Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Brann + bu...

Hearthstone bitti artık. Adamların derdi para kazanmak. Oluşacak saçma sapan kombolarla oyunun b*ka sarması umurlarında bile değil. Ne getirirsek getirelim nasıl olsa oynayacaklar modundalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • level 100 oldum rewardda choose hero skin kısmında seçtiğim halde confirm diyorum sonrasında heroyu alamıyorum ve öylece duruyor? ne yapmak lazım.

4 tane hero skini kalmış zaten almadıgım hiç birini de seçemiyorum.

• Arkadaşlar galiba yeni telefon almak zorunda kalacağım ve çok bilgim yok açıkçası. Bana bu oyunu hiç kasılmadan oynayabileceğim guncel bir telefon önerir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Yok.bu oyun telefondan oynanmaz.en iyi randıman pc den alabilirsin.
    8 gblık bir hafıza gerekiyor,zamanla bu 15 gb a kadar çıkıyor.telefonda bu boyutta bir oyun özellikle HS kasma ve donma yapıyor.ileriki aşamada silmek zorunda kalabilirsin.
    Ayrıca küçük ekranda oynama da dezavantaj yaratıyor.hatta tablette bile sorun çıkarabiliyor oyun.

• Akdogan33 kullanıcısına yanıt
    Telefondan oynamaktan baska şansım yok. Mevcut telefonum ufak tefek kasmalarla da olsa idare ediyordu. 128 gb hafızası olduğu için sorun olmuyordu. Onun da dokunmatigi bozuldu durduk yere. Onun için telefon önerilerinize ihtiyacım var.

2 aydır Neptulon Priest oynuyorum. Artık çoğu oyun başlangıcında Neptulon veya Blood of Ghuun geliyor, değiştiriyorum eli, birkaç el sonra tekrar geliyorlar ve concede ile sonuçlanıyor. Dahası da var oyun kime kaybettiysem o deckten arka arkaya geliyor. Oyun birşekilde gizliden gizliye manipüle ediyor beni. Oyunu resmen Blizzardın istediği şekilde oynuyorum. Ben kukla veya piyonum bu oyunda. Ben oynamıyorum oyunu, sadece Blizzardın çizdiği çizgi üzerinde sonuç neyse ona göre hareket ediyorum iradem dışında.

Bunları niye yazdım, çünkü bu şekildeki bir oyun için telefona o kadar para verme şu kötü ekonomide. Bu oyun en son seçeneğin olsun telefon alırken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hakkindaki çoğu dusuncede paydasiz ama henuz bir alternatifi de cıkmış sayılmaz bana göre. Alternatif olarak adi geçen oyunları beğenmediğim için öyle soyluyorum. O yüzden ben oynamaya devam edeceğim ve telefon önerilerinizi hâlâ bekliyorum.

çok üst düzey bir telefon olmasına gerek yok diye düşünüyorum. ben realme 5i kullanıyorum, zamanında amazon'dan 2k'ya almıştım. oyunda herhangi bir kasma, yavaşlama, donma vs yaşamadım.

bir de ben denemedim ama marvel snap veya elder scroll'un kart oyununa daha oynamaya değer diyenleri duydum. atlamış olmanız ihtimaline binaen yazayım dedim.

Marka vermeyeceğim ama işlemci ve ram kapasitesi yüksek telefonlara bakabilirsin.

• Akdogan33 kullanıcısına yanıt
    O zmn işlemci marka model verin öyle kolaya kaçmak yok :) Arızalan telin çipseti sd 835 ti mesela ama yine de ufak tefek takılmalar oluyordu. Ben hiç takilmasin su gibi aksın istiyorum.

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt

yok malesef. PCde daha iyi fiyatlar şuanda ama o günden beri pre order yapmadım hiç. free 2 play takılmaya çalışıyorum ama çok zor oluyor

• Oyunu uzun zaman önce bırakmıştım .Yeni paketle geri döndüm ama eski kazanılmış kart arkalıklar ve legend kard arkalığı oyunda görünmüyor ?Birde gold hero skinleride sıfırlamışlar .Neden böyle birşey yapmışlar acaba ..?

• Deprem bağışına karşılık(3.000 TL ve üzeri) hesabı devrediyorum, ilgilenen kişiler hesabı inceleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwtr -- 11 Şubat 2023; 16:58:36 >
  • Yeni bir zam daha yapıldı TL fiyatına. O kadar sıktı ki oyun artık meta çok sıkıcı uzun zamandır.

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt

Hocam paket fiyatlarını yazabilir misiniz rica etsem? 5 sene oynayıp geçen sene bırakmıştım da oyunu. Merak ettim fiyatları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre_z3 kullanıcısına yanıt

Nasıl çözdünüz aynı sorunu ben yaşıyorum şu an

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Mobilden girerken adblocker sayfanın altındaki sosyal medya ile login araçlarını engelliyormuş, bu yüzden gorunmüyorlardi. Adblocker'ı kapatıp Google ile giriş yap deyince bağlanabildi hearthstone a. Battle. Net üzerinden login kesinlikle kabul etmiyordu. Umarım yardımcı olur.

Hocam benim hesap battle.net hesabında ama. O hesaba giremiyor muyum hiçbir şekilde yani. Birde adblocker kullanmıyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 8 Mart 2023; 17:31:42 >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Google vs sosyal medya hesaplari bağlı değil mi hesabınıza? Eğer öyleyse masaüstü siteden bilgisayar ile battle net e giriş yapıp hesabınızı bağlayın. Sonrasında mobildeki login ekranında battle. Net hesabı yerine sosyal medya ile giriş yapmayı deneyin. Aklıma gelen tek çözüm bu şu an.

Hocam çok soru soruyorum da bağladım hesabı google'a. Hs ekranında I'm new dedikten sonra google ile login'i nerden yapacağım. E mail ve şifre girilen yerin altında olan yer mi?

• 
Sayfa: önceki 13341335133613371338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.