Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: Lightning Returns

quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Şu ana kadar sürüyle pack açtım.Hala 4 common 1 rare.Bıktım cidden.

Legendary için dust biriktireyim diyorum ama birikmiyor arkadaş.1600 dustı nereden bulayım.

Çünkü oyun, günde 10 saat oynamadığınız takdirde paytowin,kim ne derse desin.

Para yatirmadim :(, P2W Warrior yani control Warrior ve Malygod Rogue +3 farklı miracle kullanıyorum. Para değil şans meselesi.

Hıhı evet,para meselesi değil

Bunun bir de 1000 PACK versiyonu vardı türk kızın teki açıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightning Returns -- 2 Mayıs 2014; 22:48:51 >

• Twitchte pek fazla druid oynayan yok fakat geçen sezon rank4 civari karşıma en fazla gelen rakip druiddi. Genelde tank ağırlıklı desteler kullanıyorlar. Geçen sezon hunterin yakaladığı popülerliği bu sezon rogue yakalayacak gibi. Twicthte çoğu oyuncu rogue ile oynuyor.
  • Rank 6'dayım hedefim Dh nin bu sezon ilk legendarysi olmak bakalım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pend0s -- 2 Mayıs 2014; 23:39:40 >
  • Beta zamanından beri oynuyorum, zamanın varsa tüm desteyi toplarsin eğer Şansın varsa ilk açtığın legendary her desteye giden bir tane olur yüksek win alırsın Arenada para artar deste ararsın dust birikir böyle böyle gider büyür koleksiyon yada gidip 1000 paket alırsın en fazla 1 ay oynar bırakırsın. Tercih meselesi. Para değil zaman ve şans meselesi eksik yazmışım. @Lightning Returns

Doğrudur kendi internet sitesi var ordan desteleri ulaşabilirsin, birde reynad var onunda destelerine bakabilirsin. @Chronos1121

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

İyi bir druid streamer tavsiye edebilir misniz?
    Artık ağır decklere geçmek istiyorum, biraz eksik olsa da druid kartlar rushlardan bıktım.

Guardsmanbob çoğu zaman Druid oynar.Tavsiye ederim iyi oyuncudur.

http://www.twitch.tv/guardsmanbob
  • quote:

Beta zamanından beri oynuyorum, zamanın varsa tüm desteyi toplarsin eğer Şansın varsa ilk açtığın legendary her desteye giden bir tane olur yüksek win alırsın Arenada para artar deste ararsın dust birikir böyle böyle gider büyür koleksiyon yada gidip 1000 paket alırsın en fazla 1 ay oynar bırakırsın. Tercih meselesi. Para değil zaman ve şans meselesi eksik yazmışım. @Lightning Returns

Doğrudur kendi internet sitesi var ordan desteleri ulaşabilirsin, birde reynad var onunda destelerine bakabilirsin. @Chronos1121

Ben zaten günde 10 saat oynamıyorsan p2w demiştim mesajımda.
    Sen 1 yıl oynarsın legendaryleri çıkarmak için günde 1 paket açarak, birisi gelir 500 paket açar tüm destesini golden yapar vs.vs.

• arkadaşlar oyunda yeniyim de, bu dust olayı nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dust, craft için kullanılır @Omara. My Collection'a girip, kart ekranında sağ üst tarafta Crafting sekmesinden, Craft'layabileceğin kart seçeneklerine ulaşabilirsin. Kartların seviyesine göre (Epic/Legend...vs) craft için gerekli dust miktarı artmaktadır. Dust kazanmak için Arenaya girebileceğin gibi, elinde bulunan değerli kartları da disenchant ederek, dust'a çevirebilirsin.

Tabloda, kartların seviyesine göre craft ve disenchant değerleri verilmiş:

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Lightning Returns kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla Arena en fazla 2 saat sürüyor yeni başladıysan anca 1 kere yapıcaksin hal böyle olunca 10 saat oynamaya gerek kalmıyor. Bu oyun zaten öyle 10 saat arka arkaya oynanacak bir oyun değil.

Dediğim gibi betaya ekim sonu gibi başladım, günde en fazla 3 saat oynuyorum o da boş olunca. Kimi zaman paket almaya kasiyorum kimi zaman Arena, ne kadar ve nasıl oynuyorsun bilmiyorum da madem sizlaniyorsun para verip deste al, param yok okadar dersen neden sizlaniyorsun çalışıp elde etmek varken ? Diğer bir seçenekte oyunu bırakmak ayrıca p2w lik bir olay yok Trump 3 sezon boyunca hiç para harcamadan legendary oldu destelerine epic kart bile koymadan.

Amaç tabikide kâr, okadar oyun çıkarıp amme hizmeti yapıcak halleri yok, böyle diye tonla para vermenede gerek yok. Önünde birden çok örnek var, kimi p2w olmadığını kanıtlamış kimi de 10 saat oynamaya gerek olmadığını. Diyeceğim o ki birşeyleri elde etmek kolay değil. Hayata dün gelmiş insanlar değiliz az da olsa bu dediğimi çoktan öğrenmiş olman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 3 Mayıs 2014; 0:06:37 >

• Reynadı takip ediyorum zaten, ama bu aralar druid oynamıyor.
  • Pend0s kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, bakarım ona
  • Bence leg kart çıkmıyor diye oyundan soğumayın, bu oyun sabır işi eğer paranız yoksa. Bir kaç ay sabrettikten sonra elbet daha çok kartınız olacak.

Quest loguma bakın, 1600 küsür winim var ve açtığım pack sayısını siz düşünün.

Yalnızca 5 adet leg kartım var.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi sağolsun yapımcılar Druid ve Priest i mezara gömdüler. Bu dönemde Druid çok zor bulunur ama işe yarayan desteler mevcut.

Ben daha önce strifecro Druid kullandım oyunda Priest olmadığı için Yetileri çıkartıp Senjin eklenmiştim, ona bakabilirsin. Son zamanlarda Ramp Druid ve Nourish Druid ise yarıyor erkenden swipe veya büyük taunt oynama imkanınız oluyor o iki desteyi de öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 3 Mayıs 2014; 0:17:31 >
  • yani elimde istemediğim kartları disenchant ile dusta çevirip yeni kartlar craft ediyorum anladım. teşekkürler @ANDREI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bildiğim kadarıyla Arena en fazla 2 saat sürüyor yeni başladıysan anca 1 kere yapıcaksin hal böyle olunca 10 saat oynamaya gerek kalmıyor. Bu oyun zaten öyle 10 saat arka arkaya oynanacak bir oyun değil.

Dediğim gibi betaya ekim sonu gibi başladım, günde en fazla 3 saat oynuyorum o da boş olunca. Kimi zaman paket almaya kasiyorum kimi zaman Arena, ne kadar ve nasıl oynuyorsun bilmiyorum da madem sizlaniyorsun para verip deste al, param yok okadar dersen neden sizlaniyorsun çalışıp elde etmek varken ? Diğer bir seçenekte oyunu bırakmak ayrıca p2w lik bir olay yok Trump 3 sezon boyunca hiç para harcamadan legendary oldu destelerine epic kart bile koymadan.

Amaç tabikide kâr, okadar oyun çıkarıp amme hizmeti yapıcak halleri yok, böyle diye tonla para vermenede gerek yok. Önünde birden çok örnek var, kimi p2w olmadığını kanıtlamış kimi de 10 saat oynamaya gerek olmadığını. Diyeceğim o ki birşeyleri elde etmek kolay değil. Hayata dün gelmiş insanlar değiliz az da olsa bu dediğimi çoktan öğrenmiş olman lazım.

Param çok dert etme.
    Trump günde 10 saat hearthstone oynuyor, sence çelişmiyor mu dediklerin? Benim derdim fanboylarla 'oyon p2w doğol totom mo' diyenlerle aslında. Ki Warlock Zoo ve Huntard evet verimli fakat son derece sıkıcı facerush desteler. Kartın olmazsa verimli şekilde yeni desteler deneyemezsin, amacın Legendary olmak olduğu için sen sonsuza kadar rush oynayabilirsin ama amacı eğlenmek olan insanlara göre değil o dediğin burda yanlışın çıkıyor.

Yoksa oyun blizzort şirketinin oyunu, insanları tabiki yolucaklar, bknz: d3 ve expansion.
    Nedense hepsinin argümanı tek 'trump var yeaaa' diyip diyip geziyorlar ortada. Ben de diyorum ki ortada 1000lerce pack açıp senin aylarca kart eksikliği yüzünden tam verim alamadığın desteyi golden olarak craftlayıp cirit atanlar dolu. Skill falan diceksin mutlaka da, MTG ve WoW Tcg ye yıllarımı verdim, hearthstone mümkün olduğunda çok fazla oyuncuya hitap edebilmek için diğer TCG lere kıyasla dumbed-down edilmiş bir oyun.

Hayata dün gelmedik ama sen gaming camiasına dün gelmiş gibisin alınmak gücenmek yok.

Daha çok yazarım ama sıkıldım. Cevap vermene gerek yok muhtemelen okumam.

• Evet, aynen öyle lakin bu hususta pek de bonkör olmamanızı, gerekli gördüğünüz ve kilit kartlar için craft yapmanızı tavsiye ederim ki; Crafting ve Disenchanting costları arasındaki ciddi fark; tabloda mevcut @Omara

Ekleme: Tartışmalarımızı, fikir ayrılığına düştüğümüz durumlarda; birbirimizi kırmadan sürdürmek; çok daha kaliteli ve sonuç verir nitelikte olacaktır arkadaşlar. Lütfen bu hususa biraz daha dikkat.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Boşuna konuşuyorum. Block. Sızlanmaya devam et sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 3 Mayıs 2014; 0:31:44 >
    Hocam yok oyun şöyle yok oyun böyle, yok millet para basıp kazanıyor yok arenada bu geldi şu gelmedi, adamda bu vardı şu yoktu, yenildim offf p2w bende şans yok tarzı ağlayacaksanız her başlıkta, size oyunu bırakmanızı tavsiye ediyorum. Her yazınızda oyunla ilgili kötü şeyler söylüyorsunuz madem bu kadar rahatsızsanız oynamayın ya da insanların hevesini kaçıracak düzeyde kötü yorum yapmayın. Trump gerçekten bariz bir örnekken bu örneği "trump var yeeaaa" şeklinde yorumlamanız da çok komik doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bllmrshn

Hocam yok oyun şöyle yok oyun böyle, yok millet para basıp kazanıyor yok arenada bu geldi şu gelmedi, adamda bu vardı şu yoktu, yenildim offf p2w bende şans yok tarzı ağlayacaksanız her başlıkta, size oyunu bırakmanızı tavsiye ediyorum. Her yazınızda oyunla ilgili kötü şeyler söylüyorsunuz madem bu kadar rahatsızsanız oynamayın ya da insanların hevesini kaçıracak düzeyde kötü yorum yapmayın. Trump gerçekten bariz bir örnekken bu örneği "trump var yeeaaa" şeklinde yorumlamanız da çok komik doğrusu.

Forum burası, kural dahilinde istediğimi yazarım.
    Görmek istemiyorsan engel tuşu yukarda.

Kaldı ki trump son derece sıkıcı destelerle legendary oldu, benim amacım sizler gibi legendary olcam derdi değil, zevk alma derdi.
    Get ur fact str8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightning Returns -- 3 Mayıs 2014; 1:02:24 >

• Olay daha da kırıcı düzeye ulaşmadan, lütfen bu tartışmayı burada noktalandıralım. Ortada, ispatı halinde sonuç alınacak bir durum olmadığı gibi; uzlaşma noktası da çoktan geçilmiş. Tartışmayı sürdürüp, mesajlara işlem yapmak zorunda bırakmayın beni lütfen arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.