Şimdi Ara

hepsidijital.com güvenilir mi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
2
Favori
16.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyu açan benim adım ozan

İletişim sorunu oldu ama hallettik

mağdur olmadım sonuç itibariyle

gayet kibar şekilde hallettik arkadaşımızla

sorun şu - çok gecikiyor dostum ürünleriniz ve stok kontrolü yapmıyorsunuz bir arkadaşınz yarın gelicek ürün diyor ama 2 hafta daha bekliyorsun- insanlar beklemeyi sevmiyor çinden bile daha hızlı geliyor ürün bunu düzeltmeniz gerek.

bu kışın ki durumdu şu an bilmiyorum durumu ama kesinlikle bu arkadaşlar dolandırıcı felan değil yıllardır bilinen bir firma bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokemon11 -- 10 Temmuz 2017; 21:37:9 >
  • mesajım kayboldu sanırım tekrar yazıyorum

konuyu açan benim adım ozan

dolandırıcılık yok ama sorumsuzluk var

stok durumu online satış da iyi değiller ve ödemeler çok gecikmeli geliyor peşinden koşmanız gerek

burdaki arkadaş iyi ve kibar biri dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum. ama dediğim gibi sorumsuzlar biraz online satış da.

ürünlerimi 1 ay gecikmeli olsada teslim aldım

next machine almıştım iadesini gerçekleştirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokemon11 -- 10 Temmuz 2017; 21:43:42 >
  • Goldmaster spark hd 1200 uydu alıcısını (213 TL) sitelerinden tam geçecekken hem ekşideki yorumları okudum hem burdakileri inanamadım.
    Para iadesi yapmayanı mı ararsın cihazı 2.5 ay göndermeyeni..Bir firmada bozmasın be arkadaş.
    Bu kadar sorumsuzlukları 213 tl'ye mal oldu kendilerine.Yaptırım denetim olmayınca "karnı doyan" ın biryerleri ayrı oynuyor.Neyse umarım batmadan çeki düzen evrirler kendilerine.Teknoloji kurt sofrasıdır yer adamı
    Neyse kazanan GG'deki multivison tükanı oldu ,büyük sıkıntılar olsada GG'ye cırlar olmadı yamuk yaparlarsa THH'dan çıkan sonuçla hakkımızı alırız
    Şuna bak arkadaş ya internetten alışveriş yapmaya korkar olduk vallahi pes!
  • Ben de güvenip bu siteden next3d cihaz aldım 02/12/2017 tarihinde ama hala kargo aşamasında görünüyor. İthal etseler daha kısa sürede gelirdi. İşin ilginci canlı bağlantı filan hikaye yanıt vermiyorlar. Mesaj yazdım yine yanıt yok telefonla aradım açmıyorlar. Bir daha asla bulaşmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senut

Ben de güvenip bu siteden next3d cihaz aldım 02/12/2017 tarihinde ama hala kargo aşamasında görünüyor. İthal etseler daha kısa sürede gelirdi. İşin ilginci canlı bağlantı filan hikaye yanıt vermiyorlar. Mesaj yazdım yine yanıt yok telefonla aradım açmıyorlar. Bir daha asla bulaşmam...

Zorla İstanbul HP şube ile görüştüm önce sürat kargo dedi takip numarası verdi ama sürrat değil mng kargo imiş. kargo merkezine de binbir zorlukla uğraştım yarın getireceklermiş. Yukarıda yazılanlar gibi sahtekar değiller ama anlaşılan gerçekten yoğunlar...
  • quote:

quote:

Ben de güvenip bu siteden next3d cihaz aldım 02/12/2017 tarihinde ama hala kargo aşamasında görünüyor. İthal etseler daha kısa sürede gelirdi. İşin ilginci canlı bağlantı filan hikaye yanıt vermiyorlar. Mesaj yazdım yine yanıt yok telefonla aradım açmıyorlar. Bir daha asla bulaşmam...

Zorla İstanbul HP şube ile görüştüm önce sürat kargo dedi takip numarası verdi ama sürrat değil mng kargo imiş. kargo merkezine de binbir zorlukla uğraştım yarın getireceklermiş. Yukarıda yazılanlar gibi sahtekar değiller ama anlaşılan gerçekten yoğunlar...

6 ay önce mesaj atmışım hala düşüncelerim değişmedi.Yine alışverişlerimde bu firmayı tercih etmedim.
    Yoğunluk bahane değildir hocam.Kamyon Kamyon uydu ve ekipmanları kargolamıyorlar ya.Kimse aldığı ürünün arkasında debelenmek istemez.Bak birsürü uğraşmışsınız.
    Alışveriş yaptığın firma güven verecek.Zamanında kargolayacak ve ilgilenecek.Hepsidigital'de 3'üde vardı zamanında.Ama çok bozdular.
    Hayır gerçekten merak ediyorum.Envai çeşit alternatifin var.Hiç olmadı yurtdışı seçeneği var,sen kaliteyi daha da arttıracağın yerde firma olarak düşürüyorsun.Birde üstüne 10-15 tl aralığında pahalı satıyorsun birçok üründe piyasaya göre.
    İyi cesaret vallahi hele bu sıkışık devirde

• 2 haftadır ürün kargolanmıyor telefonlara bakmıyorlar yada yüzüme kapatıyorlar nereye şikayet edebilirim bayada para kaptırdım 530 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilosever

2 haftadır ürün kargolanmıyor telefonlara bakmıyorlar yada yüzüme kapatıyorlar nereye şikayet edebilirim bayada para kaptırdım 530 tl

Diğer internetten satış yapan mağazalar gibi, bunlarda stoksuz çalışıyorlar.

Bu firmanın web satış sayfalarında ilan edilen ürünlerin çoğunluğun, kaynak satıcısından ( toptanci) stok takibi de yapılmıyor. Hal böyle olunca, stokta olmayan ürünü gönderemiyorlar.

Tabi para iadesini de bilerek geciktiriyorlar.

Parayı kullanıyorlar yani...

Bir nevi tokatçılık diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayı nasıl alabilirim 2 haftadır ne telefonu açıyorlar nede mesdajlara cevap veriyorlar İstanbulda olsam merkezlerine gidecem
  • quote:

Parayı nasıl alabilirim 2 haftadır ne telefonu açıyorlar nede mesdajlara cevap veriyorlar İstanbulda olsam merkezlerine gidecem

Firma, sanırım batmak üzere...

Ürünü göndermedikleri için, Savcılığa suç duyurusunda bulunmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Parayı nasıl alabilirim 2 haftadır ne telefonu açıyorlar nede mesdajlara cevap veriyorlar İstanbulda olsam merkezlerine gidecem

sadece uydu satan firma kaldımı başka acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

sadece uydu satan firma kaldımı başka acaba?

Sadece uydu ürünleri satan firma kalmadı, sanırım.

Esasında uydu ürünleri piyasası, sektör oluşturacak büyüklükte bir piyasa değildir.

Dolayısıyla her türlü elektronik eşya satan dükkanlar diye bir niteleme yapmak gerekir, diye değerlendirmekteyim.

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Eksen uydu firmasından 4-5 kez sorunsuz alışveriş yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 26/03/2018 tarihinde verdiğim siparişi (sipariş no:TS26035126)

An itibariyle halen daha göndermediler, sitesindeki telefonlara bakan yok, yerleri ne istoçta ne de Karaköy’de yerlerini bilen yok. Sordum, soruşturdum, kimse nerede olduklarını, nereye taşındıklarını bilmiyor. Hiç bir şekilde ürün almayın, aldırtmayın yoksa sizde benim gibi mağdur olursunuz.

Şu anda savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 4 Nisan 2018; 16:42:22 >
  • bu dolandiricilari herkes gorsun diye yukari
  • Gerçekten sinir bozucu bir durum.

Madem sipariş karşılanamıyor, vakit geçirilmeksizin bedel iadesi yapılmalıydı.

Şikayet sonucu gelişmelerden haberdar edin lütfen. Sipariş verme niyetinde olanlara, sizin mesajınız uyarıcı olacaklardır.
  • ürün temin edilmeyle ilgisi yok adamlar para çarpmak için siteyi paravan olarak kullanıyorlar hayretki hala bu site açık ve insanları dolandırmaya devam ediyorlar
  • quote:

ürün temin edilmeyle ilgisi yok adamlar para çarpmak için siteyi paravan olarak kullanıyorlar hayretki hala bu site açık ve insanları dolandırmaya devam ediyorlar
    katiliyorum. ama o site acik oldukca bu surer, insanlar bilemez.
  • Bende geçen cuma vestel uydu alıcısı sipariş vermiştim.<keske sipariş vermeden önce bu yazıları gorseydım.<neyseki ucuz olanı almışım(110TL)
  • Bende vestel codebox cihaz aldım hala kargo yok kredi kartı ile almıştım kart bilgilerini çalabilirler mi ?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.