Şimdi Ara

oto aksesuar dükkanı açmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
37.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben ve yakın bi arkadaşım ortaklaşa bi yer açmak istiyoruz aslında ikimizde çalışıyoruz ama aldığımız ücret düşük olduğu için ek iş yapmak istiyoruz ikimizinde boş zamanı çok ben olmadığımda o , o olmadığında ben bide kardeşim dükkana bakar
    kardeşim demişken kardeşimin otomotiv sektöründe iş yeri açma belgesi var ama otomotivle ilgili hiç bir şeyden anlamıyoruz o yüzden aksesuar alıp satmak istiyoruz
    aslında başka sektörde ola bilir sizde fikir vere bilirsiniz
    oto aksesuar açmak için ne kadar para gerekir satacaklarımızı nerden ucuza temin edebiliriz
    fikirleriniz benim için önemli
    bu ara unutmadan yazayım diyarbakırda yaşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahannee -- 25 Haziran 2014; 1:04:32 >

• Bende bu iş için çok kafa yordum kısa özet isterseniz

1 dukkan 1 yıllık kira + depozito kira en az 1200 desek 6000 depozito

Raflar raf camları tabela ışıklandırma 5 bin 6 bin 2.el bulursanız yüzde 70 düşer fiyat

Vergi mükellefi olacaksınız belediyeden izin bimnemne ruhsat 4 5 bin oraya gider.

1 oto aksesuarci sırf aksesuar satarak dönmez cam filmi kaplama v.b olacak yoksa batarsiniz

Film den anlayan usta bulacaksınız tabi kaçabilir müşterileri çalar abi ben sana yarı fiyatına yaparım telefon numaram bu ara hesabı.

Türkiyede çok toptancı var mesela bu xenon kitler nette 50 tl adam çinden 1 tir dolusu getiriyor tanesi max 8 9 dolara burda satıyor 55 tl.lipler var 15 tl sanıyorlar cinden 80 cent 90 cent e geliyor.tsbi bu yazdıklarım toptancı olcaksaniz.tr dende alabilirsiniz.bence 500 600 tl bir projeciye verin size araştırsin sunum yapsin yoksa çok zarar edersiniz.

Özet olarak 70 80 bin tl çıkar cepten hocam tr den mal alırsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cevap için sağol tehlikeli bi iş yani
  • sahannee S kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fizibilite yapılması lazım yoksa batmaniz yüzde 100 mümkün :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnnie Walkerr verdiğiniz cevap için teşekkür ederim, bu projecilere nerelerden ulaşılabilir.
  • başkasının aklıyla olmaz, çıkralığını yapmadığın işin ustalığıda olmaz, işini bırakcaksın bir kaç ay gerekirse bedavaya bi aksesuarcıda çalışacaksın görerek yaşayarak öğrneceksin başka türlü olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.