Yüzbaşı
10 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar yeni bir lumia kullanıcısıyım fakat oldukça fazla sorunum var.

Birinci sorunum kişilere entegre edilmiş facebooktan sohbete bağlanamıyorum. sohbete bağlanılamıyor diyor. Facebook sohbet/veri dolaşımı/3G açık, facebook ve microsoft hesabım birbirleri ile eşleştirilmiş durumda. Fakat hiçbir şekilde bağlanamıyorum sohbete.

Whatsappda ise ileti yolluyorum, bana iletildi falan demiyor karşı tarafa uzun bir süre sonra gidiyor ileti. Fakat arkadaşlarım herhangi birşey yazarsa ben göremiyorum. Arka planda çalışmasına izin verilmiş durumda.

Son sorunum ise e-posta ile ilgili. Okulun (Odtü) mail hesabını eklemeye çalışıyorum pop3 veya imap olarak, 80072f30 gibi bir hata ile karşılaşıyorum (onlarca defa tekrar tekrar denedim ).

Sorunlarımın herhangi birisi ile ilgili çözümü olan varsa çok sevinirim, yoksa telefonu değiştirmeyi mi düşünmeliyim ?
Malum bir çoğumuz yurtta yaşıyoruz. Bilmiyorum yurtlardan ne kadar memnunsunuz ama elalemin osuruk kokusunu çekmek beni rahatsız ediyor.

Eve dönünce odama geçtim abur cubur herşey depolandı, sistemi de kurdum, rahatım.

Laptoba evdeki masaüstünün monitörünü ve ses sistemini bağladım hemen çaprazımda ufo tarafından ısıtılıyorum. Sağ elimde mouse sol elimde laptop klaviesi.

Uyumak istediğim zaman herşey oldugu gibi yere, yatağın üzerindeyim zaten. Pencere odayı havalandırmak için açık duruyor malum Antalya.

,

dipnot peçetelere takılmayın, hastayım biraz da.
Casper TWH serisinden bir laptopa sahibim. driverlarım güncel olmasına rağmen wifi açılmıyor. Sorunu nasıl düzeltebilirim acaba ?

if içinde if yazmaktansa && falan da denedim ama farketmedi hiç. içerideki koşulu toplamilacsayısı ile falan kontrol ettim yine farketmedi. çıkış olarak hiç durmadan saat veriyor. nasıl düzeltebilirim ?

quote:

#include <stdio.h>
int main ()
{
int saat,ilac1,ilac2,ilac3,periyod1,periyod2,periyod3,toplamilac,m1,m2,m3;
/* ilac1= parol ilac2=aspirin ilac3=tantum */
printf ("Enter daily dose and time between 2 doses for medicine 1\n");
scanf ("%d %d",&ilac1,&periyod1);
printf ("Enter daily dose and time between 2 doses for medicine 2\n");
scanf ("%d %d",&ilac2,&periyod2);
printf ("Enter daily dose and time between 2 doses for medicine 3\n");
scanf ("%d &d",&ilac3,&periyod3);
printf ("\n Time Medicine\n");
printf ("______ ___________\n");

for (saat=0;ilac1||ilac2||ilac3;saat=saat+1)
{
printf ("%d ",saat);
m1=saat%periyod1;
m2=saat%periyod2;
m3=saat%periyod3;
if (m1==0){if (ilac1>0) {printf("parol ");ilac1=ilac1-1;}}
if (m2==0){if (ilac2>0) {printf("aspirin ");ilac2=ilac2-1;}}
if (m3==0){if (ilac3>0) {printf("laptop ");ilac3=ilac3-1;}}
toplamilac=ilac1+ilac2+ilac3;
printf ("\n");
}
}
Rastgele sayılar giriyorum tek mi çift mi oldugunu gösteriyor. Fakat 5milyar gibi bir sayı girersem tek diyor. Nasıl düzeltebilirim acaba ?

eşofmanın altından soktu iğnesi orada kalmsmış küçük bir arıydı
evet arkadaşlar okul öncesi alışverişiniz nasıl oldu ? giyim tarzınız nasıl olacak ?
viski için 17.5 dediler minicik şişeye, normal midir bu fiyat ?
başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar bir yolu veya videoları var mıdır ingilizce türkçe farketmez dersler.

bir de şöyle ucuz yollu bir gitar tavsiye edebilir misiniz ?
Merhaba forum ahalisi,
Antalyada bu pazartesi çarşamba arasında rafting ayarlayan firma var mı acaba ? Birkaç yeri aradım ve sezonlarının 15 martta başladıgını söylediler. Fakat tatilimiz kısıtlı. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ediyorum.
Hakkında
Meslek: Ögrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.557
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 68.901 (Bu ay: 250)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.