Şimdi Ara

HEM NAVİGASYON HEM USB HEM CD ÇALAR HEM RADYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben resimdeki türden bir teyp aryorum.
    Radyo, cd çalar, usb giriş, dvd oynatma ve navigasyon özelliklerini istiyorum
    bu resimdeki cihazda sadece navigasyon yok, buna benzer tavsiye edebileceğiniz bi cihaz varmı. İçten çıkmalı istemiyorum, böyle sabit olacak. Bunun fiyatı 600ytl

• navitech düşündünüz mü? çok da güvenilir değil ama aradıgınız özellkleri barındıran modellerı var. Hem de ucuzdur.
  • Bunu nereden temin ediyorsunuz acaba?

@audiocu Navitech in hangi modeli uygundur?

TEşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Bunu nereden temin ediyorsunuz acaba?

@audiocu Navitech in hangi modeli uygundur?

TEşekkürler

burayı bi ınceleyın :

http://www.navitech.com.tr/arac-ici-multimedya-audivideo-dt8600.asp#Arac_ici_Multimedya_Ses_Goruntu_Sistemleri
  • 1650 YTL NAV-C21TD modeli işimi görür ama bununda fiyatı çok uygun gelmedi açıkcası...
  • Aynı ürünler sıralamasında navitech in ürünü en ucuzu olacaktır. Siz birde gidin pioneer jvc falan onlara bakın bakalım fiyat nasıl oluyormuş

Al sana ama fiyatını bilmiyorum. Pioneer NavGate AVIC-F900BT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07 Osman -- 23 Mayıs 2008; 23:48:51 >
  • NAVİTEC olarak içinde gps olmayanı var 850 -900 ytl civarıdır dir rami de desi alarm marmara bölge bayi satıyor
  • Navitech, Sunny ve For-X in aynı kasa çok benzer özellikli teypleri var, aslında hangisini alsak olur gibi gözüküyor...

Navitech8600

Sunny SJ 3060

For-X x-16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _crash_ -- 25 Mayıs 2008; 21:45:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _crash_

Navitech, Sunny ve For-X in aynı kasa çok benzer özellikli teypleri var, aslında hangisini alsak olur gibi gözüküyor...

Navitech8600

Sunny SJ 3060

For-X x-16

Bunların Hepsini çok iyi inceledim. hiç bir özellikleri yok. ancak fiyat olarak bana yüksek geldler onun yerine çin mallarını almak daha akıllıca geldi bana.
    Birde şunu inceleyin ben bunu aldım. Bu arada çin malı değil Kanada malı. :)

http://urun.gittigidiyor.com/7-quot-DOUBLE-GPS-NAVIGASYON-BLUETOOTH-DOKUNMATIK_W0QQidZZ9969309QQturZZ1#aciklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trody -- 26 Mayıs 2008; 9:52:31 >

• Güzel bir ürün güle güle kullanın,

Tek sıkıntısı yurt içi garantisi ki umarım ihtiyacınız kalmaz,

Kullanmaya başladığınızda izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  • cihazı aldım ve 2007 model focus GHIA aracıma taktırdım. cihaz vario marka. tek kelime ile mükemmel uyum sağladı. gps blutooth harika çalışıyor. gps de 81 il yüklü geldi ona sorunsuz çalıştı. ürünü satan arkadaş son derece ilgili. sorusu olan arkadaşların sorularını yanıtlayabilirim. Saygılar.
  • Aracında nasıl durdu resmini paylaşabilirmisin

• iyi günlerde kullanın. Fiyatını öğrenebilirmiyim ve garantisi var mı
  • Arkadaşlar hesaplı ve taksitli temin edebilecek var mı aramızda acaba?

• öncelikle iyi dilekleriniz için herkese çok teşekkür ediyorum. dilerim isteyen herkesin olur. garantisi yok öncelikle bunu söyleyeyim spot mal çünkü. gittigidiyordan 12 taksit 1.250 YTL .
    quote:

Orjinalden alıntı: efecs

iyi günlerde kullanın. Fiyatını öğrenebilirmiyim ve garantisi var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trody -- 1 Haziran 2008; 20:39:26 >
  • bunlara ses sistemı bağlanınca nasıl oluyor acaba bende nacitech almayı dusunuyorumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.