneu kablo ile bile bağlayamıyorsunuz.

Navimex'in ürünlerini, ve özellikle Aktepe Sound'u önermiyorum. Hem ürün hakkında yanıltıcı bilgi veriyorlar, hem de sattıkları ürünün ve verdikleri hizmetin arkasında durmuyorlar.

Aracı teslim alırken adresime kadar verdim, 2 hafta oldu daha faturamı bile göndermediler. Yazık, bu adamlara para kazandırıyoruz. Ciddi bir firmadır diye gittim orada taktırdım.

• yanliş yerde yanliş kişiye yanliş cihazi taktirmişsiniz

navigold u taktirsaidiniz daha iyiydi
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Aslında bu tarz işlerde çok sıkı araştırma yaparım, kılı 40 yararım.

Ancak bu işte taklaya geldim resmen, aktepe'den ilk ve son oldu. sağlık olsun.
  • merhaba,

2011 model skoda superb için android li dokunmatiği kaliteli multimedya arıyorum. en uygun ne takabilirim ?
  • fuhayer kullanıcısına yanıt
    Androidle galaxy tab takin daha iyi android en iyi onlar oluyor orjinal isterseniz win ce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet takmak güzel ancak araca oturtmak zor veya özel ekipman ister. multiedeya olarak önerebileceğiniz kral cihazlar hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuhayer

tablet takmak güzel ancak araca oturtmak zor veya özel ekipman ister. multiedeya olarak önerebileceğiniz kral cihazlar hangisi ?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/darwill-skoda-octavia-dav-9954-fhd-5yilgaranti-130262181
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navigold-skoda-octiva-arac-ici-goruntu-ve-sistem-111927760
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-suberb-necvox-938-hd-full-takim-97658165

bunlar aracina uyar en alttaki en kalitelisi fakat cerceve ister

• öneri için teşekkürler. ancak android olması şart çünkü mevcut navigasyonlar birşeye pek yaramıyor. android navigasyon ve bazı programları kullanmak için android de ısrar ediyorum. 2000-3000 tl de olabilir ama cidid olarak android li dokunmatiği kaliteli ürün bakıyorum. roadstar tabanlı dijikom un ürünü çıkmış dediler ama model veya marka bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuhayer

öneri için teşekkürler. ancak android olması şart çünkü mevcut navigasyonlar birşeye pek yaramıyor. android navigasyon ve bazı programları kullanmak için android de ısrar ediyorum. 2000-3000 tl de olabilir ama cidid olarak android li dokunmatiği kaliteli ürün bakıyorum. roadstar tabanlı dijikom un ürünü çıkmış dediler ama model veya marka bulamadım.

S100 serileri var istersen androidli

• ben bugün yeni PİONEER DEH-1600UB teybimi bağladım. herşey çok güzel ancak hücresel telefon otomatik ses kısma diye bir özelliği var. ben bu özelliğini çalıştıramadım. sessiz modu açıyorum ama çalışmıyor. telefonum s3 mini. normal halde telefon çalınca teybin sesi kısılması lazım ama hiç bir değişiklik olmuyor. bu özellik için ayrı aparat felan mı lazım. bana açıklarsanız nasıl çalıştığını çok mutlu olurum. şimdiden çok teşekkürler.
  • Mercedes w211 kasa için multimedya artı arka eğlence paketi yaptiricam. 1.2 yerden OEM teklifleri verdiler içime sinmedi anfikator var aracta üst sevye bişeyler arıyorum.keyif vericek komple bi sistem arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ringeril

Mercedes w211 kasa için multimedya artı arka eğlence paketi yaptiricam. 1.2 yerden OEM teklifleri verdiler içime sinmedi anfikator var aracta üst sevye bişeyler arıyorum.keyif vericek komple bi sistem arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bi telefon numaranizi birakin goruselim

• Merhaba Xc90 için s100 veya oem navigasyon var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NYNERVOUS

Merhaba Xc90 için s100 veya oem navigasyon var mı ?

selam sipariş üzerine getirttirebiliriz 2 yıl garantilidir ürünlerimiz
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Fiyat ve teslim süresi verir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NYNERVOUS

Merhaba

Fiyat ve teslim süresi verir misiniz ?

2hafta
    Fiyat 500us

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 14 Kasım 2014; 7:40:28 >
  • Aracımın ön ıkı hoparlorude patlak durumda ve on kapılara hoparlor almak ıcın gırdım bır yola
    Pıonner servısındekı arkadaslar saolsun kafamı karıstırdılar
    Kompenent sıstem al sub olmayacaksa anfıyede gerek yok ve kompenentler ısını cok ıyı gorur dedı

Sonra baska bır arkadasım sub ve anfı olmayacaksa kompenentede gerek yok al saglamından 16cm bır hoparlorun olsun dedı

Sımdı kompenent mı yoksa 16cm normal hoparlormu alayım derken sıtelerde dolanırken bulduklarım asagıdakı lınkde duruyor sızce kompenentmı duz hoparlormu ve tavsıyelerınız hangılerı uzerıne hangı markaya olur

Benım 2 gun ıcınde bulduklarım ve kafama yatanlar

SONY 16CM 4 YOLLU

http://www.hepsiburada....egoryId=26090#Gorseller

SONY 17CM 3 YOLLU

http://www.hepsiburada....t1738f&categoryId=26090

PIONEER 17CM 2 YOLLU
    http://www.hepsiburada....g172ci&categoryId=26090

JBL KOMPENENT
    http://www.sahibinden.c...usundaa-187057933/detay

• Selam arkadaşlar. Yeni aldığım araca bas ve amfi bağladım.

SİERRA SLP 15 38 CM 3000WATT 1500RMS SUBWOOFER
    SOUND MAGUS DK 1800 MONO AMFI

Araçta ses açınca araç içi aydınlatmalar kısılıp gelıyor hatta xenonlar bıle kısılıyor.
    Aklımda 2 farad lık kapasitör almak var.
    Bağlayan arkadaş Subwoofer bile duzgun vurmaz yeni bir aküde işini görür dedı ama bana kalsa ıkısınıde al dedı.

Sonuç olarak bu işten anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım.
    2 Farad lık bır kapasıtor akünün yükünü azaltıp bu kısılmaların önüne geçermı?
    Cevaplar için şimdiden tesekkurler.
  • Merhaba. Benim 2013 model Mitsubishi Lancer'ım var. Orijinal Teyp bölümü resimdeki gibi. Öncelikle Alpine veya Pioneer almak istediğimi belirteyim. Benim için ses kalitesi, dokunmatik ekranın hassasiyeti ve gecislerde yavaşlık olmamasi önemli. 7 inch navigasyonlu modeller 4000 TL civarında ve cok pahalı. (Alpine ine 977bt ve pioneer f40bt)
    1.Öncelikle bu cihazlarin kurulumu benim aracima sorunsuz olur mu? (Bi cerceve yeter sanki).
    2.Ayrica aracima özel necvox, navix, cyclone gibi cihazlar var. Bunlar benim ihtayicimi ne ölçüde karşılar ve en iyisi hangisi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.