Şimdi Ara

HECO hoparlör kullananlar ve paylaşım başlığı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
25
Favori
41.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ladex

Peki onkyo tüm serileri için mi olumsuz düşünüyorsunuz, onkyo a-9150-b ve heco 702 birlikteliği için ne dersiniz, (son olarak denon PMA800NE hakkında bilginiz var mı??); tekrar sağolun,,
    Bulabiliyorsanız 9050 alın biraz eski bir model. 9150'yi çok araştırdım ancak genel intiba ses gücü malesefki az. 2*30 watt şaka gibi
    Denon'un yeni modeli o model hakkında pek bir bilgim yok ama spectleri 720 ile aynı bir tek dijital girişler var bu amfide. 720'yi alırdım onun yerine çünkü iki kat fiyat farkı var neredeyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladex

Peki onkyo tüm serileri için mi olumsuz düşünüyorsunuz, onkyo a-9150-b ve heco 702 birlikteliği için ne dersiniz, (son olarak denon PMA800NE hakkında bilginiz var mı??); tekrar sağolun,,
    Denon 720 pma ile heco 702 kullanıyorun. Ve çok memnunum. Denon 800’e de gerek yok bence. Fiyat farkına değecek fark yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Uzun suredir victa prime 702 ile birlikte Onkyo 9030 amfi kullanmaktayim.

Yakin zamanda amerika'ya gitme durumu var. Sizce marantz marka daha guclu bi amfiye gecmek mantikli olur mu? Yoksa bu hoparlorlerin gucu bu kadar hic bosa masraf yapma once hoparlorleri degistir mi dersiniz?

Aldigimdan beri bu ikiliyle kullaniyorum o yuzden daha guclu bi amfi bu hoparlorleri costurur mu merak ediyorum. (Plak dinlemek icin pikap ve bluetooh uzerinden apple tv bagli)

• Alınık heco victa 202 hop ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Merhabalar,

Uzun suredir victa prime 702 ile birlikte Onkyo 9030 amfi kullanmaktayim.

Yakin zamanda amerika'ya gitme durumu var. Sizce marantz marka daha guclu bi amfiye gecmek mantikli olur mu? Yoksa bu hoparlorlerin gucu bu kadar hic bosa masraf yapma once hoparlorleri degistir mi dersiniz?

Aldigimdan beri bu ikiliyle kullaniyorum o yuzden daha guclu bi amfi bu hoparlorleri costurur mu merak ediyorum. (Plak dinlemek icin pikap ve bluetooh uzerinden apple tv bagli)
    Merhaba,

7 ve üzeri seri Marantz olursa gayet güzel fark olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Merhaba,

7 ve üzeri seri Marantz olursa gayet güzel fark olur.

Alıntıları Göster
    Pm7005'e bakiyordum ben de :)
    Bana da hissedebilecegim bi fark olur gibi geliyor. Onkyo guzel hos ama tam hakkini veremiyor sanki.

Vergiyle beraber 1080 dolar biraz cok ama ikinci el falan bakicam bulabilirsem. Ya da refurbished

• Abd den alınacak cihazda 110 volt sorunu çlk sıkıntı yaratabilir dikkatli olun . Emotiva gibi amp lerde 100 ve 220 volt ta çalışma mümkünmüş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Abd den alınacak cihazda 110 volt sorunu çlk sıkıntı yaratabilir dikkatli olun . Emotiva gibi amp lerde 100 ve 220 volt ta çalışma mümkünmüş galiba.
    Su ana kadar aldigim hic bi elektronikte olmadi ama amfi konusunda dikkatli arastiracagim. Uyari icin tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba,

Film izlemek amacıyla 18 m2 salonuma bir sistem toplamak istiyorum. Aşağıda belirlemiş olduğum bu sistem Dolby Digital, Dts, Dts True HD, Dts MA, Dolby Atmos ve diğer tüm gelişmiş Dts ses kodeklerini kayıpsız olarak açarak bana dolby atmos sinema keyfini tam anlamıyla yaşatabilir mi ? Ayrıca aşağıdaki sistemde birbirleriyle uyumsuz herhangi bir parça var mı ?

Not : Kule tipi vs. daha gelişmiş bir sisteme yer sebebiyle ihtiyaç duymuyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ön Sağ/Sol : Heco Victa Prime 302

Arka Sağ/Sol : Heco Victa Prime 302

Center : Heco Victa Prime 102

Subwoofer : Magnat Monitör Supreme 302A

Amfi : Sony STR-DN1080 7.1.2 kanal Ses 4K HDR Receiver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A26B83BEF -- 3 Şubat 2019; 16:3:40 >
  • Zaten o ebatta bir oda için kule hoparlör fazla olur. Seçimleriniz gayet mantıklı.
    Sadece arkaları 302 yerine 202 yapmanız daha mantıklı olur. 202’ler o ebattaki bir odada surround olarak gayet yeterli olur.

Oradan artan para ile ön ve merkez hoparlör için daha iyi bir kablo alabilirsiniz yada sub için ek bir bütçe yaratabilirsiniz.

Sub için de ikinci elde daha iyi modeller bulunabilir ama son dönemde pek fiyatları takip etmedim. Onun için belki subwoofer başlığına bakmanız faydalı olur.

Avr olarak da Amazon.de üzerinden toplamda 720-730 €’ya Denon 3500 alınabilir. Bence Sony 1080’den daha iyi bir amfi.

Bu arada piyasaya ne kadar aşinasınız bilmiyorum ama liste fiyatlarından min %20-25 indirim almaya çalışın. Bu tarz Hifi cihazlarda fiyatlar mutlaka fazla yazılıyor ve pazarlık payı konuluyor. Yani direkt liste fiyatına almayın.

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ne hikmetse pm atamıyorum hata veriyor.ikinci el maalesef düşünmüyorum. Teklifin için teşekkür ederim.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederim. Sub konusunu pek önemsemiyorum. Yani 200watt’lık bir sub benim işimi görür, yeterli gelir diye düşünüyorum. şu anda evde 200watt’lık bir sub var fazlasıyla yetiyor bana. Zaten bass seven birisi değilim. Yumuşak bir ton versin yeter.Kablo olayını ilk defa duyuyorum. Bu hoparlör takımının yanında kablo vermiyorlar mı ? Çok mu pahalı bu kablolar acaba. Ben ilk defa avr sistem toplayacağım. Bu piyasadan epey uzağım ve avr konusunda çok yeniyim. Ayrıca Fiyat konusundaki uyarınız içinde teşekkür ederim. Bunu öğrendiğim çok iyi oldu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A26B83BEF -- 3 Şubat 2019; 16:6:7 >
  • Halihazırda bir çift 702 kule hop.lara sahibim. Denon x3500 avr ile de sinema olayına girmeyi planlıyorum ama aklım gidip geliyor. rear, center ve sw olarak da yine heco alsam, memnun kalır mıyım? victaprime 252a sw nasıl olur acaba? rear için 302 mi 202 mi yoksa onlar da mı kule olsa iyi olur (502 gibi) ?

Salon 25 m2 ama, ilerde ev değişikliği falan olursa, 30-35 m2 de olabilir...

Neden denon 3500 derseniz, çok da bildiğim ettiğimden değil ama, stereo ampli ile beraber kullanacağım için preout çıkışı olan bir avr lazım olduğundan onu planladım.

ne dersiniz?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Bende Sony str-dn 1070 modelini elden çıkarttım ,bütçeye uygun olarak Denon x3500H düşünüyorum. Elimdeki Sony hoparlör 5.1 seti bir süre daha kullanıp elden çıkaracağım. Denon için Heco düşünüyorum. AVR yi aldığınız da tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Zira müstakil evde oturduğumdan önler Heco702 arkaya yine kule 502 düşünüyorum.sinema tv ağırlıklı.
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Victa prime 202 ile basit bir stereo sistem kurmak istiyorum. Sesini daha önce hiç dinlemedim. Hem izmirde deneyebilceğim bir yer varmı diye sormak istiyorum, hem de 202 ile stereo nasıl olur yorumlarınızı merak ediyorum. ayrıca kahverengi olanı çok beğendim, satmak isteyen olursa konuşabiliriz

• Aryel kullanıcısına yanıt
    heco 202 ler stereo için gayet basarılı hoparlörlerdir daha önce kullanmıştım sıfır fiyatları yuksektir ikinci el bulursanız kaçırmayın
  • Forumdan tema59 satıyor . Bir görüşün isterseniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-satilik-heco-victa-202-hop-655531493/detay

• odesy kullanıcısına yanıt
    Bende öyle umuyorum ancak amfim de yok :) eski marantz pm 350 buldum izmirde, tuner ile beraber 575 istiyor satıcısı. hoparlörün de açıkcası sıfırını almak isterdim ama 940 tl civarı gsa elektronik de. ve ikisi için maximum 900 tl ayırabilirim. ne yapsam bilemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ***radyo***

Forumdan tema59 satıyor . Bir görüşün isterseniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-satilik-heco-victa-202-hop-655531493/detay
    o arkadaşla konuştum, şimdilik seti tam olarak kafamda oturtamadığım ve siyah rengini çok sevmediğimden beklemedeyim, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Aryel

o arkadaşla konuştum, şimdilik seti tam olarak kafamda oturtamadığım ve siyah rengini çok sevmediğimden beklemedeyim, teşekkürler

Alıntıları Göster
    Kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.