Şimdi Ara

Her Sabah Şu Manzarayı Görüp Uyanmaktan Bıkmadınız mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her Sabah Şu Manzarayı Görüp Uyanmaktan Bıkmadınız mı?

Her Allah'ın sabahı kesinlikle değismeyen tek manzara...

Gece piyasaları kapatmasalar düşeceği de yatay seyredeceği de yok. Dünyanin nüfusuna oranla belki de en kalabalık bürokrat sayısına sahibiz. Bunu düzeltecek olanlar onlarken sanki hiç yoklarmış gibi yükseliyor bu dolar.

Biz bir sorumsuzluk yapsak soruşturmalar hapisler ihraçlar kınamalar başımızı kaldıramazken bu başımızdaki herifler iki elleriyle bi ekonomiyi doğrultamadıkları halde neden hesap vermiyorlar? Neden ceza almıyorlar? Üstüne üstlük milletle dalga geçip al çay iç diyerek mesnetsiz seviyesiz bir cumhurbaşkanını geçtim bonzainin doruklarındaki bi kekonun etmeyeceği bir laf ediliyor???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeğeeeeen sen bilmen şindi doskanlarda günlük %100 eniflasiyon olurdu

• ROK'un tabiriyle "Berat Albayrak köklü bir ekonomik devrim yapıyor"

Devrim yapıyor dedikler de, "ucuz iş gücü"

Dövizi düşüremiyoruz bari "ucuz iş gücü yatırımcı çekecek" diyerek durumu kurtaralım dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Yeğeeeeen sen bilmen şindi doskanlarda günlük %100 eniflasiyon olurdu

İşte bunlar hep gılışdar

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Gılışdar öyle bi badırdı sesehayı bi dahan düzelemediq

• yallah avrupa'ya norveç'e falan memnun değilsen

• Önceleri zaten beklediğim bir şey olduğu için o kadar takmıyordum

Ama son 2 gündür feci moralim bozuk kalkıyorum. Hayır altın dolar birikim var yani 5.000+ kar var sımdıden ama bu etkisiz olacak. Ben bu haldeyken elin adamı kalkıp bize hain diye zırrlayınca insanın siniri bozuluyor, karşıma çıksa bunlar yüzüne tükürülecek hale geldim resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Code

ROK'un tabiriyle "Berat Albayrak köklü bir ekonomik devrim yapıyor"

Devrim yapıyor dedikler de, "ucuz iş gücü"

Dövizi düşüremiyoruz bari "ucuz iş gücü yatırımcı çekecek" diyerek durumu kurtaralım dediler

Yalnız şunu söyliyim ucuz işçi demek refah düzeyinin dipleri görmesi demek ve cebindeki para bu kadar dipleri görürken hükümetin koltukta kalması imkansız. Her şey paraya bakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Önceleri zaten beklediğim bir şey olduğu için o kadar takmıyordum

Ama son 2 gündür feci moralim bozuk kalkıyorum. Hayır altın dolar birikim var yani 5.000+ kar var sımdıden ama bu etkisiz olacak. Ben bu haldeyken elin adamı kalkıp bize hain diye zırrlayınca insanın siniri bozuluyor, karşıma çıksa bunlar yüzüne tükürülecek hale geldim resmen

hainlikle ne alakası var? muz cumhuriyetinde, olan birikimini korumaya çalışan bir vatandaşsın sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 28 Ekim 2020; 12:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Yalnız şunu söyliyim ucuz işçi demek refah düzeyinin dipleri görmesi demek ve cebindeki para bu kadar dipleri görürken hükümetin koltukta kalması imkansız. Her şey paraya bakar.

Alıntıları Göster

iç anadolu ve karadeniz hizaya gelmiş midir? yada gelir mi sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 28 Ekim 2020; 12:29:38 >
  • iamburak kullanıcısına yanıt

Aynen de başka ne diyecekler?

Her zamanki gibi yine algıya oynuyorlar...

• Norveç de aralamış bizi bekliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değişmez. Bunlara oy veren mevcut kuşak henüz 2020 yılının şartlarına ayak uyduramamış durumda. Hep eski ile kıyaslama var kafalarında.

Sonraki kuşaklardan (Y ve Z özellikle) zaten pek oy çıkmaz bunlara.

• Biz biksak ne olur memleketin %30-40 inin bundan haberi bile yok belkide azizim ! Ne diyelim ? 2023 e kadar ne yazik ki böyle. Allah vere de iktidar degisikligi olsa da, bir kac sene icerisinde makul yeni bir iktidarla toparlansak. Önümüzdeki 3-5 sene ne yazik ki cok kötü. Yine basimizdaki iktidarla devam edersek, iste o zaman Venezuela yiz !

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurlukheykeli

yallah avrupa'ya norveç'e falan memnun değilsen

olum varsa imkanın gönder la beni valla hayır demem😄

• Hala senin gibi tipler olduğunu bilmek üzücü.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Alıntıları Göster

SSCB dağılırken oradan gelen kadınlar ucuza kendilerini satıyorlardı. Ucuz iş gücü dedikleri budur belki de. :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.