Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
17
Favori
39.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapelefsanegenclik.hepsiburada.com
    Efsane Gençlik
    https://efsanegenclik.hepsiburada.com

dikkat: İlk alışverişinin %50'si bizden! kampanyasında ilk alışverişiniz premium abonelik alımı olursa hediye papel olarak sadece 4,95 tl alırsınız 100 tl den olursunuz

Katılım Şartları

01. Efsane Gençlik, Hepsiburada'nın 15 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından gün almamış 15-25 yaş arasındaki kullanıcıları veya edu.tr e-posta uzantılı hesapları ile üye olan ve e-posta doğrulama işlemini gerçekleştiren kullanıcıları kapsamaktadır.

02. Efsane Gençlik kampanyalarından yararlanabilmen için TCKN veya e-posta doğrulamasını ilgili ekranlardan gerçekleştirmen gerekmektedir. Doğrulama yapmadığın takdirde Efsane Gençlik kampanyalarından faydalanamazsın.

03. TCKN veya e-posta adresini doğrulama adımlarını gerçekleştirdikten sonraki İlk Siparişinin Yarısı Bizden kampanyası kapsamında kazandığın Hepsipapeller alışverişini tamamladığın tarihten itibaren 15 gün içerisinde Hepsipay Cüzdan'ına yüklenecektir ve 100 TL ile limitlidir. Her TCKN'nin veya e-posta adresinin bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabildiğini hatırlatmak isteriz.

04. TCKN veya e-posta adresini doğrulama adımlarını geçtiğin ilk siparişinden sonraki siparişlerinde 23:00 ile 07:00 saatleri arasında geçerli olan %10'u Bizden kampanyası kapsamında kazandıkların alışverişini tamamladığın tarihten itibaren 15 gün içerisinde Hepsipapel olarak Hepsipay Cüzdan'ına yüklenecektir. Bu kampanya kapsamındaki her siparişindeki indirim 25 TL ile limitlidir.

05. Efsane Gençlik kampanyaları kapsamında kazanılan Hepsipapeller Hepsipay Cüzdan'ına yüklendikten sonra 30 gün geçerlidir. Kullanılmayan Hepsipapeller, 30 günün sonunda silinecektir.

06. Efsane Gençlik kampanyaları kurumsal müşteriler için geçerli değildir.

07. Hepsiburada, Efsane Gençlik kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 1 Temmuz 2022; 18:30:28 >

• Anne kızlık soyadı ve baba kızlık soyadı da isteniyor mu bilgiler arasında

• Veya dediğine göre kimlik doğrulaması yapmadan sadece email doğrulaması yapsak sıkıntı olmuyor anladığım kadarıyla 25 yaş üstü içiin.
  • 25 yaş üstüyüm edu.tr li hesabıma indirim çıktı. Önerisi olan var mı :)
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    Nasıl indirim çıktı hocam ne kadarlık detay verseniz. Benim de var edu tr posta adresim üye olmadım henüz

Hemen sipariş geç bekleme

• edu.tr mail adresi alabileceğimiz bir yer varmı 

• Bende yemedi

• superhead kullanıcısına yanıt
    Üniversite
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    100₺ hocam. Ürün sayfalarına girince gözüküyor.
    100 papel iadeyi mi diyorsunuz yoksa sepette direk 100 mü iniyor

nasıl oldu ilginç bende birçok kişiden denememe rağmen hepsinde bu hatayı verdi, bence imkansız.

• Kampanya
    İlk alışverişinin %50'si bizden!
    100,00 TL

Yazıyor sepette ödeme özetinde.

Yaş değil ama bende de benzer bir hata var. Sebebini anladım sanırım ama yazmaya gerek yok Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel 

Bunlarda o beyin var mı bilmiyorum ama fixlerler belki

Böyle gözükmesi lazım arkadaşlar yoksa sipariş geçmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 1 Temmuz 2022; 15:35:32 >
  • KPSS kitap seti alacaktım, %15 de bana özel kitaplar için sepette indirimim varmış. Güzel oldu bu, teşekkürler konu sahibine.

Açıklamaları okuduğunuzda anlarsınız ama yine de yazayım, ilk alışveriş derken kampanyaya katıldıktan sonraki ilk alışverişten kastediliyor. Sepette %50'si bizden diye bilgilendirme çıktı karşıma.

Ürünü kredi kartıyla taksitli bir şekilde almam kampanya açısından sorun yaratmaz umarım.

Edit: Şimdi fark ettim, Efsane Gençlik kampanyasına katılanlara Hepsiburada Premium 10 lira yerine 7 liraymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 1 Temmuz 2022; 16:9:31 >
  • Kudurun boomerlar
  • Sadece ilk siparişte mi geçerli ?

Biraz önce hepsiburada premium alcaktım 10 lira normalde.Efsane gençlik ile 7 Tl.Birde ilk siparişte yarısı bizden ile 3.5 lira oluyor.Eğer böyleyse önce 200 liralık bir ürün alıp sonra premiuma geçeyim.
  • "Bu kampanya kapsamındaki her siparişindeki indirim 25 TL ile limitlidir."

• Arkadaşlar yaş önemli mi şimdi yoksa edu email yeterli mi? Kampanyaya nerden katılıyoruz bir de göremedim uygulamada
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.