Şimdi Ara

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
718
Cevap
25
Favori
41.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı
  • Arkadaşlar Heco 252 subwoofer ikinci el piyasası nedir kaça gider ne kadar verilir

Bilen yardımcı olmak isteyen kimse varmı buralarda acaba

Heco kullanıcıları forumu terk etmiş gibi görünüyor ben ise yeni toplamaya basladim
  • merhaba.
    kendim başlık açtım ama pek yazan olmadı.

Denon PMA 720 stereo ampli için heco vp 702 önerir misiniz?

Bu hoparlör setini, magnatın lambalı bir anfisi ile dinledim ama hiç bana hitap etmedi. Ben düz ses sevmiyorum. İstiyorum ki şıkır şıkır çalsın. Ağırlıklı olarak Türkçe ve yabancı pop, TSM ve arada da yabancı rock müzik dinlerim.
  • merhaba sony str-dn1080 almaya karar verdim bununla birlikte hangi hoparlör setini tavsiye edersiniz acaba? birde subwoofer lazım olacak sanırım aktif pasif nasıl birşel alıcaz bu sisteme?

Heco Victa Prime 502+202+C102 & Sony STRDN 1080 bu sisteme ekstra subwoofer gerekirmi?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Dali bakın hocam. Ikon 6-7 bulursanız tam istediğiniz nokta atışı olacak. Ben denon 720 yi ikon 7 lerle kullandım gayet güzel eşleşiyorlar.
  • mavera71 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ikon 6 bütçemin üZerinde. 2. Elde de tek tük var şu an. Birçok kişi aynı şeyi söyledi. Eminim çok güzeldir.
  • Ben de heco 702 alarak aranıza katıldım.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Güle güle kullanın
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • Merhabalar,
    Formdaki mesajların tamamını okudum güzel bilgi ve paylaşımlar olmuş.
    Ama kafamda bazı soru işaretleri oluştu. 2 adet kule ihtiyacım var. Bu HECO'nun kule hoparlörlerini kullanırken duvara arkada 40-50 cm ve yanda 40-50 cm duvara açık kullanmamız performans için zorunlu mu? Böyle olursa hoparlörler çok ortada olmayacak mı? Bu arada salonum 30m2.

Birde salonum için (30 m2) Victa Prime 702 mi? Victa Prime 502 mi? Yoksa Music Style 502 mi daha uygun olur bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca belirteyim elimde 2 adet Dali Zensor1 uydu ve Dali Zensor Center var. Frontları bunlarla kullanacağım. Receaver olarak Denon AVR-X2200W kullanıyorum.

Teşekkürler.
  • Stereo işinde bıraz sıkıntı yaşıyorum .bu konularda tecrube sahibi birileri vardır diye yardım almak istedim .ben Harman kardon-AVR265 kullanıyorum ve üstünde HKTS65 5.1 set mevcut harmanın en iyilerinden biri .. film izlerken frontlardan bas almak istiyorum. ama asıl amacım frontların yerine fiyat performans kralı ,çok yuksek olmayan (100 mm ve altı ) kule hoparlör almak (hakkını verecek bookselfte olabilir )
    .muzik dinlemeyi çok severim .stereo için bu frontları kullanayım diyorum.
    1- Sizce stereo amfi almaya değermi ? .Optik kablo ile PCM orjinal ham sesi AVR'ye yollayıp müzik dinliyorum .Stereo amfi ile bana ne gibi değişiklikler gelir .? (""" Fiio TAISHAN D03K Digital to Analog Audio Converter bu DAC iş görürmü küçük bi not stereo amfi için""" )
    2- ikinicide bu frontlar için benim baktıklarım bunlar ;

Polk TSX 330T
    Monitor Audio -silver 100 (Bookself )
    Heco Music Style 500
    Q Acoustics 3050
    B&W 603 S2
    DALI ZENSOR 7
    Heco Aurora 700
    Dali Oberon 5

Begenme sırasına göre yazmadım hepsi karışık . sizden ricam bu hoparlörler için bi sıralama yaparmısınız ? . "kesinlikle bu listede şunu kaçırma" dediğiniz hangisi olur ?..
    sizin Fiyat performansta bildiginiz başka bi hoparlör varsa " bu listeden daha iyi buna bak" dediğiniz varsa onuda alabilirim ..yardımınız için şimdiden teşekkur ederim ..

• Merhabalar arkadaşlar Heco Victa Prime 702 alacağım ve buna uygun bir amfi seçmek istiyorum. Pikap, bilgisayar ve televizyona bağlayacağım fakat önceliğim pikap olacak. Uygun bir stereo amfi önerebilir misiniz? Jazz Funk ve Rock tarzı dinliyorum ikinci el temiz bulursam almayı düşünüyorum.
  • Satılık heco music style 200 ve sonorous sp100 ayaklar. İkisi de beyaz. Hecolari kutuları mevcut .
  • Bende Heco Victa 302 bookshelf kullaniyorum , odam ufak 10m2 civari , ses yuksekligi yeterli fakat kisik seste sanki pek tork yok yada kullandigim eski Denon AVR bu konuda basarisiz
  • Satılık heco victa 302 hop cihazlar sıfırdır ve ful kutuludur ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilir
  • Merhabalar,

Aşağıda belirtilen ürünler satılıktır, ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir.

Heco victa prime 502 , Denon pma 720ae stereo amp. , Denon cdc 720 cd player.
  • Eylül'den beri Pioneer VSX-1131 ile Victa Prime 702 kullanıyorum ve memnunum, aslında amacım Polk Audio'nun RTi serisiydi fakat kurun coşması geri adım attırdı. 2. el çok temiz 1800 liraya almıştım ki o sıralar sıfırı 4500TL civarıydı.

Center olarak da Polk Audio CSi A6 kullanmaktayım.
  • orgey kullanıcısına yanıt
    Heco 702 için ne amfi aldınız, onkyo a-9010 düşünüyordunuz sanırım, ben de kuleleri aldım ama hala amfisizim, yamaha a-s501 düşünüyorum ama ustalardan yardım bekliyorum, sıfır alacağım, sadece plakçalar için kullanılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladex

Heco 702 için ne amfi aldınız, onkyo a-9010 düşünüyordunuz sanırım, ben de kuleleri aldım ama hala amfisizim, yamaha a-s501 düşünüyorum ama ustalardan yardım bekliyorum, sıfır alacağım, sadece plakçalar için kullanılacak.
    AS501 bakın Onkyo 9010 torksuz kalıyor biraz sorun yaşayabilirsiniz. AS501 gayet güzeldir.
  • Peki onkyo tüm serileri için mi olumsuz düşünüyorsunuz, onkyo a-9150-b ve heco 702 birlikteliği için ne dersiniz, (son olarak denon PMA800NE hakkında bilginiz var mı??); tekrar sağolun,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladex -- 30 Ocak 2019; 9:57:5 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.