Şimdi Ara

Hepsipay geldi... Avantajlarını burada paylaşalım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: krc58 , krc58 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.372
Cevap
297
Favori
360.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsipay geldi...  Avantajlarını burada paylaşalım

Ben de neden bu ekran var? Hepsipay geldi...  Avantajlarını burada paylaşalım 

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Evet ilk deneyimimi yaptım hepsipay ile sıkıntılı bir süreç olacak sanırım başlarda. 44 TL'lik ve 7300tllik odeme yaptım.

Öncelikle odeme yaparken odeme kisminda hepsipay ile ode seçeneği çıkmıyor. Banka kredi karti ile odemeye tıklıyorsunuz. Cüzdanq yükleme yaptığınız kart bilgilerini giriyorsunuz o zaman altta çıkıyor hepsipay ile öde kısmı. Daha sonra odeme yapıyorsunuz cüzdandan ödüyor.

İlk 44₺ odeme yaptim aninda yatti 10papel (efsaneler kulübü üyesiyim)

Daha sonra 7300₺ ödeme yaptim ancak 146papel yatması gerekirken 100papel yattı. Müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtı. Yatacağıni umuyorum eksik kalan kısmın.

2-3 karttan yüklediysek ödeme nasıl olacak acaba?Oluyordur sanırım olmuyorsa cüzdan olmanın manası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

2-3 karttan yüklediysek ödeme nasıl olacak acaba?Oluyordur sanırım olmuyorsa cüzdan olmanın manası yok.

Alıntıları Göster

Müşteri hizmetleri bir tanesini girmeniz yeterli dedi. Ben yine de kayıt oluşturdum adam gibi odeme seceneklerine ekleyin diye.

• krc58 kullanıcısına yanıt

herhangi bir kart kampanyası kullandınız mı?

olumlu, olumsuz?

sektör?

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

herhangi bir kart kampanyası kullandınız mı?

olumlu, olumsuz?

sektör?

Yok hocam pederin kampanyasız kartini kullandığım icin kart kampanyasına katılmadım.

• bonus yada word dekı puanları yukleme olayı varmı acaba

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Düzelecektir.. Bana da sonradan açıldı. Efsaneler kulübü üyesiyim belki de öncelik onlarda test ediyor olabilirler. Çünkü diğer arkadaş da efsaneler üyesi olduğunu belirtmiş.
  • Paraf elektronik saymadı 😡
  • İlk kampanya sayfası aşağıda.

1- Cüzdan kredi kartı bilgileri yazıldıktan sonra geldi, peşin seçince kart puanı göründü, cüzdan seçince kayboldu, yani puan kullanımı devre dışı(bence çok önemli bir dezavantaj).

2- 10TL cüzdana hemen yüklendi.

https://www.hepsiburada.com/staticpage/761309683226131

Hızlı Öde Hep Kazan(Trendyol benzeri %1 ve %2 kazanma)

https://www.hepsiburada.com/hizliodehepkazan

Detaylar(Gözüme çarpan dezavantajlar)

Efsaneler Kulübü üyeleri için Hepsipapel kazanım üst limiti günlük 200 TL, aylık 1000 TL Hepsipapel’dir. Efsaneler Kulübü üyesi olmayan müşteriler için Hepsipapel kazanım limiti günlük 75 TL, aylık 500 TL Hepsipapel’dir. Bir aylık süre hesaplanırken son 30 gün içinde Hepsipay Cüzdanım ile yapılan alışverişleriniz dikkate alınır.

• Kampanya kapsamında kazanılan Hepsipapel tutarları, yükleme anından itibaren 90 gün içinde kullanılmazsa Hepsipay Cüzdanım’dan otomatik olarak silinecektir.
    • Kampanya kapsamında “külçe, ziynet, cumhuriyet altını ve dijital ürünler” ile aşağıda linkte yer alan ürünlerdeki harcamalardan Hepsipapel kazanılamaz.

Netice: Hiç yoktan iyi ama T.Cüzdan ile rekabet edecek kadar değil.

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Anladım, geçmiş olsun, gerek yok ekran görüntüsüne falan.

Üretim hatası da olsa 1.5 yıl sonra başka hiç bir firma kabul etmezdi TRde. Malum, kötüye kullanım tavan yapar ...

• Chembond kullanıcısına yanıt
    Evet bu yüzden amazonu övüyorum her yerde 😁
  • galaxyg kullanıcısına yanıt

Senin her mesajın Amazon övgüsü zaten. Mahalleye kurulmayan çarşamba pazarı kurulsa oda Amazon sayesinde dersen şaşırmam.

• bu aylar önce açılmıştı altın, telefonda falan puan kazandırmıyordu kapattılar sonra. yine öyle mi kaldırmışlar mı kategori sınırını? ben göremiyorum şu an

Hepsipay geldi...  Avantajlarını burada paylaşalım
  • talyurt T kullanıcısına yanıt

gg havlu attı sanki Trendyol aldı yürüdü

• Garanti elektronik kampanyasına saydı cüzdanı
  • İş Bankası Maximum kart kampanyalarında cüzdan ödemesi işleyen var mı?

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Malesef. Arkadaşlar bu sorunu ancak Hepsiburada çözer.. Lütfen hepimiz kayıt açtıralım. Pos farklı olduğu için bankaların yapmış olduğu ve listede Hepsiburada yazmasına rağmen kampanyadan faydalanamıyoruz. Böyle olursa kimse alışveriş yapmaz diye belirtelim. Mutlaka pos ile ilgili işlem yapacaklardır. En azından o posunda hepsiburada ya ait olduğunu bankalara bildireceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talyurt -- 7 Haziran 2021; 19:16:20 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Elektronik saysa da örneğin eticaret sitelerinde başlıklı kampanya olursa saymayacaktır. Hatta listede hepsiburada olmasına rağmen... Bu yüzden mutlaka kayıt açtıralım ve hepsipay posunu bankaların hepsiburada olarak görmesi için hb müşteri hizmetlerine talep açalım.
  • talyurt T kullanıcısına yanıt
    Bu durum banka kaynaklı mı HB kaynaklı mı?
    Trendyol cüzdan için de iletişime geçtiğimde, neden param adı altında bir pos kullanıyorsunuz dediğimde bu bizimle değil bankayla alakalı yanıtını almıştım.. Ne kadar doğru bilemiyorum gerçi de..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.