Şimdi Ara

oto kokusu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
41.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracım için oto kokusu tavsiyesi araca binince kokusunu hissettirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• banada lazım koku çokta hangisi işe yarar bilemiyoruz
  • 0 araba kokusu diye araştırın nette.

• Ben glade kullanıyorum. Yalnız şişenin üzerinde müşteri satın almadan önce koku uçmasın diye bir plastik koruma kapağı var. Onu tamamen çıkarmak yerine fitilin az bir kısmı açıkta kalacak şekilde bıçakla kesiyorum. Aksi halde hem çok ağır koku yayıyor, hem de çabuk tükeniyor.
  • Akciğer kanseri için birebir.Boşverin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanılmaz bir kokusu var.
    Little Trees Black Ice
  • Arkadaşın dediği gibi, içindeki maddeler akciğer kanserine yol açabilir.

araç içinse lavanta sinir stresi azaltıyor. Glade lavanta oda spreyini ufak bir sprey şişeye dolduruyorum. Arabaya bindiğimde paspaslara ve döşemelere sıkıyorum, hem sürekli kokup fazla bunaltmıyor hem ekonomik. Diğer türlü kokular çabuk bitiyor.
  • kavunlu
  • Hiç gerek yok. Daracık alanda kendinize ve araçtakilere eziyet etmeyin. Hele ki çocuk varsa kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aç abi camı pencereyi mis gibi havayı çeke çeke gez napıcaksın kokuyu..
  • Bargellonun araç kokularından odunsu olan çok güzel. Biraz tutturdular diye fiyatı 8,5'dan 12Tl 'ye çıkmış ama kesinlikle öneririm.
  • İnsan sağlığına zarar var diye duydum.
  • ben hepsini denedim
    oto kokusu tavsiyesi

kül tablası kapalıdır,kullanmam,fotoda kapak çıkmamış o bölge uygundur

bunlar 20 tl falan ama bimde 5 tl di,sanırım bim bu modeli artık satmıyor,ayda 20 tl verır alırım

1 ay koku gıdıyor,kavun kokusu turuncu renk

oto kokusu tavsiyesi

taksicide görmüştüm,2 senedir boyle yaparım,kül tablası kapak üstüne çift taraflı bantla yapıştırın

koku şişe cam olduğu için her ıkı yan ve altını kapsıcak sekılde sıyah elektrık bantı ıle 10 cm bant yapıstırın o zaman saglam oluyor

• oto kokusu tavsiyesi

oto kokusu tavsiyesi

Bu ikisi vazgeçemediğim kokular. Üzerindeki jelatini kademeli olarak haftada bir indirerek daha uzun süreler dayanıyor. Ortalama 1 ay 1,5 ay etkili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALEXİST -- 1 Haziran 2017; 21:21:12 >

• Aracın benden önceki sahibi sigara içmiş..Bunu en iyi hangi aromalı kokular bastırır? Yardımcı olabilecek var mı?

• Aracızın içine meguiars odor eliminator sıkın ve yarım saat havalandırın.Araçtaki kötü kokuları bastırmaz, yok eder.
  • İpuro denedikten sonra başka hiç bir şey kullanmıyorum sağlığa zararı da yok.
    https://m.ambiendo.de/item/3532333733322d353233303339?gclid=Cj0KCQjwyur0BRDcARIsAEt86ICaTBdIi9kMP8zgz0kdI3X5jhtL5IjQ3Rtub1tXv9AidQNOe50z9RAaAuPTEALw_wcB&campaign=goosho

• up
    ben de arıyorum, little tree çok öneriliyor

https://m.trendyol.com/little-trees/3-lu-vanillaroma-vanilya-aromali-asma-oto-kokusu-p-36789394

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Çabuk bitiyor ben çilek kokulu olanını aldım kokusu iyi ama hemen bitiyor etkisi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.