Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoK

A oyuna 100 lira harcamış
    B oyuna 0 lira harcamış

A, B yi yener.
    A üst üste 4 oyun kazanmış
    Oyuna 200 lira yatıran C ile eşleşir. C, A yıl yener.

C ile D oyuna aynı parayı harcamış, üst üste aynı sayıda maç kazanmış o zaman işte RNG .

Alıntıları Göster
    Destedeki kartların eline gelme olasılığı bile ayarlı bu oyunda. Hiç kimse eşit değil oyunda. Kart açışlarında da var bu. Mulligan da bile ayar var maalesef. Quest Ressurrect priest oynarım 6 el boş geçtiğim çok olur, adam gelir güle oynaya yener gider. Face huntera tecavüz etmesi gereken destede tam tersini defalarca yaşadım. Quest mage oynarım, daha Antonidas ın erken geldiğini görmedim. Cyclone mage denerim, 2 tane cyclone defalarca son el geliyorsa ve hatta rakip ne oynaması gerekirse o kartları sırasıyla oynuyorsa bu oyunu blizzard oynatıyor, sen oynamıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya şu oyunu toxic hunter ve mech pala oynayıp zevk alıyolar ya başka bişey demiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle zevksiz çöp bi solo adventure görmedim, ver kartları gidelim ya boşa zamanımızı çalma.

• iy iakşamlar herkeseü yaklaşık olarak 1 yıldır oynuyorum bu oyunu sabırsız oldugumdan dolayı legendaryleri falan hep sildim yeni deck yaptım v.b. şu an quest druid yaptım kendime quest rogue de var fakat 20 16 arası gidip geliyorum nasıl yukarıları tırmanıcam hangi desteyi yapmam lazım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafin7

iy iakşamlar herkeseü yaklaşık olarak 1 yıldır oynuyorum bu oyunu sabırsız oldugumdan dolayı legendaryleri falan hep sildim yeni deck yaptım v.b. şu an quest druid yaptım kendime quest rogue de var fakat 20 16 arası gidip geliyorum nasıl yukarıları tırmanıcam hangi desteyi yapmam lazım :(
    Bu aralar favori deckler embiggen wall druid ve quest priest. Mech paladin, Elemental Mage'de yükselişte olan deckler. Highlander Rogue, Highlander Shaman, Highlander hunter gibi ara sıra farklı decklerde ortaya çıkıyor. Ben bu metadan, özellikle druid ve priestlerden sıkıldığım için ranked maç atmıyorum artık.
  • Embiggen kartı ne yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Embiggen kartı ne yapıyor?
    Destedeki yaratıklara 2 atak ve 2 can veriyor ve manasını 1 arttırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Destedeki yaratıklara 2 atak ve 2 can veriyor ve manasını 1 arttırıyor.

Alıntıları Göster
    Evet doğru mu anladım diye sormak istedim.
    Oynamam artık bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Evet doğru mu anladım diye sormak istedim.
    Oynamam artık bu oyunu.

Alıntıları Göster
    embiggen kartından ziyade Winged Guardian denilen aptal kart buyuk sorun. Hele ki büyü işlemeyen kartlarda destede yer alınca counterlamak imkansız.
  • quote:

Destedeki kartların eline gelme olasılığı bile ayarlı bu oyunda. Hiç kimse eşit değil oyunda. Kart açışlarında da var bu. Mulligan da bile ayar var maalesef. Quest Ressurrect priest oynarım 6 el boş geçtiğim çok olur, adam gelir güle oynaya yener gider. Face huntera tecavüz etmesi gereken destede tam tersini defalarca yaşadım. Quest mage oynarım, daha Antonidas ın erken geldiğini görmedim. Cyclone mage denerim, 2 tane cyclone defalarca son el geliyorsa ve hatta rakip ne oynaması gerekirse o kartları sırasıyla oynuyorsa bu oyunu blizzard oynatıyor, sen oynamıyorsun.

Alıntıları Göster
    Quest druid oynarken az önce rakibe gelen kartlar.
    Turn 3. Elinde 2 kart var deckinde 24 kart.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    Gelsin birisi bu oyun tamamen rastgele kart dağıtıyor desin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

Quest druid oynarken az önce rakibe gelen kartlar.
    Turn 3. Elinde 2 kart var deckinde 24 kart.

Gelsin birisi bu oyun tamamen rastgele kart dağıtıyor desin.

Alıntıları Göster
    Bahsetmeye çalıştığım durum bu işte. Benim bu şekilde başladığım çok nadir. Şans faktörü ağır basıyor işte. Herkes böyle şanslı değil.

https://i.hizliresim.com/PG3ob7.jpg
    https://i.hizliresim.com/ZnNVyz.jpg
    https://i.hizliresim.com/oyQZMq.jpg

Daha geçen ss aldım. Özellikle Mage oynarken buna benzer durumu çoğu zaman yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 12 Şubat 2020; 11:17:4 >

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Mage legendary kartı geldi ama oynayan görmedim henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Mage legendary kartı geldi ama oynayan görmedim henüz.
    https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/f2d3tx/thanks_reno/

Buna benzer durumlar yüzündendir belki. Bi meta defining hero getirtemediler. Fl jaina dan sonra utanç kaynağı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 12 Şubat 2020; 12:52:5 >
  • bu deckle oynuyorum. rank 8 den 4e kadar çıktım.en azından rogue ile çok seçim hakkın var iş sende bitiyor biraz (karşındaki decke göre shadowstepi knox,flik,heist,leeroya,edwin coin buff için harcamak kritik noktası) daha çok kontrol sende gibi gözüksede diğer artı yanı 0 draw kartlarla daha fazla kart çekerek rng şansını biraz daha kırıyorsun diğer decklere nazaran.

buradaki quest formalite sırf questingler coin ve kart draw battlecryları gerçekleşsin diye konuluyor.gelirse spell lackeyden uzun maçlarda echo ve another deck card spelleriyle aktifte olabiliyor ama ana hedef bu değil.

ilk hedef aslında 3.turnde 8 10 damage vurabilen edwin atmak.adventurer geliştirmek.daha çok aggro decklere işe yarıyor.o sana gelirken sen ona gidiyosun.tabi bu kartların mulliganda gelmesine bağlı.öbür türlü galakrond rogue gibi de oynayabiliyosun.shadowstep seçimleri çok önemli.

mesela böyle (tabi adamın böyle bi deck oynadıgını bilemezdim embiggenli zephyrli :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 12 Şubat 2020; 13:11:42 >

• 2-3 yıl aktif oynayıp 2 yıl önce bırakmıştım o zamanlar aldığım kartların hiç bir değeri kalmamış meta değişmesi yüzünden
  • Artık Arena bile zevk vermiyor bana şu oyunda.Sürekli aynı kartlar.Bi de millete gelen kartlar hiç benim destelerime denk gelmiyor ne hikmetse bana hep sabit kartlar denk geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bahsetmeye çalıştığım durum bu işte. Benim bu şekilde başladığım çok nadir. Şans faktörü ağır basıyor işte. Herkes böyle şanslı değil.

https://i.hizliresim.com/PG3ob7.jpg
    https://i.hizliresim.com/ZnNVyz.jpg
    https://i.hizliresim.com/oyQZMq.jpg

Daha geçen ss aldım. Özellikle Mage oynarken buna benzer durumu çoğu zaman yaşıyorum.

Alıntıları Göster
    Hayır verirsin ama counterlama şansı olan sınıfa karşı ver. Druid dışında neredeyse bütün sınıflar 2 mana kartla bunu counterlayabiliyor, (silence,sap, freezing trap vsvs) druid in bu açılış karşısında hiç şansı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rerea kullanıcısına yanıt
    artık wild packleride shopta açıldıgı için koboldsdan pack açayım dedim hazır adventure bitmişken.
    geçen senenin zararı çıkmış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 14 Şubat 2020; 17:11:45 >
  • 6 sene oynadım bu oyunu dünyanın parası ve zamanını vermişimdir ama özellikle son zamanlarda expansion üstüne expansion adventure falan derken iyice p2w olmasından dolayı bıraktım. Şu an legend of runeterraya geçtim ödül sistemi çok daha güzel ve cömert. Bakalım o nasıl gidecek eğer o da aynı şekilde p2w ye dönüşürse dijital kart oyunu sevdam burada son bulur :)

• mech paladin destesi yaptım yine kaybediyorum ne eklemeliyim sizce? 2000 dust var ?
    bir de aşşagıya quest druid olan hesabımı atıyorum sizce bu desteden hayır gelir mi? ne ekleyebilirim kaybetmekten daraltı geldi

• 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.