Şimdi Ara

Hepsiburada’dan Amazon Prime’a rakip hizmet: Hepsiburada Premium (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
14.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada’dan Amazon Prime’a rakip hizmet: Hepsiburada Premium

Son yılların Türkiyesinde ahlaksızlığın nasıl meşrulaştırıldığının kanıtlarından biridir bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hargon -- 21 Haziran 2022; 20:24:34 >
  • Hargon kullanıcısına yanıt

Bunun ahlaksızlıkla bir ilgisi yok zira bu tip üyeye özel durumlar yıllardır kullanılan bir özellik. Hatta iş bankasında sıra alırken kredi kartını kullanırsan kartını kullanmayanlara göre daha ön sıra alıyorsun. Aynı şey telefon hatlarında da var mesela...

• sasuta kullanıcısına yanıt

senin bu yazdıkların için aynı şeyi tekrar söylüyorum: Son yılların Türkiyesinde ahlaksızlığın nasıl meşrulaştırıldığının kanıtlarından biridir bu...

• blu tv olsa ne olmasa ne ?

İdeal bir dünyada haklı olabilirsin ama mevzunun son yılların Türkiyesi ile ilgisi yok onu demek istiyorum.

Puhahaha. Ahlaksızlıkmış! Boşuna mı para verip premium alacak insanlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1998’den beri e-ticaret sektörünü domine eden firma “Yarın Kapında” olan ürünleri bile tedarik etmeyi beceremiyor. Amazon Prime dururken Hepsiburada’nın Premium’u bana güven vermiyor.

Ayrıca üye olacak insanların büyük çoğunluğu sırf BluTV birkaç tl ucuz gelecek diye üye olacaktır o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ücreti nedir bu premium olayının.

• oguzhp O kullanıcısına yanıt

Tamam amazon büyük firma ama yakın zamanda ikisindede iade ürünün evden teslim alınması ve ücret iade sürecini deneyimlemiş biri olarak diyebilirimki hepsiburada daha önde

• Ben olsam premiım ğyesi olur ve 1 hafta sonra bu olayın reklamasyonunu tekrar gündem ederdim.
    Ne kadar premium ayrıcalığımız varmış görmek istiyorum derdim MH’ya. Bakalım ne yapacaklar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hb şuan kendini daha rezil ediyor sanki. premium hesap ALAMAMAK nedir ya ? amazonun prime'a geçme özelliğini kapatması gibi birşey bu. niye açtılar, açtılarsa şimdi niye satmıyorlar bu özelliği anlamadım.

• Keşge GittiGidiyor kapanmasaydı da bu rekabete ortak olsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb pismanliktir net

• Tırnağı bile olamaz. sakal kesme makinesi aldım memnun kalmadım iade ettim Amazon'da. hadi hodri meydan, HB'de iade etmeye kalkın da görelim.

• 2007den beri alisveriş yaparim limango markafoni vipdukkan hizlial.com zamanindan beri. Burdaki eskiler haric cogu kisi bu siteleri bilmez. 2007den beri evime gelen kargonun haddi hesabi yok. Gunde 4 ayri kargo sirketinin geldigini bilirim kargo getirmek icin. hatta kargocular o kadar taniyolardiki carsida pazarda denk gelip konusmuslugumuz oluyodu Bi ürün nerde ucuzsa yada nerde kupon varsa ordan alisveris yaparim. Illaki amazondan yaparim diye bi olay yok.. a sitesinde alacagim ürün 100 liraysa b sitesinde kuponla 80e alabiliyosam o durumda benim icin en iyi site b sitesidir. Baska bi ürün a sitesinde daha uygunsa o gün en iyi site a sitesidir. Burda amazondan baska bi yerden almam diyenler komiksiniz. Sicak firsatci olmanin ruhuna aykiri hareket ediyosunuz

Hepsiburada alisverislerimden bugune kadar iade konusu dahil hicbir sorun yasamadim. Eksik gelen ürünün eksik parcasinida gonderdikleri oldu. Memnunum hb den

Bu arada gittigidiyorunda cok ekmegini yemistik. Üzüldüm acikcasi. Limangoyada üzülmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 22 Haziran 2022; 5:42:58 >

• soldier_x kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşadığında vazgeçersin. Hangisi olacağıda çok belli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rekabet etmek iyidir, HB kendisini ekstra geliştirecektir. Buda otomatik olarak bize yarayacaktır.

• Tüm alışverişlerde kargo ücretsiz derken hepsiexpress dahil mi acaba?

• Bey V kullanıcısına yanıt
    Haberde yazıyor. :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.