S

Binbaşı
02 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Bu ürün hakkında hiçbir yorum bulamadım. Kullanan var mıdır?
LG F4J9JSP2W Wi-Fi A+++ 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Açıkçası özellikleri ve fiyatı çok tatmin edici görünüyor. Ama kağıt üzerinde olduğu gibi pratikte de iyi midir?
Daha önce LG marka bir beyazeşya kullanmadığımız için tereddüt ediyoruz.

Yerine önerebileceğiniz başka ürünler varsa dikkate almak isterim.

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere Türkiye'de henüz apple pay desteği yok. Eskiden boon uygulaması aracılığı ile Türkiye'de apple pay kullanabiliyorduk, ancak şu an Türkiye'ye hizmet vermeyi kestiler.

Dün yandex money ile sanal kart oluşturdum ve Apple Pay'e ekledim. Ancak sanal kart'a para aktaramıyorum (Sanırım türk kredi kartı kabul edilmiyor).
Üstelik aktarsam da, sanırım rusya dışında ödeme yapamıyorum.

Şu an Türkiye'de apple pay kullanmak için herhangi bir alternatif çözüm bilen var mı?
Kolaylıkla yurtdışı sanal kredi kartı yaratıp, para aktarabileceğim bir banka var mı?
Arkadaşlar merhaba,

Şu anda aracımda Vakıfbank Kredi Kartıma bağlı bir HGS etiketi var.
Bu kredi kartını artık aktif olarak kullanmıyorum, dolayısıyla ekstremde gelen tek şey HGS harcamalarım.

Garanti bankası kredi kartımı daha aktif kullanıyorum. Dolayısıyla Garanti'den yeniden başvuru yapmak istiyorum. Vakıfbank Kredi Kartımı iptal etmek istiyorum.

Bu durumda gelen HGS mi aktif olur eskisi mi? Yoksa her ikisi de birden mi?
Eski etiketi iptal etmem gerekir mi?
Eski HGS'deki bakiye ne olur?
Aynı anda 2 HGS aktif olabilir mi?
Kaçak geçiş okuyup, eski kredi kartım iptal olduğu için trafik cezası gelir mi?

Bu geçiş sürecini nasıl yapabilirim. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.
konu iptal
Arkadaşlar aktif olarak kullandığım bir sistemim var

Ön tweeterlar 2kanal ve midler 2 kanal olmak üzere 4 kanallı amfiye bağlı
2 bass da ayrı bass anfisine bağlı.

ön tweeterlarım araba stop halindeyken bile TISSSS sesi yapıyor.
Biraz araştırdım NOISE FILTER alıp DECK çevirici ile amfi arasına koydum, sorun çözülmedi.
Daha sonra amfinin bütün girişlerini söktüğümde sesin devam ettiğini farkettim. yani amfinin girişleri boştayken, tweeter TISS sesine devam ediyor.

Bunun sebebi ne olabilir? anfinin değişimi yapıldı sorun devam ediyor. Acaba ses kapalıyken bile kablolarda bi voltaj var da onun sesi mi?
Arkadaşlar merhaba

25 Ekimde Turkcell'den kontratlı aldığım iPhone 6 Plus 64gb Space Gray Cihazımla ilgili bazı şikayetlerim var

1- Cihazı alır almaz jelatinle kullanıyordum. Daha yeni jelatini çıkarttım. Home tuşunun solunda, camın altında sanki tozmuş gibi bir beyaz nokta var ve hareket etmiyor.
2- Turkcell kullanıyorum. Bazen 3G yazmasına rağmen internet yokmuş gibi davranıyor. bir sayfa çağırıyorum bekliyorum anca geliyor. Sim kartı değiştirdim, direkt nano sim aldım. restore ettim. halen devam ediyor. her zaman yapmıyor ama günde 2-3 kez kesin yaşıyorum
3- Üstteki sorun olduğunda telefon ısınmaya başlıyor.
4- Bazen direkt kilit ekranından kameraya girdiğimde, çektiğim resimler ve videolar kaydolmuyor. bunu da 2 ayda 2 kez yaptı

Bugün(24 Aralık) 20:30da Zorlu Center'da randevum var. Değişim talep edeceğim ama 1 numaralı hata dışındakiler her zaman olmadığı için nasıl ikna edebilirim bilmiyorum. Sadece ekran değişmesini de istemiyorum. Sonuçta yepyeni cihaz.

Neler önerirsiniz?

EDİT: 25/12/2014

Arkadaşlar dün 20:35'te genius arkadaş geldi. Sorunlarımdan bahsettim. tabiki sadece birinci sorunumu gösterebildim. diğerleri sorunsuz çalışıyordu.
Bu sebeple değişim istedim. kanunda ilgili maddeleri belirttim. Servis sorumlusu Soner Bey tüm havasıyla "isterseniz tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz" dedi. Ben de uğraşmak istemediğimi belirterek ekran değişimini kabul ettim.
21:45'te ekran değişimi yapılmış olan cihazım bana verildi.
ŞOK! yeni ekranın içinde de toz vardı. Soner Bey'e gösterdim. kabul etti. KARAR: yeniden ekran değişecek. fakat servis kapandığı için başka güne kaldı. Not ettiler, cihazımı alıp çıktım.

Maşallah Apple'a süpersiniz! 2 Aylık cihazımın ekranı iki kez değişmiş olacak.
Ama haklarını yemek istemem ekran gayet güzel takılmış da, sıfır cihazda, sıfır ekranda bu kadar toz kaçması nedir?
Merhaba arkadaşlar

HB'de böyle bir ürün var ama orijinallik ile ilgili bilgi verilmemiş.
http://www.hepsiburada.com/liste/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz/productDetails.aspx?productId=teldataip5&categoryId=29010123&SKU=TELDATAIP5

Alan, gören var mı orijinal midir?
Arkadaşlar geçen hafta iphone 6sı olan birisiyle (avm'de karşılaştığım) konuşurken komple jelatin kaplattığını söyledi. baktım çok hoş duruyordu.
ben de dün yeni iphone 6 plus aldım. komple jelatin hiçbir yerde bulamadım. sadece ekran için buldum. aradığım şey arkaya ve yanlara da kaplanıyor. siz biliyor musunuz nerde satılır?
Arkadaşlar aranızda vodafone red kullanan varsa, çeşme'de kullanmak için giriş kodu ihtiyacım var.

yapılması gereken "PLAJ" yazarak 6666'ya ÜCRETSİZ SMS atmak

telefon numaranızı ve gelen şifreyi bana PM atarsanız çok sevinirim.

Kendi haklarımı bitirdiğim için sizden rica ediyorum. Bir sezonda 5 giriş hakkı alınabiliyor çünkü.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Game Center
secospacos
Modem
Cisco
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.018
İkinci El Bölümü Mesajları: 499
Konularının görüntülenme sayısı: 231.024 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 92 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.