Şimdi Ara

Hepsiburada Lightning kablosu orijinal midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
5.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HB'de böyle bir ürün var ama orijinallik ile ilgili bilgi verilmemiş.
    http://www.hepsiburada.com/liste/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz/productDetails.aspx?productId=teldataip5&categoryId=29010123&SKU=TELDATAIP5

Alan, gören var mı orijinal midir?

• Orijinaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makaroncu kullanıcısına yanıt
    peki orijinalliğinden nasıl emin olacağız?
    nasıl oluyor da normali 70tl iken bu 40 oluyor?
    neden kutusuz bu kablolar ?
  • Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur

• Orjinal lightning'lerin kablosunun üzerinde seri numarası var hocam. Çakmalarda böyle bir yazı yok..
    129 liradan düşmüş müş üç kagıda bak :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutusuz yazıyor zaten orjinaller hep kutulu

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

peki orijinalliğinden nasıl emin olacağız?
    nasıl oluyor da normali 70tl iken bu 40 oluyor?
    neden kutusuz bu kablolar ?

Teknosa vb mağazalardaki iphoneları yada tabletleri şarj etmek için açtıkları ve daha sonra kutularının kayboldugu ürünler olabilir mi ki bunlar. Magazada satamayacakları için online magazadan satıyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 12 Kasım 2014; 10:24:18 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Selam. Başında Apple yazıyorsa o ürün orijinaldir. Firmalar zaman zaman Apple tüketicilerini yakalamak için bu tip indirimler yapabiliyorlar.
  • Apple online store da 49tl zaten
    Hepsiburada da olduğu için sahte değildir dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur

hocam orijinalinin ebay-aliexpress vb sitelerdeki en iyi üründen bile daha kaliteli olduğu belli. belkin vs firmaların da ürünleri o fiyatlara satılıyor. ürünün üretim maliyeti 5tl olabilir. bunun içinde endirekt maliyetler de var. ürünün arkasında durmak var. tüm bunlar birleşince 70tl yapmasa da en az 25-30 etmeli. geri kalanı da marka :)
  • Kutusuz diye not düşmüşler. Herhalde biri elinde fazladan olan kabloyu satıyor.
  • Hepsiburada'dan orijinal diye para verip ürün almam. Zamanında az sahte ürün satmadılar. 10 lira daha verip Apple Online Store'dan almak en mantıklısı.
  • ben 2 adet aldım. yorumlara bakılırsa orjinal kablo applestore' dan sipariş versem kargo ücretide alıyor böyle daha uyguna geldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Orjinal 70 liraysa yuh maliyeti 5 tl olan biseye apple gercekten buyuk firma bu zihniyetlede daha cok buyur

hocam orijinalinin ebay-aliexpress vb sitelerdeki en iyi üründen bile daha kaliteli olduğu belli. belkin vs firmaların da ürünleri o fiyatlara satılıyor. ürünün üretim maliyeti 5tl olabilir. bunun içinde endirekt maliyetler de var. ürünün arkasında durmak var. tüm bunlar birleşince 70tl yapmasa da en az 25-30 etmeli. geri kalanı da marka :)

Bende bu kadar soysam bende marka olurum yazik gercekten

• onun yerine lightning-microUSB çevirici almaya karar verdim. herkese teşekkürler
  • Apple kablousu alma. Onun yerine belkin al hama al daha uzun ömürlü en azından.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar

HB'de böyle bir ürün var ama orijinallik ile ilgili bilgi verilmemiş.
    http://www.hepsiburada.com/liste/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz/productDetails.aspx?productId=teldataip5&categoryId=29010123&SKU=TELDATAIP5

Alan, gören var mı orijinal midir?

Merhaba;

Aşağıdaki link den ilanıma bakabilirsiniz. 42 tl + 5 tl kargo. Orjinal ürün ve 1 m dir. Fatura-Fiş mevcuttur.

http://www.sanalpazar.com/Iphone-5-5s-5c-Orjinal-Data-Kablosu__isp18865750

• 49 tl zaten app store da 50 cm. Al yeter artar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lütfen daha fazla cevap atmayın konuya. lightning-microusb adaptörü aldım. o şekilde kullanıcam. teşekkürler
  • H burada uckagaitci ya

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.