Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
17
Favori
39.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelen 100 lirayı çekebiliyor muyuz karta

• insafsızherif kullanıcısına yanıt
    Hayır, papel olarak yükleniyor. Ama market alışverişlerinde de kullanabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    3 temmuz sipariş verdim 6 temmuzda aldim gelen giden bişey yok bendede hocam hatta 100 TL kazandın diyede akabinde mesajda gelmiş bekleyelim bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben maille yeni hesap açtım. Cüzdan doğrulaması yapmadım tc tutmuyor diye şimdilik. Az önce alışveriş yaptım Bana sms gelmedi, sipariş kısmında görünüyordu.. 30 temmuzda bakalım yatacak mı.

• Benim bugün yattı 100 TL. Tam 15 gün sonra yatıyor

• ebilgili E kullanıcısına yanıt

Ayin 2sinde mi alışveriş yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Temmuz'da sipariş verip papeli yatan var mı? Bana alışverişten hemen sonra 14 gün sonra yüklenecek şeklinde aşağıdaki sms gelmişti ama henüz kazandığım papel cüzdana yatmamış görünüyor.

Tebrikler, Ilk alisverisinin %50'si bizden! ile 99.95 TL Hepsipapel kazandin. Hepsipapellerin 14 gun sonra Cuzdanina yuklenecek.https://www.hepsiburada.com/cuzdanim B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 16 Temmuz 2022; 15:37:29 >
  • Alışveriş saatinizde yatabilir

• Bana da yatmış. 25 yaş üstüyüm

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

ben sizi yaşı büyük sanıyordum 26 yaş durumunda bir açık mı yakaladınız yoksa  

• xxxcem kullanıcısına yanıt

yaş tutmuyor zaten. İlk sayfadaki şartlarda;

Efsane Gençlik, Hepsiburada'nın 15 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından gün almamış 15-25 yaş arasındaki kullanıcıları veya edu.tr e-posta uzantılı hesapları ile üye olan ve e-posta doğrulama işlemini gerçekleştiren kullanıcıları kapsamaktadır.

bu maddede yaş veya edu maili diyor. efsane gençliğe de üye değilim. sepette 100tl papel gözükmüştü. alışverişten sonra da 14gün sonra papel yüklenecek smsi gelmişti. dün yüklendi.

şartlar değişmediyse, aynı şekilde olur yine heralde.

sagolun hocam ve-veya kısmını atlamısım  

• şuna bir açıklık getirelim cüzdan doğrulaması şartı yok cüzdanı doğrulamadım 100tl dün geldi , yani bu şartı neden şart koşuyorsunuz arkadaşlar palangalardan kurtulun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    1inde yapmıştım 16 sında 00:00 da yattı

• E-pin kod alımında geçerlimi acaba bilgisi olan var mı?

• cnkst kullanıcısına yanıt

Doğrulamadan cüzdandaki parayı nasıl kullanacaksınız peki?

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    tıklakazan hediye papelleri nasıl kullandıysam

• iadesi gelenlere çok önemli bir sorum var. ödemeyi cüzdan ile mi yaptınız direkt kartla mı öde dediniz?
    ben kartla öde dedim cüzdana aktarma olayını seçmedim iade gelir mi sizce yine de?

not:Sepette kampanya gözüküyordu. ama siparişimin ayrıntısında visa 20tl indirim kampanyası gözüküyor lakin yüzde 50 kampanyası gözükmüyor. paycell ile ödedim

paycell 200/50 kanpanyasında hatta yüklenen 50tl parada 1ay süre dışında herhangibir kısıtlama varmı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.