Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağol. İyi o zaman. Kartlara baktım. 1. Chapterı satın almaya gerek yok o zaman leg yok çünkü.goldumda anca 2.chapter gelmeden 700e ulaşır. 4. Chapterda 2, 3 ve 2. Chapterlarda 1 tane var legendary.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GodPan kullanıcısına yanıt
    Mide bulandırıcı. Bende de aynı şekilde.

• rerea kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:15:56 >
  • Karşılıklı 80 Gold görevi için ekleyin. MartKedisi#1458

• Mecbur aldım şimdi. Anca 700 gold oldu bugün. Biraz geç takip edicem chapterları.

• birisi açıklasın bu nasıl eline gelebiliyor ya ? en az 3 kere gördüm son 2 haftada karşılaştıgım roguelar bunu buluyor.şaka gibi
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Evet benim de karşıma çıktı en az iki kez, ne ballılar var diye getirmiştim içimden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu yeni solo adventure'a o kadar gold gömmeye değer mi arkadaşlar incelediniz mi? ne veriyor totalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

şu yeni solo adventure'a o kadar gold gömmeye değer mi arkadaşlar incelediniz mi? ne veriyor totalde?
    https://hearthstone.gamepedia.com/Galakrond%27s_Awakening

Mage herosu için alıyorum. O da sırf battlecry ı ve 5 armoru için. Yoksa bildiğin ölüm makinesi, oyunu nasıl kaybettirir diye çıkarılan işe yaramaz hero.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 30 Ocak 2020; 7:59:32 >
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:15:47 >
  • Arkadaşlar merhaba, deck trackerım bozuldu. Defalarca silip yeniden yüklememe rağmen oyunda decki göstermiyor. Durduk yere oldu, sebebi ve çözümü nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar merhaba, deck trackerım bozuldu. Defalarca silip yeniden yüklememe rağmen oyunda decki göstermiyor. Durduk yere oldu, sebebi ve çözümü nedir sizce?
    Arkadaşlar trackersız resmen oynanmıyor oyun, Bilen birisi lütfen el atsın şu duruma.

Programı yönetici olarak çalıştırıyorum durum yine aynı. Günde 1-2 defa çalışıyor,oyunu kapatıp açtıktan sonra yine bozuluyor ve çalıştıramıyorum. Bir çözümü olmalı bunun
  • ALAK_ kullanıcısına yanıt
    bilg.dan oynuyorsun sanırım. sistem geri yüklemeden trackerin en son düzgün çalıştığı tarihe geri yüklemeye çalış bilgisayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

bilg.dan oynuyorsun sanırım. sistem geri yüklemeden trackerin en son düzgün çalıştığı tarihe geri yüklemeye çalış bilgisayarı.
    Dediğin şekilde sistem geri yükleme yaptım ve sanırım sorun düzeldi, tracker şuan için çalışıyor çok teşekkür ederim
  • ALAK_ kullanıcısına yanıt
    reca ederin.
  • Bu oyunda ilk turda eline cleric gelmiyorsa ve backstabber her oyunun ilk turunda getiremiyorsan . Rogue ve priest ile oynamak yalan demektir. Bu iki karakterlerin iyi oyuncuları neredeyse tüm oyunlarda ilk tur atar bu kartları
    Birde
    %50 şans sanki biraz artıyor gibi oyunda oyuna paralar bağlayanlara daha şanslı kartlar Mı geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan tartışmasız en güçlü hero Druid

Galakron da olsa heralde dünya tarihine geçerdi. Ne gerek var bu kadar dengesiz bir hero ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Bu oyunda ilk turda eline cleric gelmiyorsa ve backstabber her oyunun ilk turunda getiremiyorsan . Rogue ve priest ile oynamak yalan demektir. Bu iki karakterlerin iyi oyuncuları neredeyse tüm oyunlarda ilk tur atar bu kartları
    Birde
    %50 şans sanki biraz artıyor gibi oyunda oyuna paralar bağlayanlara daha şanslı kartlar Mı geliyor?
    İyi oyuncu diye birşey yok. Şans faktörü blizzard hesabına tanımlı. İlk başta oyuna para yatırıyormusun bu önemli. Eğer free play oynuyorsan bizim gibi, bu oyunu tamamen sen yönetemiyorsun. Senin yönettiğin %25. Geri kalan random number generatorion. Bu rng de bile blizzard ayarı var. Para verenle vermeyen bir değil bu oyunda. Bunu hiç kimse inkar edemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

İyi oyuncu diye birşey yok. Şans faktörü blizzard hesabına tanımlı. İlk başta oyuna para yatırıyormusun bu önemli. Eğer free play oynuyorsan bizim gibi, bu oyunu tamamen sen yönetemiyorsun. Senin yönettiğin %25. Geri kalan random number generatorion. Bu rng de bile blizzard ayarı var. Para verenle vermeyen bir değil bu oyunda. Bunu hiç kimse inkar edemez.

Alıntıları Göster
    A oyuna 100 lira harcamış
    B oyuna 0 lira harcamış

A, B yi yener.
    A üst üste 4 oyun kazanmış
    Oyuna 200 lira yatıran C ile eşleşir. C, A yıl yener.

C ile D oyuna aynı parayı harcamış, üst üste aynı sayıda maç kazanmış o zaman işte RNG .

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.