Şimdi Ara

Herkesin dövmesi var galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Algıda seçicilik mi bilmiyorum ama son zamanlarda çok dikkatimi çekmeye başladı.

Çok sık dövmeli insan görmeye başladım. Geçen marketteki kapalı kızın kolunda bile dövme vardı.

• Kekoluk mührü olmustur
  • bir insan neden vücuduna kalemle bir şey çizer ki saçmalık.
  • Evet çok. Artık dovmen yoksa farklisin.
  • İçten içe istiyor musun hocam. Resimlere karşı ilgin aşikâr ama dövme bilmiyorum
  • Bunun ne anlamı var diye soruyom ne bileyim diyolar rastgele katalogdan boyatmış kendini parası da tuzlu haa
  • SuKurgusu kullanıcısına yanıt

Şu an öyle bir hevesim yok ama ileride olursa bilemem. Herkesin dövmesi var galiba 

Sadece son zamanlarda çok dikkatimi çekmeye başladı ondan açtım konuyu.

Misal kadınlarda göğüs arası dövme yaptırmak da son zamanlarda moda galiba. (İnternet fenomenlerinde ve ünlülerde dikkatimi çekti.)

Herkesin dövmesi var galiba
  • Zevkler ve renkler

• İğrenç ötesi. Dövme görünce kusasım geliyor.
  • dövmeli kızla date a asla çıkmamHerkesin dövmesi var galiba 

• 18 yaşında niyetim vardı. Sonra herkes de dövme görünce hevesim azalmıştı. Şuan cezaevinde yatan her 10 kişiden 7 sinde dövme vardır. Bazıları iyi bazıları neden ben, kin, canım anam yazısı gibi amatör işi.
  • Dövme konusunda isabetli seçimler yapılırsa ve yapılması istenen bölgeye uyumlu kararlar verilirse oldukça zarif ve güzel görünebilir. Kültür ve yaşam biçimi olarak benimseyen büyük bir zümre var. Bizatihi benim de bir çok dövmem mevcut. Kişisel gelişim vesilesi değil elbette fakat kişilerin dövme seçimlerinden belli bir algı düzeyinde olduklarını tespit dahi edebilirsiniz. Örneğin tanıdığım çok dövmeli insanlar pek şunun şusundan iğreniyorum gibi ad hominem ifadeler kullanmazlar. :)

• Dövme ergen velet işi yaptırıp sonra ağlıyorlar silinmiyorda memuriyette yanıyor polis askerde olamaz öyle kalıyorlar ortada. Eskiden bir statü göstergesiydi şu an sadece iqsu düşük adamlarda gördüğüm bir iz olarak tanımlıyorum. Dövmesi olupta zeki olan birine rastlamadım. Hepsi 2 hane iqlu tipler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.