Şimdi Ara

Hepsiburada Efsane Gençlik 200TL harcamaya 100 TL Hepsipapel (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
17
Favori
39.435
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir defa ya mahsus aldığımızdan çıkmaz ama 23:00 dan sonra gece tarifesi açık ;)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    Evet iste onu çözemedim gece %10 bile yattı
    Yeni hesapla edu tr mi onaylasam eski hesaptaki edu tryi silsem olur mu?
    Yalniz cuzdan onayim bile yok

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

ürünü sepete attığımda 100 tl indirim yazıyordu, doğum tarihi, tc vs hiç birini girmedim. sadece hiç kullanılmamış bir numara ekledim hesaba. onunla da ilgili olabilir. hbaysenur twitter'da destek veren yetkili.

• devam ediyor mu bu kampanya ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    cüzdan onaylı olup olmaması önemli değil , 100tl indirimi daha önce almışsın varsayıyorum, yeni hesabına ekle dene sorun olursada whatsapp tan hb ile iletişime geç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edu uzantılı mail adresi ile değiştirdim ..premimum 7 TL görünüyor fakat sepete ürün atıp ödeme sayfasında baktığımda 100 TL göremiyorum...sorun ne olabilir ? Teşekkür ederim

• cnkst kullanıcısına yanıt
    Almadım ben 100tl daha hiç ilk siparişte edu tr yokken 10tl almıştım onu da kullanmayinca silmişti hb guvenilmiyor naptigi belirsiz 100tl istemiyorum da şu ücretsiz kargo niye olmuyor artık onu versin yeter bana

• 32 yaşlı mı oluyor, üzüldüm:(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yeni üye olan yok mu edu maili ile ya devam ediyor mu bu kampanya 100tl hepsipapel gösteriyor mu sepette?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcuttaki maili edu uzantılı mail adresi ile değiştirdim...100 TL hepsi papel ödeme asamasinda görünmüyor... WhatsApp yazdım daha önce onlarca siparişin olmuş ilk sipariş olacak diyor ...edu uzantılı mail adresi ile siparişim olmadı diyorum bu şekilde yararlanan çok kişi var dedim ama şartları sağlamıyorsunuz diyor başka bir şey demiyor.

• iki gun once denedim evet gösteriyor

• Daha önce de yazdım edu mail ile üye olup alışveriş yaptım, sepette de 100tl hepsipapel gösteriyordu, ona rağmen kazanım gerçekleşmedi, ısrarla kimlik doğrulama yapmamışsınız dedi başka birşey demedi müşteri yetkilisi, şartlarda öyle birşey yazmadığı halde, Hepsiburadaya olan güvenim tamamen bitti, bundan sonra böyle ileri tarihli kazanımlı hiçbir kampanyasına katılmam

• Hocam benim de kimlik ve cüzdan doğrulaması yok bu kampanyayı göremiyorum nasıl görebilirim işlemleri yaptıktan sonra mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 31 Ağustos 2022; 17:58:59 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.