Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
339.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 2010 model Nisaan X-Trail T31 kasa sahibiyim.
    Aracıma görüntü ve ses kalitesi iyi olan bir multimedya taktırmak istiyorum.
    Ne önerirsiniz? Teşekkürler.
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    @SKRlllEX Hocam kolay gelsin resimlerde görüldüğü gibi svauto nav230e cihazım var. Aracım 2012 otomatik passat, bir süre önce nav230e cihazım durduk yerde pat pat pat diye yüksek frekansda ses çıkarıp kendini sessize almaya sesi ne kadar açsamda radyo ve cd den ses gelmemeye başladı sonrasında tekrar eski haline geliyor diye çok üstüne düşmedim. Şimdi ise aynı pat pat sesleri çıkarıp eskiye dönmüyor sadece geri görüş kamerasında veya park asistanında sorunsuz çalışıyor. Sigorta ve kablo bağlantılarında bir sıkıntı göremedim; acaba sorun ne olabilir yardımcı olursanız memnun olurum.

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz
    Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• şu an multimedya cihazlarında en son android versiyonu nedir? ve hangi markayı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

şu an multimedya cihazlarında en son android versiyonu nedir? ve hangi markayı önerirsiniz?
    9.0 navimex
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalett

@SKRlllEX Hocam kolay gelsin resimlerde görüldüğü gibi svauto nav230e cihazım var. Aracım 2012 otomatik passat, bir süre önce nav230e cihazım durduk yerde pat pat pat diye yüksek frekansda ses çıkarıp kendini sessize almaya sesi ne kadar açsamda radyo ve cd den ses gelmemeye başladı sonrasında tekrar eski haline geliyor diye çok üstüne düşmedim. Şimdi ise aynı pat pat sesleri çıkarıp eskiye dönmüyor sadece geri görüş kamerasında veya park asistanında sorunsuz çalışıyor. Sigorta ve kablo bağlantılarında bir sıkıntı göremedim; acaba sorun ne olabilir yardımcı olursanız memnun olurum.

ürüne getirin bi bakalim ümraniye ve tahtakale de yerimiz war istanbul dişi iseniz kargolayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

ürüne getirin bi bakalim ümraniye ve tahtakale de yerimiz war istanbul dişi iseniz kargolayabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Kahramanmaraş'tayım hocam kargolamak son çare bu anlattığım şekliyle bir öneriniz varmı?
  • quote:

9.0 navimex

Alıntıları Göster
    Carvocal markasi hakkinda yorumunuz? Tercih edilebilir mi sizce. Tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba navimex 4 gb cihaz icin yer onerebikir misiniz izmir de yada kargo da olur. 4 gb olmazsa 2 gb olsun. Tesekkurler corsa d 2013 (astra h ile uyuyor)

• Bende 2011 Toyota corolla için bir cihaz bakıyorum orijinal radyosu çok eski gelmeye başladı. Aracın ses performansınıda çok begenemedşm. Önerebileceğiniz güzel bir cihaz varsa çok sevinirim. Teşekkürler

• quote:

9.0 navimex

Alıntıları Göster
    Hocam bi sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu çinde satılan android cihazların artık aynı cihazın farklı versiyonları var.
    16gb rom 2 gb ram 4 çekirdek 150$
    32gb rom 4 gb ram 8 çekirdek 200$
    32gb rom 4 gb ram 8 çekirdek +DSP 220$ gibi. bunlar gerçeği yansıtıyor mu? yani gerçekten bu cihazlarda 8 çekirkek vs fark ödemeye değecek performans farkı oluyor mu? Pahalı olanın ses çipi daha kaliteli diyor Dijital amfi var ses kalitesini artırıyor diyor. Bana pek inandırıcı gelmiyor ama değer derseniz üst versiyonunu alayım.

Örnek bu cihazı almak istiyorum :https://tr.aliexpress.com/item/32984847994.html?spm=a2g0o.detail.1000014.1.348f469bw2d3eu&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.132444.000000000000000&scm_id=1007.13338.132444.000000000000000&scm-url=1007.13338.132444.000000000000000&pvid=17b1fdcd-6beb-40d6-96c6-b372298e234b

• quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

Hocam bi sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu çinde satılan android cihazların artık aynı cihazın farklı versiyonları var.
    16gb rom 2 gb ram 4 çekirdek 150$
    32gb rom 4 gb ram 8 çekirdek 200$
    32gb rom 4 gb ram 8 çekirdek +DSP 220$ gibi. bunlar gerçeği yansıtıyor mu? yani gerçekten bu cihazlarda 8 çekirkek vs fark ödemeye değecek performans farkı oluyor mu? Pahalı olanın ses çipi daha kaliteli diyor Dijital amfi var ses kalitesini artırıyor diyor. Bana pek inandırıcı gelmiyor ama değer derseniz üst versiyonunu alayım.

Örnek bu cihazı almak istiyorum :https://tr.aliexpress.com/item/32984847994.html?spm=a2g0o.detail.1000014.1.348f469bw2d3eu&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.132444.000000000000000&scm_id=1007.13338.132444.000000000000000&scm-url=1007.13338.132444.000000000000000&pvid=17b1fdcd-6beb-40d6-96c6-b372298e234b

Alıntıları Göster
    Ses chipleri hepsinin de ayni fakat 16 gb rom 4 çekirdekle 32 lik olanin hizi arayüz geçişleri vs daha hizli birdde araciniz nedir ?

• quote:

Ses chipleri hepsinin de ayni fakat 16 gb rom 4 çekirdekle 32 lik olanin hizi arayüz geçişleri vs daha hizli birdde araciniz nedir ?

Alıntıları Göster
    youtubeda vs. DSP dijital amfi devresi olanların sesi daha berrak diye yorum yapmışlar ama işin içinde olan sizsiniz tabi. Aracım 2011 subaru forester bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

youtubeda vs. DSP dijital amfi devresi olanların sesi daha berrak diye yorum yapmışlar ama işin içinde olan sizsiniz tabi. Aracım 2011 subaru forester bu arada.

Alıntıları Göster
    aynı hiç bi chip olarak farklilik yok daha kaliteli ürünler varmi var ayrica baktiğiniz ürün toyota araçlarina ait araciniza uymaz

ayrıca navimex marka android 9,0 ürün var elimde isterseniz daha ucuza ve garantili sizin baktiginiz ürün kargosu ile birlikte 2bin küsür fiyata geliyor ve garantiside yok

• quote:

aynı hiç bi chip olarak farklilik yok daha kaliteli ürünler varmi var ayrica baktiğiniz ürün toyota araçlarina ait araciniza uymaz

ayrıca navimex marka android 9,0 ürün var elimde isterseniz daha ucuza ve garantili sizin baktiginiz ürün kargosu ile birlikte 2bin küsür fiyata geliyor ve garantiside yok

Alıntıları Göster
    Sizin benim aracıma göre uyan ürünün linki var mı hocam bir inceleyeyim.
  • @SKRIIIEX
    Linea longue paket aracımın bluetooth (blue&me) sistemi bir süredir çalışmıyor. Direksiyon üzerinde ki telefon tuşu ve son aramaları yukarı-aşağı tuşu işlevsiz durumda. Ben de 2000tl ye kadar bir multimedya sitemi taktırmak istiyorum. Acaba multimedya bluetooth sistemi direksiyon da ki telefon düğmesine entegre olur mu?

• merhabalar. 2019 model opel astra j kasa aracıma evervox marka android işletim sistemli multimedya satın aldım ve montajını yaptırdım. açılışta opel marka logosunu ayarlayabilmem için fabrika ayarlarına geri dönüş şifresini bimem gerekiyor. lakin kullanma klavuzunda yazmıyor. 0000 - 1234 - 1111 gibi rakamları denedim fakat olmadı. bu konuda yardımınızı istiyorum. birde telefonumla cihaza bluetooth ile bağlandığımda multimedya üzerinden rahatça görüşme yapabiliyorum fakat rehberimi eklemek istediğimde rehberimdeki birkaç numarayı ekledikten sonra kendiliğinden ana ekrana dönüyor. bu yazılımsal bir hatamıdır nasıl giderebilirim.
  • Merhaba Toyota Auris 2012 model aracıma multimedaya düşünüyorum. Hangi marka ve yer önerirsiniz.aracıma birebir uyumlu. Carvocal - navimex- convex- vb

• Merhaba e46 aracimda navimex marka windowslu bir teyp mevcut canbus olmadigindan direksiyondan kumanda çalışmıyor nerden veya nasıl temin edebilirim.

• Merhabalar ben de 2009 Model Accent Era aracıma multimedia ekranı taktırmak istiyorum da Her tarafta Avgo 1500 modelinin incelemesi var lakin internette bu modeli bulamadım 1501 var fiyatı da 1300 tl sizce bu fiyata uygun mudur yoksa farklı modellere mi yönelmeliyim?

Sanırım artık sorulara cevap verilmiyor bakınız son 3 soru 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam konus acmistim da ben gormedim burayi bi bakar misin sana zahmet ayni bolumde.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.